Arama sonuçları: *

1. parzivallian

Monster Abra A5 v20.2.2 fandan tıkırtı sesi geliyor

Fanlar yeni dönmeye başlarken tıkırtı sesi duyuyorum fakat fanların çalışmasında veya devrinde herhangi bir problem yok. Bu ses neden gelir, normal midir? Lenovo Legion 5 fan start up noise - YouTube Videodaki sesin tıpatıp aynısı. Cihazı Eylül 2023 sonunda aldım. Sanıırım aldıgımdan beri veya...
  2. parzivallian

Çözüldü✓ Windows 11 mavi ekran sorunu

tamamdır hocam çok teşekkür ederim. Şimdilik konuyu çözüldü olarak işaretliyorum, yine mavi ekran alırsam seni rahatsız edeceğim :)
  3. parzivallian

bellek tanılama aracını çalıştırdım 3 kez, hiçbirinde hata vermedi ama tamamlandıktan sonra olay görüntülüyecide sonuçları göremiyorum sebebi ne olabilir?
  4. parzivallian

cevap için çok teşekkürler hepsini aynen yapacağım, bellek ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyor musun hocam?
  5. parzivallian

ben pek anlamıyorum minidumptan ama bilen arkadaşlar bakarsa aydınlanır umarım
  6. parzivallian

minidump dosyanda hangi uyarıyı görüyorsun hocam
  7. parzivallian

yakın zamanda güncellemedim de halbuki, ramlerden şüpheleniyorum ama daha 1 aylık cihaz. Dosyayı da pek analiz edemedim uzak olduğum bir konu.
  8. parzivallian

Dün chrome'da gezinirken, bugün de forza horizon 4'e alt+f4 attığımda mavi ekran hatası aldım. Minidump dosyalarını drive'a ekliyorum, anlayan birisi inceleyebilirse çok mutlu olurum. Sistem özelliklerim şu şekilde; minidump dosyası1 i5 13500h...
  9. parzivallian

Düzensiz ssd novabench benchmark skoru

1T m2 cricual ssd var. NOvabench 5'te bazen 279 bazen 407 puan alıyorum. Arkada diski kullanan uygulama yok, ssd daha 8-10 günlük, bunun sebebi ne olabilir. 3 gün sonra beni uğraştırmasından korkuyorum.
  10. parzivallian

iphone 5s bildirim sorunu

Bende de eskiden oluyordu. kaldrııp tekrar yükledim düzelmişti.
  11. parzivallian

TOUCH PADİN ÜSTÜNDEKİ KAPLAMA SOYULDU

Evet arkadşalar tırnağımın takılması üzerine kaplaması soyuldu ve şuan cam gözüküyor. Çalışıyor fakat cam çiziliyor kullandıkça. Teknik servis ypaar mı veya nasıl çözülebilir ?
  12. parzivallian

Voltaj düşürme

kendim leptopda undervolt yaptım ve acayip değerlere çekmediğin sürece ne crash yersin ne mavi erkan. Hiç mavi ekran almadım, hiç crash da almadım.Yaklaşık 4 aydır böyle. Sorunum çözüldü ama yabancı kaynaklardan da destek alaiblirsin.
  13. parzivallian

R5 3600 açılışta 60 derece

Benim laptopda bile boşta 39 40 derece. Chrome spotify falan açıksa 47 derece civarlarında geziyor
  14. parzivallian

Oyun oynarken cpu ghz düşmesi (ısındığı için değil)

Arkadaşlar herkese merhaba, bu açtığım ilk başlık o yüzden yanlış varsa affola. Benim i5 8250u işlemcim var. base clock olarak 1.6 ghz, turbo boost ile 3.4 ghz oluyor. Normalde ısındığı için birden 400 mhz oluyordu, bu sorunu throttle stop ile undervolt yaparak çözdüm fakat son 3 gündür güç...
Top Bottom