Arama sonuçları: *

• Users: alioonur00
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Klavye önerisi istiyorum

Bütçe 350 TL. Bu bütçeye alınabilecek en iyi klavye nedir öneri bekliyorum.
  2. A

İnternetim kablo ile bağlanıyor fakat telefonda görünmüyor

Arkadaşlar dün internetin ışıkları gitti. Müşteri hizmetlerini aradım hallettiklerini söylediler. Sonra denediğimde kablo ile bağlanıyor fakat telefonda wifi gözükmüyor.
  3. A

20k Oyuncu Laptop Öneri̇si̇

Arkadaşlar biliyorsunuz kur her gün değişiyor. 20K bütçeyi aşmayacak oyunları rahat oynatan laptop önerisi istiyorum.
  4. A

Forza Horizon 4 Ferrari sorunları

Ferrarinin herhangi bir modelinde araca bindiğimde siyah markasız bi araç olarak gözüküyor. Nedeni ne olabilir?
  5. A

Ori̇gi̇n Doğrulama Kod Gelmi̇yor

Origine girerken kod istiyor kod için mailime bakıyorum fakat kod gelmiyor. Nasıl düzeltirim?
  6. A

İşlemci önerisi istiyorum

RX 570 4GB ekran kartım var. R5 2600 ile stabil çalışıyordu fakat işlemcim sıkıntı çıkarıyor. Değerler bi anda %100 oluyor sonra %0 a iniyor.
  7. A

Ea Play Fifa 22 Hakkinda

Bende EA play var. Geçen yıl mayıs başında ea play'e fifa 22 erkenden gelmişti. Ama bu yıl öyle olmadı ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı?
  8. A

Ramim ile alakalı sorum

Bende ''Adata DDR4 8GB 3000MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 RED Ram'' markalı ram var. 1x8 olduğu için artık oyunlarda zorlanıyor. Bunu 2x yapmak istiyorum fakat stoklarda hiç yok. 2x8 yapmak için başka nasıl bir seçenek sunabilirsiniz? (Bu rami satamıyorum.)
  9. A

FORZA HORIZON 5 INDIRME SORUNU

XBOX Game Pass aldım. XBOX uygulaması üzerinden forza horizon 5 indirmesini başlatıyorum fakat 2 dakika sonra indirme sanki hiç başlatmamış gibi kayboluyor. Çözümü nedir?
  10. A

XBOX GAME PASS HAKKINDA

Ben xbox game passin 30 tllik olan versiyonunu aldım. İçinde EA Play de var. Fifa indirebiliyorum ama origin üzerinden indiremiyorum. Origin hesabıma girdiğimde EA Play aktif şekilde gözükür mü?
  11. A

XBOX Game pass hakkında

Ben aylık 30 lik olan game pass aldığımda forza horizon 5 oynayabilecek miyim?
  12. A

GAME PASS ve EA PLAY HAKKINDA

Ben EA play alacağım(yıllık=169TL). Fakat arkadaşlarım Game Pass'in daha mantıklı olduğunu söyledi. sizce hangisini almalıyım?
  13. A

Klavye ve Joystick

Arkadaşlar toplam 500TL bütçem var mekanik klavye ve oyun kolu önerir misiniz?
  14. A

Güvenilir mi?

Güvenilir mi diye çok başlık açtım kusura bakmayın ama bişey soracaktım. İnstagramdaki ve sitesi de olan meclis-i oyun güvenilir mi? Veya Fifayı 50 lira altında alabileceğim güvenilir bir site var mı?
  15. A

Instagram'dan oyun alışverişi güvenli mi?

Arkadaşlar instagram oyundukkanım dan alışveriş yapan var mı varsa güvenilir mi?
  16. A

Bu satıcı güvenilir mi arkadaşlar?

Bu güvenilir mi arkadaşlar offline oynayacağım zaten bilgisi olan var mı? (linke tıklamak için soldaki yazıya tıkla)
  17. A

Ucuzoyuncun Güvenilir mi?

Arkadaşlar reklam gibi olmasın bir şey sormak istiyorum. Instagramda da sayfası olan ucuzoyuncun sayfasından alışveriş yapan var mı güvenilir mi fifa 20 alacağım da oradan.
Top Bottom