Arama sonuçları: *

1. H

3600 için en iyi overclock ayarı

Merhaba ryzen 3600 işlemcim var. sıcaklık tarafında sorunum yok nzxt kraken m22 var. iyi bir voltaj ve mhz ayarı önerebilir misiniz?
  2. H

rx 5500xt 4gb ile hangi coinlerin kazılması mantıklı?

Merhaba bende bu kart var raven coin kazıyorum. getirisi çok az bir ayda 14 dolar ortalama kazanç veriyor bu da değmez. sizin bir tavsiyeniz var mı bu kart için?
  3. H

nzxt arka plakasını nerden bulabilirim?

merhaba 2-3 hafta önce itopyadan nzxt kraken m22 aldım ryzen 5 3600 işlemcime taktım fakat takarken anakartın arkasında bulunan plastik arka plakanın sol üst köşesindeki vide bağlandı yerinde çatlak oluştu. sanırım vidayı biraz fazla sıkmam sonucu oldu. kullanmayı denedim soğutmada hiçbir...
  4. H

overclock değerlerim nasıl olmalı

ryzen 5 3600 işlemcime nzxt kraken m22 aldım sıcaklıklar normal ayarlarda çok düşük. stres testinde maks 60 dereceyi gördüm. overclock yapmayı biliyorum fakat kaç voltaj vereceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  5. H

Valorant Duo Aranır

valorant gümüş gold rank kasıcak. iyi oynayan duo arıyorum. tek rank kasamıyorum. çoğu maçı trolluyorlar.
  6. H

ryzen 5 3600 ghz ve voltaj sorunu

Merhaba bu yıl temmuz ayında aldığım ryzen 5 3600 ilk başlarda bütün ayarları otomatikte sorunsuz çalışıyordu. sonradan pc oyunlarda restart vermeye başladı sıcaklık diye süphelenip CPB ayarını kapattım 3.6 ghz üstüne çıkmıyordu ve voltajı da 1 civarıydı. CPB kapalı bir şekilde pc de hiçbir...
  7. H

Ekran Kartı Fan Ayarı

merhaba dün msi mech rx 5600xt modelini aldım. driverlarını vs kurdum ama beni şaşırtan bir şey oldu bu modelde fan durma özelliği yokmuş. ve fan ayarı çok saçma bir şekilde durduk yere artıyor sıcaklık 55 derece iken %45 lerde oyunda geziyor. oyunu alt taba atıyorum masaüstü fan %75 hızına kadar...
  8. H

hangi soğutucuyu tercih etmeliyim

sizce wrait prism mi? yoksa onun fiyatına önerdiğiniz başka soğutucu var mı ?
  9. H

Ekran kartı factory seal bandı

ekran kartımın üzrindeki vidanın üzerinde factory seal yazıyor. bu ne anlama geliyor eğer vida ile delersem garantisi biter mi ?
  10. H

2.el satışta güvenilirlik

Merhaba bende asus gtx 1600 super var. kartımı satıyorum üstüne çok az para ekleyip sahibinden sitesinde olan msi mech rx 5600xt modelini 2150 TL ye alıyorum. alacağım kişi muğla da bende istanbulda. Sizce parayı direk havale olarak istiyor sonra da kargo vericeğini söylüyor kartı hiç...
  11. H

hangi kartı tercih etmeliyim

merhaba öncelikle şuan elimde asus dual gtx 1660 super evo var benim almak istediğim 2. el asus rog 1070 ti videolarına baktığımda 1070 ti daha performanslı olarak gözüküyor sizce yapayım mı ?
  12. H

hangi ekran kartını tercih etmeliyim

merhaba öncelikle şuan elimde asus dual gtx 1660 super evo var benim almak istediğim 2. el asus rog 1070 ti videolarına baktığımda 1070 ti daha performanslı olarak gözüküyor sizce yapayım mı
  13. H

ikinci el fiyat sorusu

asus dual gtx 1660 super evo model ekran kartımı sizce ikinci elden kaça satabilirim. 3 yıl garanti devam ediyor. herşeyi tam. 2.5 aylık kart.
  14. H

işlemci garanti sorusu

Merhaba ryzen işlemcimin stok soğutucusunu sprey boya ile boyamak istiyorum(fan kanatları hariç). güzel bir modifiye yapmak için. eğer boyarsam işlemcimin garantisi biter mi? bilen yazabilirmi ?
  15. H

işlemci garanti sorusu

Merhaba ryzen işlemcimin stok soğutucusunu sprey boya ile boyamak istiyorum(fan kanatları hariç). güzel bir modifiye yapmak için. eğer boyarsam işlemcim garanti dışına çıkar mı? yoksa soğutucu ile bir alakası yok mu?
  16. H

ekran kartı vida bant

Merhaba sadece bir soru soracağım ekran kartının kapak kısmında 1 tane vidanın üzerinde beyaz bir bant var bu ne anlama geliyor. ekran kartımın içini açıp temizleyeceğim. ama bunun cevabını bilmiyorum garantisi biter mi?
  17. H

İşlemci voltaj ayarı

merhaba işlemcim ryzen 5 3600 şuan stabil değeri bulmaya çalışıyorum. 3.9 GHZ 1.1125 voltaj verdim. Ardından yük altına soktum. Tam 5 dakika sonra restart attı işlemcim sıcaklıkları 77 derecelerdeydi. 1.1125 voltajda restart attığına göre voltaj fazla mı gelmiştir az mı gelmiştir. Bunu nasıl...
  18. H

oyunda-yük altında PC reset sorunu

işlemcim ryzen 5 3600. hala anlamış değilim. işlemcimi yük altında test ediyorum yaklaşık 2 buçuk dakika sonra restart atıyor gördüğüm en yüksek sıcaklık 87 derece. deliricem. oyun oynarken de oyunun yarısında reset atıyor yine sıcaklıklar 95 100 derecele ulaşmadığı halde. oyun oynamak için CPB...
  19. H

işlemci sanallaştırma devre dışı

Merhaba işlemcim ryzen 5 3600 görev yöneticisinde sanallaştırma devre dışı. Bildiğim kadarıyla sanallaştırma işlemcinin performansını etkileyen bir şey. bu hata mı bunu nasıl etkin yapabilirim
  20. H

twitch açılmam sorunu

şu an internetten twitche giremiyorum birtek bende mi var bu sorun yoksa genel bi sıkıntı mı ?
Top Bottom