Arama sonuçları: *

• Users: RaertY
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

ADATA SX8200PNP 256GB Ömrü?

ADATA SX8200PNP 256GB Ömrü kaç TB dır ve beni kaç yıl götürür bilgi verir misiniz rica etsem araştırdım fakat bulamadım?
  2. R

VALORANT GRAFİKLERİ NASIL BÖYLE YAPARIM?

Alttaki videoda gördüğünüz üzere normal valoranttan grafikleri daha değişik nasıl yapabilirim onu bilgisi olan var mı?
  3. R

İADE ETMEM GEREKİR Mİ?

Şimdi direkt olaya geçicem benim bir cs serverim vardı orda 6tl karşılığı bir ödeme aldım karşılığında oyun içinden kredisini verdim. Adama bunu atarken hiç bir şekilde iade olmayacağını söyledim bir süre sonra server kapandı. İlerde eğer tekrar açarsak adama tekrardan oyun içinde vereceğim...
  4. R

XBOX GAME PASS 5.90TL YERİNE 45TL OLMUŞ?

Başlıktada yazdığım gibi bi arkadaşım önerdi xboxta nitro varmış bugün gelmiş alayım dedim ama ultimate üyeliği alırken 5.90TL olması gerekirken 45TL oluyor.Bu nasıl çözülebilir var mı bilen?
  5. R

Oyunu alta alınca siyah ekran oluyor sonra geri geliyor napmalıyım?

Evet, başlıktada belirtiğim gibi mesela GTAV i alta alınca bir kaç saniyeliğine siyah ekran oluyor sonra geri geliyor bunun sorunu nedir nasıl cözebilirim?
  6. R

Öneri Beş Bin TL'ye Laptop Önerir misiniz

Hem ders hem oyun için beş bin TL bütcem var buna göre laptop önerir misiniz
  7. R

İşlemci GTA V en yüksek ayarlarda ısı değerleri nasıl?

Amd Ryzen 5 3500x işlemci kullanıyorum. GTA V en yüksek ayarlarda 67-68 derece oluyor. Doğal bi değer mi? boştaykende 45 derece Prime95 testi yapınca 93 dereceye kadar çıkıyor. değerler normal midir?
  8. R

Yardım Amd Ryzen 5 3500x Isı Değerleri nasıl?

Boşta 45 derecede yani sadece google bi de msı afterburner açık bunlar açıkken 45 derece 44e düşüyor arada. Dün bi kaç ayar yapmadan önce 113 dereceye çıktı. Sonra voltajı 1.1V yaptım. CPU Clock Speedide 3.600MHz ile sınırlandırdım 5 dakika açık tuttum Prime95i 92-93 dereceyi gördü. Daha iyi ısı...
  9. R

FurMark ve Prime95 testlerini yapıyordum olan oldu acil yardım?

Arkadaşlar başlıkta belirtdiğim gibi testleri yapıyordum 10.dakikasında felandı işlemci 113 dereceye çıktı ekran kartı 68 aynı anda açıktı programlar bunlar doğal mı ve pc bi anda kendini kapattı bi sorun çıkmış mıdır acil yardım çok gerginim şu an 1597963020 ve İşlemcim Amd Ryzen 5 3500x Ekran...
  10. R

1080p Monitörde 4k oyun nasıl oynarım?

Arkadaşlar bende Asus vg24vq adlı monitör var ekran kartı olarak Asus RX 5600 XT var. Nasıl 4k oyun oynayabilirim. Mesela Grand Theft Auto V
  11. R

TeamSpeak Sunucuya Bağlanırken Hata Alıyorum Yardımcı Eder misiniz?

Sunucuya bağlandığımda Maximum number of connections with the same identity exceeded. hatası alıyorum ve sadece o sunucuda oluyor ne yapmam lazım??
  12. R

HandyCafe Uygulaması Nasıl Kurulur

Arkadaşlar yeni bir net cafe açıcam ve handycafe adlı uygulamayı kullanıcam ama bu uygulamada client ile ana serveri bağlayamadım yardımcı olursanız sevinirim
  13. R

NE KADAR HARCARIM?

Arkadaşlar sistemi şuraya yazıyorum Asus rx 5600xt evo Ryzen 5 3500x GSkıll 8x2 3200mhz Asus Tuf Gaming b450m plus Asus vg24vq monitör Corsair Delta RGB Kasa Sistemim böyle ayda ne kadar elektrik faturası gelir?
  14. R

Hangisini tercih etmeliyim?

İlerleyen günlerde bi pc almak istiyorum şu ikisi arasında kaldım. https://www.itopya.com/teknoking-amd-ryzen-2700x-gigabyte-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-16gb-dd4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/ BUNDA İŞLEMCIYI RYZEN 5 3600 OLARAK DEĞİŞİCEĞİM. ve...
  15. R

Modding Windows lisansı nasıl taşırım?

Yeni pc alınca şu an kullandığım pcdeki windows lisansını o pcye aktarmak istiyorum bunu nasıl yaparım detaylı anlatırsanız sevinirim.
  16. R

🔥İndirim İtopyadan bi pc alıcam salı günleri indirim varmış bu indirim ne kadar olur?

İtopyadan bir bilgisayar alıcam salı günleri 18:50de indirim oluyormuş. Bu indirim ne kadar olur mesela ben 6.227,06TL lik bir pc + 1.765.36TLlik bi monitör alsam toplam 7.992.42 TL tutsa ne kadara iner bu fiyat tahminen alan varsa benide bilgilendirirse sevinirim.
  17. R

Ryzen 3500x vs 3600 farkı nedir?

Ben GIGABYTE RTX 2060 6GB ekran kartı alıcam. Yanında 3500x mi 3600 mü alsam kararsız kaldım bunların arasında ne fark var hangisini alayım sizce? yardımcı olursanız sevinirim.
  18. R

Kulaklık Önerirleriniz?

Beyler Bayanlar; Bana 0-250TL fiyat aralığında RGB ya da Rainbow Ses kalitesi iyi Mikrofonlu Mikrofon kalitesi iyi Kulağa tam oturan Bi kulaklık istiyorum. Önerileriniz varsa kötü yanlarıyla beraber paylaşırsanız sevinirim
Top Bottom