Arama sonuçları: *

• Users: w1B3
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

(Yardım) Anadolu İmam-Hatip Lisesinden Açık Liseye geçme

12. sınıfım ve Anadolu İmam Hatip lisesindeyim. Düz açık liseye geçmek istiyorum ve birkaç sorum var. Eğer düz açık liseye geçersem mesleki derslerimin vereceği krediler sayılmaz mı ve ortalamam düşer mi? Ortalamam ve kredimin düşmemesi için sadece açık imam hatip lisesine mi geçmem gerek...
  2. W

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege DLC almak

Epic Games Store'dan Year Pass alsam kullanabilir miyim Steam kütüphanemdeki oyunumda. Yani Epic'ten alınan bir DLC Steam'de kullanılabilir mi?
  3. W

Format için hangisi daha uygun?

https://www.amazon.com.tr/dp/B004I2N5AS/ref=asc_df_B004I2N5AS1640269980000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B004I2N5AS&linkCode=asn&th=1 Elim de Link'deki USB var. Bunu FAT32 veya NTFS yapmamın bir farkı olur mu? Hangisini tercih etmeliyim...
  4. W

Çözüldü✓ Sistem BIOS'ta dondu ve açılmıyor

Son birkaç gündür sıkıntılıydı. Tarama yaptım fakat bir şey çıkmadı. Bende format atmaya karar verdim. Ama format atmaya başladığım sırada çöktü ve kapandı. Sonra bilgisayar açılmadı. BIOS pilini çıkardım, RAM'leri çıkardım, GPU'yu çıkardım. Normalde düzeliyordu ama BIOS'da donduğundan beri...
  5. W

RTX 2070 ne kadar eder sizce?

ASUS ROG modeli var elimde. Ne kadar eder veya satılır mı?
  6. W

Format için hazırlanan USB bellek nasıl temizlenir?

Alanı küçüldü ve nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?
  7. W

Yardım Ekran Kartı sürücüsünü güncelliyorum ama PC'yi kapattıktan sonra aynı şey oluyor

Daha yeni Back 4 Blood ve Age of Empires 4 indirdim. İlk başta Age of baya kasıyordu. Back 4 Blood da kasıyor ama bir zaman sonra donuyor. GPU sürücüsünü güncelliyorum ve düzeliyor. Ama PC'yi kapattığımda sanki her şey sıfırlanıyor. Yine aynı kasma ve donma sorunu oluşuyor. Tekrar aynı sürücüyü...
  8. W

Hediye olarak AirPods 2.Nesil geldi,değiştirmeli miyim sizce?

Doğum günü hediyesi olarak ailem AirPods 2.Nesil almış Media Markt'dan. Onlarda eğer isterse Freebuds 4 ile değiştirebilir ama ses kalitesi olarak apple daha iyidir demişler. Telefonum Android ama 2 yıl sonra gibi IOS'a geçemeyi düşünüyorum. Kardeşimde vardı Airpods 2.Nesil. Gayet de iyiydi ses...
  9. W

Öneri Xbox 9.Nesil vs PS5 gamepad

PC için gamepad almak istiyorum ama kararsız kaldım biraz. PS5 gamepad'nin benim için avantajları; Dahili batarya olması Tetik özelliğinin olması Xbox gamepad'nin benim için avantajları; PC ile daha uyumlu olması Şarj etme gereği olmaması Benim gönlüm PS5 gamepad'ine yakın ama titreşim ve...
  10. W

Yardım Apex Legend'de drop yaşıyorum

120 FPS görüyorum maksimum. Hem ultra ayarlarda hem de low'da. Oyun kasıyor bildiğimiz. Ama arkadaşımın 2060'ı var ve onda böyle bir sorun yok. Bu sorun warzone ve fortnite'ta da oluyordu. Nedendir bu sorun? Garantiye mi göndereyim ekran kartını? Sistemim; ASUS ROG RTX 2070 8G R5 3600X ASUS TUF...
  11. W

Age of Empires 4 kapalı beta nasıl oynanır?

Insider programında olmak gerekiyormuş. Insider programına katılmıştım önceden. Ne yapmam gerek?
  12. W

İncehesap'tan Corsair Void Elite alan var mı?

Alan varsa kutuyu açtığınızda nasıldı? Ellenmiş tekrar geri yapıştırlmış gibi miydi? Ambalajları nasıldı?
  13. W

Corsair Void Elite RGB USB modeli mikrafonu kaldırınca ki ses

Bu modelde mikrafonu indirince microphone on kaldırınca microphone off diyor mu? Yoksa sadece wireless için olan bir özellik mi? Bahsettiğim model bu; https://www.incehesap.com/corsair-void-rgb-elite-usb-carbon-ca-9011203-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-45243/
  14. W

Corsair Void Elite 7.1 nasıldır?

https://www.incehesap.com/corsair-void-elite-surround-carbon-ca-9011205-eu-kablolu-gaming-kulaklik-fiyati-47147/ Fiyatına göre alınır mı? İyi ses kasılıyor mu? Ses kalitesi nasıl genel olarak? Ve RGB'si var mı?
  15. W

Windows 11 güncellemesi gelmedi?(Çözüldü)

Insider oldum ama güncelleştirmelerde hâlâ bir şey yok nedendir?
  16. W

Hiçbir Programı Açamıyorum

Hiç bir şekilde program açamıyorum. Açıldıktan 2 saniye sonra kapanıyor. Malwarebytes da öyle. Taramada yapamıyorum. Ne yapmalıyım format mı tek çözüm? Elim kolum bağlandı. Ses düzey karıştırıcısı da açılmıyor.
  17. W

Ses düzey karıştırıcısı açılınca donuyor kapanıyor

Nedendir virüs mü vardır PC'de? Ne yapmalıyım?
  18. W

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de bu hatayı alıyorum nedendir?

Steam'den aldım oyunu. Dün çok iyiydi ama şimdi açılmıyor. Dosyaların doğruluğunu bütünledim. Ama bir şey olmadı. Neden oluyordur bu?
  19. W

FreeBuds Pro kullananlar yazabilir mi?

Ses kalitesi nasıl? Terde yağmur suyunda sıkıntı oluyor mu? Basınç sensörleri nasıl kullanması zor mu? Aktif gürültü engellemesi nasıl? Sesleri kesiyor mu iyice? Son olarak FreeBuds 4 beklenmeli mi yoksa Pro daha mı iyi olur?
  20. W

Airpods Pro mu? Freebuds Pro mu?

Arada yaklaşık 1K gibi bir fiyat farkı var. Hangisi alınır? Hangisi daha uzun ömürlü olur? Telefonum Android. Özellik açısından Freebuds Pro daha iyi gibi ama yine de sormak istedim.
Top Bottom