Arama sonuçları: *

1. R

ADATA SX8200PNP 256GB Ömrü?

ADATA SX8200PNP 256GB Ömrü kaç TB dır ve beni kaç yıl götürür bilgi verir misiniz rica etsem araştırdım fakat bulamadım?
  2. R

VALORANT GRAFİKLERİ NASIL BÖYLE YAPARIM?

AMD Ekran kartı kullanıyorum .)
  3. R

VALORANT GRAFİKLERİ NASIL BÖYLE YAPARIM?

Alttaki videoda gördüğünüz üzere normal valoranttan grafikleri daha değişik nasıl yapabilirim onu bilgisi olan var mı?
  4. R

İADE ETMEM GEREKİR Mİ?

Şimdi direkt olaya geçicem benim bir cs serverim vardı orda 6tl karşılığı bir ödeme aldım karşılığında oyun içinden kredisini verdim. Adama bunu atarken hiç bir şekilde iade olmayacağını söyledim bir süre sonra server kapandı. İlerde eğer tekrar açarsak adama tekrardan oyun içinde vereceğim...
  5. R

discord nitro ucuza nasıl alınır

Bugün tekrar geldi ama bi sorun var 45tl gözüküyor xbox ultimate
  6. R

XBOX GAME PASS 5.90TL YERİNE 45TL OLMUŞ?

Başlıktada yazdığım gibi bi arkadaşım önerdi xboxta nitro varmış bugün gelmiş alayım dedim ama ultimate üyeliği alırken 5.90TL olması gerekirken 45TL oluyor.Bu nasıl çözülebilir var mı bilen?
  7. R

Böyle bir yazı çıktı virüsmü?

Merhabalar dünde benim başıma gelmişti böyle bir şey fark ettimki biostan bazı ayarlar değişmiş bunları değiştirmeni istiyor bios ayarlarını varsayılan yaparsan düzelicektir.
  8. R

Oyunu alta alınca siyah ekran oluyor sonra geri geliyor napmalıyım?

Evet, başlıktada belirtiğim gibi mesela GTAV i alta alınca bir kaç saniyeliğine siyah ekran oluyor sonra geri geliyor bunun sorunu nedir nasıl cözebilirim?
  9. R

Öneri Beş Bin TL'ye Laptop Önerir misiniz

Hem ders hem oyun için beş bin TL bütcem var buna göre laptop önerir misiniz
  10. R

İşlemci GTA V en yüksek ayarlarda ısı değerleri nasıl?

tamam sağ olasın
  11. R

Ucuz ve güzel bi soğutucu önerebilir misiniz?
  12. R

Dün hiç bi ayar yapmadan prime95 testi yaptım 113 dereceyi gördü baya bi korku sardı beni bi kaç ayar yaptım mesela işlemciyi 3600mhze sabitledim voltajı 1.1V yaptım bu hala geldi yeni yeni 1598012142 Bi de şey sorucam AMD nin kendi stress testi var onun testi nasıl sizce?
  13. R

Stok fan ekstra bi soğutucu almadım
  14. R

Amd Ryzen 5 3500x işlemci kullanıyorum. GTA V en yüksek ayarlarda 67-68 derece oluyor. Doğal bi değer mi? boştaykende 45 derece Prime95 testi yapınca 93 dereceye kadar çıkıyor. değerler normal midir?
  15. R

Yardım Amd Ryzen 5 3500x Isı Değerleri nasıl?

Boşta 45 derecede yani sadece google bi de msı afterburner açık bunlar açıkken 45 derece 44e düşüyor arada. Dün bi kaç ayar yapmadan önce 113 dereceye çıktı. Sonra voltajı 1.1V yaptım. CPU Clock Speedide 3.600MHz ile sınırlandırdım 5 dakika açık tuttum Prime95i 92-93 dereceyi gördü. Daha iyi ısı...
  16. R

FurMark ve Prime95 testlerini yapıyordum olan oldu acil yardım?

Bende şu an bi tek yaptım bi de arkadaşların dediği cpb yi kapattım 98-99 derece oldu bakalım hayırlısı yarın bi kaç ayar daha yapıcam voltaj düşürme gibi düzelir inşallah
  17. R

Kasam Corsair Delta RGB nasıl kapatabilirim onu. 1597963678 Tamam teşekkür ederim.
  18. R

Corsair Delta RGB 1597963596 Asus Tuf Gaming B-450m-Plus
  19. R

Nerden kapatıyoruz
  20. R

PCyi yeni aldığım için henüz cepte para yok ilerleyen zamanlarda alıcam inşallah 1597963445 Direkt başlattım bir şey seçmedim
Top Bottom