Arama sonuçları: *

• Users: w1B3
  • Order by date
  1. W

(Yardım) Anadolu İmam-Hatip Lisesinden Açık Liseye geçme

12. sınıfım ve Anadolu İmam Hatip lisesindeyim. Düz açık liseye geçmek istiyorum ve birkaç sorum var. Eğer düz açık liseye geçersem mesleki derslerimin vereceği krediler sayılmaz mı ve ortalamam düşer mi? Ortalamam ve kredimin düşmemesi için sadece açık imam hatip lisesine mi geçmem gerek...
  2. W

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege DLC almak

Unuttuydum da basit bir şey yapayım dediydim. Değiştirdim şimdi.
  3. W

Gitmiş mi?
  4. W

Epic Games Store'dan Year Pass alsam kullanabilir miyim Steam kütüphanemdeki oyunumda. Yani Epic'ten alınan bir DLC Steam'de kullanılabilir mi?
  5. W

Format için hangisi daha uygun?

https://www.amazon.com.tr/dp/B004I2N5AS/ref=asc_df_B004I2N5AS1640269980000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B004I2N5AS&linkCode=asn&th=1 Elim de Link'deki USB var. Bunu FAT32 veya NTFS yapmamın bir farkı olur mu? Hangisini tercih etmeliyim...
  6. W

Çözüldü✓ Sistem BIOS'ta dondu ve açılmıyor

Son birkaç gündür sıkıntılıydı. Tarama yaptım fakat bir şey çıkmadı. Bende format atmaya karar verdim. Ama format atmaya başladığım sırada çöktü ve kapandı. Sonra bilgisayar açılmadı. BIOS pilini çıkardım, RAM'leri çıkardım, GPU'yu çıkardım. Normalde düzeliyordu ama BIOS'da donduğundan beri...
  7. W

RTX 2070 ne kadar eder sizce?

ASUS ROG modeli var elimde. Ne kadar eder veya satılır mı?
  8. W

Format için hazırlanan USB bellek nasıl temizlenir?

Alanı küçüldü ve nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?
  9. W

Yardım Ekran Kartı sürücüsünü güncelliyorum ama PC'yi kapattıktan sonra aynı şey oluyor

Daha yeni Back 4 Blood ve Age of Empires 4 indirdim. İlk başta Age of baya kasıyordu. Back 4 Blood da kasıyor ama bir zaman sonra donuyor. GPU sürücüsünü güncelliyorum ve düzeliyor. Ama PC'yi kapattığımda sanki her şey sıfırlanıyor. Yine aynı kasma ve donma sorunu oluşuyor. Tekrar aynı sürücüyü...
  10. W

Hediye olarak AirPods 2.Nesil geldi,değiştirmeli miyim sizce?

Evet ben de değeceğini düşünüyorum. Ama durumum müsait değil.
  11. W

O kadar fiyat farkı veremem. Hediye sonuçta.
  12. W

Bende o da olmuyor. Sağ veya sol fark etmez durdurmaya ayarladığım zaman hep bir sonraki müziğe geçiyor.
  13. W

1400'e almışlar. 1635591620 Kulaklığı çıkartınca video veya müzik duruyor mu?
  14. W

Yani huawei kaliteli ürünler üretiyor ama apple da olunca arada kaldım gibi oldu biraz. Huawei'nin uygulama yorumlarında bazı kötü şeyler gördüm de bağlanma sorunu olsun başka şeylerde. Kafam karışti yani biraz. Sadece ses kalitesi ve yüksekliği üzer mi diye korkuyorum.
  15. W

Yani kulaklığı deneyemiyorum. O yüzden nasıl bir ses kalitesi var bilmiyorum. Eğer kötüyse üzülürüm. 1635590615 + olarak birde ANC var dimi?
  16. W

Pardon hocam anlayamamışım. Ses kalitesi olarak FreeBuds 4 nasıldır AirPods'a göre?
  17. W

Evde yatmak? 11.Sınıfım. Ünide değiştirmeyi düşünüyorum.
  18. W

Doğum günü hediyesi olarak ailem AirPods 2.Nesil almış Media Markt'dan. Onlarda eğer isterse Freebuds 4 ile değiştirebilir ama ses kalitesi olarak apple daha iyidir demişler. Telefonum Android ama 2 yıl sonra gibi IOS'a geçemeyi düşünüyorum. Kardeşimde vardı Airpods 2.Nesil. Gayet de iyiydi ses...
  19. W

Öneri Xbox 9.Nesil vs PS5 gamepad

Neye göre önerdiniz?
  20. W

Öneri Xbox 9.Nesil vs PS5 gamepad

Onda titreşim sorunu varmış diye duydum. Forza'da falan sadece sağ taraf veya sol taraf titriyormuş. 1630760332 Sizde PS5 kolu mu var?
Top Bottom