Arama sonuçları: *

• Users: Diyonel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Diyonel

Epic Sepetim Nasıl Alınır mı?

Oyunlar nasıl tavsiyeniz yada gereksiz bulduğunuz bir oyun var mı? *Hitman ve Lord of Rings'ten emin değilim*
  2. Diyonel

4k bütçe monitör tavsiyesi

İyi günler 4bin TL bütçem var ve monitör arıyorum neler önerirsiniz bu nasıl olur? https://www.gaming.gen.tr/urun/167453/asus-tuf-gaming-vg247q1a-23-8-inc-165hz-1ms-full-hd-freesync-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.94.7#reviews
  3. Diyonel

Facebooktan Ekran Kartı Almak

Beyler şimdi bir tane adam buldum ucuzdan ekran kartı satıyor bu kartı nasıl güvenli bir yolla alabilirim.
  4. Diyonel

3060 12gb için iyi mi değerler

2. el kart bakıyordum bana bu değerleri attı bide siz bakın değerler iyi mi ?
  5. Diyonel

hala 1080 ti alınır mı

arkadaşlar 4k ya 1080ti buldum almayı düşünüyorum hata eder miyim ? 3060la eş değer performans veriyor
  6. Diyonel

rtx 3060 mantıklı mı

arkadaşlar ekran kartı bakıyorum 5.5k ya 3060 değer mi yoksa hakketiği daha aşağımıdır
  7. Diyonel

steam indirim tavsiye lazım

Beyler steamda 400-500 TL arası param var ne almamı önerirsiniz sistemim imzada aklımda sekiro veya spiderman var düşünceleriniz ve önerileriniz? (açık dünya)
  8. Diyonel

hangi iphone'u almalıyım?

Merhaba arkadaşlar yenilenmiş iphone almayı düşünüyorum aklımda iphone xs, 11 ve 11 pro var. xs 13k 11 15k 11pro 20k fiyatlar bu şekilde 11 pro'ya değer mi alınır mı öneriniz var mı? teşekkürler.
  9. Diyonel

Betonda ve Taş Zeminde Kaymayan Ayakkabı

Sorum başlıkta bu tür ayakkabıların tabanı nasıl olmalı yada tavsiye edebileceğiniz uygun spor ayakkabı var mı bu zeminlerde kaymayacak. Sadece futbol oynamak için lazım.
  10. Diyonel

Bu zamanda iphone xs max alınır mı ?

Acaba hala bu zamanda yenilenmiş xs max alınır mı 14 15k civarlarında değer mi
  11. Diyonel

test sonuçlarım idare eder mi

iyi günler bayadır kullanıyorum kartı fanı bozulmuştu fanını değiştirdim termal macunlar artık işlevini bitirdi onları yeniledim fakat kullandığım macun çok dandikmiş bu sonuçlar idare eder mi? k
  12. Diyonel

ekran kartımı upgradelemek istiyorum

merhaba beyler r5 1600 af işlemcim ve rx580 ekran kartım var ekran kartımı yükseltmek istiyorum elimde net bir bütçe yok sadece fikir alıp ona göre para koymayı planlıyorum aklımda 2. el rx6600 var darboğaz yapsada değeceğini düşünüyorum fikirleriniz
  13. Diyonel

Hangi Hazır sistem alınır

Mehraba arkadaşım pc alıyor 2 sistem gönderdi tavsiyeniz nedir https://www.gaming.gen.tr/urun/195650/haqqus-amd-amd-ryzen-5-5500-msi-radeon-rx-6600-mech-2x-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/...
  14. Diyonel

Öneri Bu Laptop sizce nasıl

dostlar merhaba bu laptopu almayı planlıyorum office programları ve photoshop gibi işlerde kullanılacak acaba rami iş görür mü yada tavsiye edebilceğiniz başka bir model var mıdır...
  15. Diyonel

bu laptop alınır mı?

Bütçe 10k https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-s435ea-kc031t-intel-core-i5-1135g7-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001D1C6O...
  16. Diyonel

Saçların duştan sonra çok kabarması

Arkadaşlar her duşta şampuan kullandığımda saçlarım kuruduktan sonra koyun yününe dönüyor bunun bir çözümü yok mu dalgalı saçlara sahibim fönle kurutmuyorum onu kullanırsam aşırı kabarıyor kendi haline bırakıyorum yada bere falan takıyorum saç bakım kremi falan kullandım pek bir işe yaramadı...
  17. Diyonel

RX580 8GB satılmalı mı

Elimde RX580 8GB var şuan ki piyasanın durumuna göre satmalı mıyım üstüne daha iyi bir şey alabilir miyim ?
  18. Diyonel

discord nitro xbox gamepass veriyor mu

hala böyle bir şey var mı klasik nitroda veriyor mu üyelik?
  19. Diyonel

Bilgisayar ve Ders için geniş masa önerisi

Arkadaşlar sorum başlıkta derinlik olarak 60-70 uzunluk olarak da 150-170 arası önerebileceğiniz masalar var mıdır?
  20. Diyonel

wifi ile 800mbps alınır mı

Merhaba modemle pcm arasında 5 6 metre var ve kablo çekme şansım 0 bende sağlam bir wifi adaptörü alsam 5ghz 800lük hızın hepsini alma şansım var mı öyle bir adaptör var mı
Top Bottom