Arama sonuçları: *

1. H

Lenovo Legion monitör iyi midir?

Başlıkta da söylediğim gibi Lenovo Legion R25i-30 ya da R27i-30 arasında kaldım ama monitörle ilgili düzgün bir inceleme göremedim kullanan veya bilen varsa monitörün kronik bir sıkıntısı var mı fiyatını hak eder mi? bilgilendirirse mutlu olurum
  2. H

Laptopumdaki RAM yetersiz kalıyor

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Bende bir tane laptop var laptopun dahili ekran kartı olduğu için bana 8 GB ramdan 6GB kalıyor o yüzden bazı oyunlarda ciddi performans sorunu yaşıyorum. çift ram slotu var ancak laptop üzerindeki ramin aynısını bulamıyorum. Şimdi sorum şu iki tane yeni ram...
  3. H

Windows 10 da sorun var

Her türlü format arma şeklini denedim hepsinde hata veriyor 1596150435 İlk başta windowsun kendi formatını attım kendim manuel atmadım
  4. H

Windows 10 da sorun var

Bilgisayarıma format attım. Daha sonra oturumu açıyorum ancak altta görev çubuğu kullanılamıyor üzerindeki hiçbir kısayol görünmüyoe herhangi bir şekişde windowsun araçları kullanılamıyor tekrar format atmak istedim ancak sürekli hata verdi. Şu an bilgisayarda sadece oturum açılıyor başka hiçbir...
  5. H

APU sistem topluyorum

Sistemin genel performansı nasıl anakartı değiştirmiştim
  6. H

APU sistem topluyorum

Performans açısından nasıl
  7. H

APU sistem topluyorum

Pekş teknobiyotik güvenilir bir site mi
  8. H

APU sistem topluyorum

3200G alsam 1594140470 CORSAIR Carbide Serisi SPEC-05 550W 80+ USB 3.0 Siyah Mid Tower Kasa Bu kasa ve içerisindeki PSU nasıl
  9. H

APU sistem topluyorum

Kasa stoklarda yokmuş
  10. H

APU sistem topluyorum

RAMPAGE SHADOW 600W Kırmızı Led Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa kasayı bununla değiştirsem olur mu peki
  11. H

APU sistem topluyorum

Teşekkürler 3200G ile değişteryim o zaman
  12. H

APU sistem topluyorum

Bir de power Teşekkür ederim ama Power Boost neden sıkıntılı
  13. H

APU sistem topluyorum

Şuanki topladığım aistem 4250 tl oldu en fazla 5000 tl olabilir
  14. H

APU sistem topluyorum

WD 500GB Blue SATA 3.0 2.5" SSD (560MB Okuma/530MB Yazma) Bundan koydum Seçtiğim RAM ve APU işlemci düzgün çalışır değil mi onlarda sorun yaşar mıyım 1594139098 POWER BOOST VK-D502T 650W 80+ TG Rainbow Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa Kasayı bununla değiştirdim sanırım daha iyi oldu.
  15. H

APU sistem topluyorum

Ram tek kanallı o yüzden marka sorunlu değil 1594138617 Kasayı dediğin gibi değiştirdim bu düzgün bir kasa sanıtım çünkü herkes bu kasayı kullanmış sisteminde Kasa: POWER BOOST VK-D502T 650W 80+ TG Rainbow Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa
  16. H

APU sistem topluyorum

Tavsiyen var mı kasa PSU ve SSD için 1594127926 Arkadaşım önerdiğin kasanın hem psu hem de ram tarafı kötü ben zaten bütçem olmadığı için APU sistem topluyorum içerisinde monitör de olduğu için o kadar paraya topladım
  17. H

APU sistem topluyorum

PSU: power boost markasının frisby değil
  18. H

APU sistem topluyorum

Öncelikle sistemi itopya üzerinden topluyorum. Sormak istediğim şey bu APU sistem üzrinde güzel performans alır mıyım? APU işlemci :AMD Ryzen 5 3400G 3.7GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 12nm Vega 11 GPU İşlemci Anakart: ASUS PRIME A320M-F 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 VGA mATX Anakart RAM ler: XPG...
Top Bottom