Arama sonuçları: *

• Users: Umuts
  • Order by date
  1. Umuts

Yardım Hp omen 15 dc1011nt termal ped değişimi konusunda yardım

Baya bakındım ama cevap bulamadım ondan dolayı buradan yardım alma gereği duydum
  2. Umuts

Biraz fazla yıprandı kırmızı renkli olanlar, cok kolay dağılıyorlar ve muhtemel performans kaybıma sebep oluyorlar
  3. Umuts

Bilgisayarım için termal ped değişim zamanının çoktan gelip hatta geçtiğini düşünüyorum çünkü aldığımdan beri değiştirmedim ve haliyle cpu ve gpu kısmındakiler epey bi yıpranmış durumda, en son değişimden bu yana 1 yıl falan geçti(o zaman macunu halnziye p13 ile değiştirmiştim) macun olarak...
  4. Umuts

Çözüldü✓ hp omen 15 dc1011nt görüntü gelmiyor

teşkkür ederim yardımlarınız için :)
  5. Umuts

Çözüldü✓ hp omen 15 dc1011nt görüntü gelmiyor

laptopuma yeni termal macun sürdüm ve ilk açılışı yapmak için bataryayı takmadan denedim ve acılmadı 2 3 kere daha kapatıp denedim ve yine olmadı sonra fark ettim ki caps lock tuşu yanıp sönüyo (3 kısa, 5 uzun yanış şeklinde) internette net bir bilgi bulamadım ramleri kontrol ettim ssdyi çıkarıp...
  6. Umuts

G733 vs arctis 7 vs arctis 9x

ses performansım iyi olsun diyorsan arctis pro + dac almanı öneririm ben aşırı memnunum 1624233782 haa kablosuz, kusura bakma ozür dilerim :c
  7. Umuts

laptop için termal macun önerisi

bu macun 80 derece üstü sıcaklıklarda kullanıma uygun değil direk pump denilen şeyi yapıyor ve kesinlikle 80 derece altında tutmaz sıvı metalde bile 85 gördüm :c
  8. Umuts

laptop için termal macun önerisi

bütçem max 100 lira gaming laptop için termal macun önerisi istiyorum :c
  9. Umuts

Çözüldü✓ SIVI METAL MACUN ANAKARTA KADAR AKMIŞ

almayı deniyorum şuan
  10. Umuts

Çözüldü✓ SIVI METAL MACUN ANAKARTA KADAR AKMIŞ

geçen gün laptopuma 1gr sıvı metal macun uyguladım ve macun şuan anakartıma kadar akmış yaptığım 2 saatlik seyahattan sonra, ne yapmalıyım bilmiyorum hiç böyle olucağını düşünmemiştim lütfen yardım edin
  11. Umuts

Öneri Laptop soğutucu önerisi

laptop soğutucusunun senin laptopunun soğutma şeklinden dolayı pek işe yarayacağını sanmıyorum eğer el becerin iyi ise termal macununu sıvı metal ile değiştirebilirsin, ben de hp omen model bir laptop var ve ben aldım yarın sürücem pavilionlarda laptopu acmak garantiyi fes ediyor mu bilmiyorum...
  12. Umuts

laptop için en iyi termal macun?

macun yerine tabi bilgili ve dikkatliyseniz sıvı metal macun kullanabilirsiniz, çoğu kullanıcı 30 dereceye kadar düşüş yaşadığını söylüyor ki öyle ama dikkatli kullanılması lazım, taşma olursa bilgisayarı pert ediyor iletken olduğu için. tam miktarında sürülmesi gerekiyor. onun dışında macun...
  13. Umuts

İ7 6700 hq ya artık undervolt yapamıyorum

bios güncellemesinden kaynaklıdır, ben de hp omen dc1011nt kullanıyorum ve son biosla undervolt olayları değişti ama seninkisi gibi geriye değil de ileriye oldu. sana tavsiyem daha düşük bir seviyede undervolt yapmayı dene ve işlemci voltajını throttlestop kullanarak değiştir. ayriyetten bir ton...
  14. Umuts

Hangisini tercih etmeliyim

gerek oc gerek ortalama performansına bakarak r5 3600 alabilirsin, kafan oc işlerine basıyorsa sağlam bir macun ve bakır alaşımlı soğutucuyla çok iyi oc yapıp güzel bir ekran kartıyla kullanırsın :3
  15. Umuts

ben artık bu forumdan bıktım

başlıkta da belirttiğim gibi artık bu forumdan bıktım. kimse doğru dürüst bir şey bilmiyor ne sorduysam cevaplar sadece kafamı çorba edip almak istediğim şeylerden şüphe duyurmaktan başka bir işe yaramadı, o kadar övülen donanım arşivi forum artık benim gözümde balondan başka bir şey değildir...
  16. Umuts

hp omen dc1011nt termal macun

yakın zamanda servise vereceğim laptopum geldiğinde macununu değiştirmek istiyorum ayriyetten ısınma için kanıt olarak mail attım ona daha geri dönüş yapmadılar yaptıklarında ups kargo almaya gelicekmiş ne kadar sürer gelmesi? konuma devam edeyim şuan kafamda bir kaç macun var 1. olarak thermal...
  17. Umuts

laptop için en iyi termal macun?

bu macun berbattır laptop stok macunundan farkı yok nerden biliyorsun diyeceksin arkadaşım kullandı ve 1 hafta dayanamadı
  18. Umuts

HP Teknik Servisinde Yaş Sınırı Var mı?

teşekkür ederim aklıma takılmıştı :3
  19. Umuts

HP Teknik Servisinde Yaş Sınırı Var mı?

acaba hp teknik servisinde yaş sınırı var mıdır ben 18 yaş altıyım diye işlem yapmamazlık yapmazlar değil mi
  20. Umuts

HP Pavilion Laptop Açılmıyor

kuzenimde hp'nin pavilipn gaming serisinden ec1004nt modeli var, laptopu açık bıraktığını söylüyor pilinin bittiğinden şüpheleniyor ama ben farklı bir şey düşünüyorum çünkü normalde prize takıldığında adaptörüb laptopa girdiği yerdeki led yanıyor ama şuan yanmıyor ve laptop da açılmıyor sizce ne...
Top Bottom