Arama sonuçları: *

• Users: M.Barisk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M.Barisk

Sizce hangi monitöru almalıyım

LG UltraGear 24GN60R-B 23,8 inç UltraGear Full HD IPS 1ms (GtG) Oyun Monitörü Yoksa lenovo region R25i-30 mu
  2. M.Barisk

İmzamdaki Sistemle 1440p Monitöre geçiş yapsam sıkıntı yaşarmıyım ?

imzamda var yinede yazıyorum ama sistemim ryzen 5 5600 rx 6700xt ve 16gb ramim var 1440p monitöre geçiş yapsam sıkıntı yaşarmıyım yoksa güzel bir 1080p ips hdr destekli falan monitörmü alsam şu anda kullandığım monitör Philips 242e1gaj VA panel 144hz ve ghosting var bu yüzden değiştirmek...
  3. M.Barisk

Rtx 3060 rx 6700xt ile takas edilir mi ?

Çok nadir youtube’a video yüklüyorum yayında açabilirim ama nadir onun dışında oyun oynuyorum sizce rtx 3060 ı takas etmelimiyim ? Alacağım model Sapphire rx 6700xt pulse Vereceğim model zotac twin edge işlemcim ryzen 3 3100 ryzen 5 5600’e upgrade edeceğim. Psu nun markası msi a550bn 550w 80+...
  4. M.Barisk

Yardım HP kulaklığıma destek vermeyi reddediyor ne yapmalıyım ?

Arkadaşlar selamlar HyperX Cloud Core Wireless kulaklığım var ve dip ses çıkarıyor kulaklığı açtığım andan itibaren ve ses seviyesi fark etmeksizin devam ediyor biraz rahatsız etmeye başladı bende garantiye göndermek istedim kutunun içerisinden garanti belgesi çıktı ve garanti belgesinde HP nin...
  5. M.Barisk

Başlangıç için Elektro Gitar önerisi

hobi olarak başlamak istiyorum gitara ve şu anda elektro gitarlar hakkında pek bir şey anladığım söylenemez. Başlangıç için almayı planlıyorum bu yüzden metal müzik çalmayacağım Rock rock'a benzer ve melodik şeyler çalmak istiyorum Bu linkteki gitar buna uygunmudur bütçem 7-8k...
  6. M.Barisk

Bu Lenovo 29'' 90hz monitör alınır mı

https://www.itopya.com/lenovo-29-l29w-30-90hz-4ms-dp-hdmi-freesync-ips-wfhd-monitor_u19877
  7. M.Barisk

Yardım Latencymon Testim Hakkında Yardımcı Olurmusunuz ?

arkadaşlar test bu şekilde ve üstte program teşhis koymuş cpu throttling'i bios ve kontrol panelinde kapat yazıyor nasıl yapıldığını bilmiyorum çekirdek modu sürücü çatısı çalıştırma zamanı ne bilmiyorum ve görünüşe göre nvidia kernel mode driver'da çok fazla gecikmeye neden oluyor ne yapmalıyım...
  8. M.Barisk

CPU Fanım bir anda çok hızlı dönmeye başlıyor

merhaba cpu fanım genelde oyun içinde kafasına göre bir anda 100% e çıkıp normale döndüğü oluyor sıcaklıklar normal 65 derecelerde biostan uv yapmıştım ama fan ayarlarını ellemedim zaten bios ayarlarını default'a aldım ne yapabilirim ?
  9. M.Barisk

Kaspersky Total Security İndirimli Aktivitasyon Kodu

arkadaşlar selamlar hepsiburadada böyle bir ilan gördüm bu gerçekmi yorumlara baktığımda epey insanlar memnun kalmış fakat kaspersky'ın resmi sitesinde 1 yıllık total security 350TL civarında bunun bir açıklaması varmı ? güvenliyse bende almayı düşünüyorum :D Link...
  10. M.Barisk

Windows 11 22h2 düzeltildimi güncellemelimiyim ?

Redditte ve birçok yerde windows 11 22h2 sürümünün sorunlu olduğu haberi vardı bilgisayarıma bugün 22h2 güncellemesi geldi sizce beklemelimiyim yoksa güncellemelimiyim ?
  11. M.Barisk

12CM Molex Fan önerebilirmisiniz

Merhaba msi mag forge 100m kasam var hava akışını daha iyi hale getirmek için 2 tane daha kasanın üstüne fan takmayı planlıyorum sistemde bu şekilde biraz daha serin çalışacağına inanıyorum yardım edermisiniz Not: molex istememin sebebi msi ın kasasının yanında gelen fanlar pwm ve o fanları 3...
  12. M.Barisk

Yardım Msi b550 Hangi bios’u yüklemeliyim

Arkadaşlar selamlar yeni anakart aldım fakat anakartın bios sürümü herhalde çok eski msi ın sitesinden baktım bazı sürümlere fakat bi anda en güncel bios sürümüne geçmek zararlı olurmu hangi driver ı indirmeliyim yardım edermisiniz Teşekkür ederim
  13. M.Barisk

2022’de sizce RTX 3060 nasıl bir kart ?

Sizce bu kart güzel bir işlemciyle kombo yapıldığında kaç yıl götürür 1440p de veya 1080 çoğu forumda kartın 1080p ultra 144hz bi kart olduğu varsayıldı Sizin fikirleriniz neler
  14. M.Barisk

Ryzen 3 3100’Den Ryzen 5 5500’e upgrade etmelimiyim ?

Arkadaşlar selamlar rtx 3060 ekran kartım var ryzen 3 3100 biraz zor besliyor darboğaz oluyor ama 2k da darboğaz gidiyor ryzen 5 5500’ü genel olarak oyunlarda fps artışı almak için satın almak istiyorum sizin düşünceniz nedir ? Fazla bütçem yok..
  15. M.Barisk

GPU Riser önerebilirmisiniz ?

mining için kullanmayacağım sata yuvası ekran kartının altında kalıyor kaliteli sorun yaşamayacağım bir riser almak istiyordum piyasayı bilmiyorum 350-400TL bütçem var yardımcı olursanız sevinirim
  16. M.Barisk

ilk defa nvidia kart kullanıyorum bir sorum olacaktı

arkadaşlar selamlar daha dün zotac rtx 3060 twin edge aldım ve sistemime taktım oyun oynarken kaç derecelere çıkıyor diye merak ettim msi afterburner'dan izlemeye başladım kart DSR 1440p 144hz de yükte iken 75 dereceyi gördüm bu iyi fakat ekran kartının fanları %70 de çalışıyordu bu sorun...
  17. M.Barisk

Çözüldü✓ Ryzen 3 3100 Rtx 3060 ile darboğaz yaparmı ?

herkese merhaba birkaç ay çalışıp rx 570'den rtx 3060'a geçiş yapmak istiyorum darboğaz olurmu olursada çok fazla sorun olur mu oc yapamam zaten stok soğutucum var birde psu'um msi mag a550bn 550w bu güç kaynağı rtx 3060'ı besleyebilir mi ?
  18. M.Barisk

Oyun/Yayın için Range Extender Önerebilirmisiniz ?

Merhaba wifi range extender arıyorum 400TL bütçem var salondan odama kablo çekmek istemediğimden dolayı range extender'a kablo bağlayıp bilgisayarıma internet verme gibi bir fikrim var bütçeyi arttırabilirim ama çokta fazla arttıramam önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
  19. M.Barisk

Yardım Gigabyte A320m S2h Eeprom Dosyası

Arkadaşlar selam gigabyte a320m s2h anakartımın biosu silindi/bozuldu eeprom usb ile bios yazacağım çipe çipin ismi *winbond 25q128fvsg* internette araştırdım fakat uygun bios bulamadım aslında hiçbirşey yoktu acaba yardım edebilirmisiniz ?
  20. M.Barisk

Yardım GA-A320M-S2H Bios güncellemesi hakkında

arkadaşlar selamlar sistemime 2021 yılının 10 ayında bios güncellemesi yapmıştım sürümü "F54D" ve şu anda da onu kullanıyorum sistemimde biraz kararsızlık var olduğunu söyleyebilirim fakat suçu bios'a hemen atamam yinede oyun sırasında oyunun ve sesin 1-2 saniyeliğine glitchlenmesi sanki retro...
Top Bottom