Arama sonuçları: *

1. Tunahan Ege

Yardım Low LOD and draw distance problemi (Tüm Oyunlarda) (1050Ti)

bi çözüm bulabildiniz mi
  2. Tunahan Ege

AOC 23.6" C24G2AE Yeni gelen monitörde aşırı ghosting problemi

değişimden geldi bi fark yok yine sıkıntılı, yine ghosting var. Bence iade et, değiştirme.
  3. Tunahan Ege

Benimkinin değişimi gerçekleşti yarın ya da cumartesi gelir, görüşlerimi yazarım buraya. Sen naaptın değiştirdin mi
  4. Tunahan Ege

Monitörlerde GHosting

Sizi meşgul ettim kusura bakmayın tekrardan teşekkürler
  5. Tunahan Ege

Monitörlerde GHosting

Teşekkürler en kısa sürede değişim talep edeceğim 1607370674 Bişey daha sorucam, ghosting sadece monitörle alakalı bir sorun değil mi ? Çünkü internette prizi değiştirince düzeldi falan diyenler gördüm
  6. Tunahan Ege

Monitörlerde GHosting

Aldığım AOC C24G2AE monitörde ghostinge rastladım. Bu ghosting ölü pixel gibi şans işi mi yani değişim talep etsem yenisinde sorunsuz gelebilir mi ?
  7. Tunahan Ege

AOC C24G2AE Ghosting Sorunu

Eğer değişim yaparsam yeni gelen monitörde de bu sorun olur mu? Yani monitörlerde bir seri içinde ghosting farklılık gösterebilir mi?
  8. Tunahan Ege

Evet sanırım alışınca sıkıntı olmuyor. Abime söylediğimde o sorunu farketmemiş bile. 5 saat falan battlefield 5 oynadı 1607341745 ben şunda kararsız kaldım bu ghosting bir arıza mı yoksa monitörün kendiliğinden mi var
  9. Tunahan Ege

AOC 23.6 C24G2AE MONİTÖR GHOSTİNG SORUNU

Başlıkta yazan monitörde ghosting sorunu yaşıyorum, 1- Bu bir arıza mıdır ? İade edip yenisini alsam düzelir mi ? 2- İnternette kablolardan kaynaklanabileceğini okudum bundan olabilir mi ?
  10. Tunahan Ege

itopya telefonu açmıyor

Evet. Bende ölü pixel çıkmadı ama, çok fazla ghosting vardı
  11. Tunahan Ege

İtopyafan 1.500TL Monitör

eğer aldıysan ghosting problemi yaşadın mı ? Bende de aynı monitör var ve deli gibi ghosting yaşıyorum
  12. Tunahan Ege

Yeni aldığım AOC C24G2AE 165 Hz monitör nasıl?

tamamdır teşekkür ederim. Kimse yorumlarda yazmadığı için sormak istedim
  13. Tunahan Ege

AOC 165 HZ 1MS MONİTÖR

monitörü aldıysanız, ghosting sorunu yaşadınız mı ?
  14. Tunahan Ege

AOC 23.6" C24G2AE 165Hz vs Viewsonic 24" XG2405 144Hz

Sizde de aşırı ghosting sorunu oldu mu. Bende de aynı monitör var ve çok fazla ghosting yapıyor.
  15. Tunahan Ege

Aoc c24g2ae G-sync Özelliği

Bişey sorucam, Bende de aynı monitör var ve çok fazla ghosting yapıyor. Sizde de aynı sorun var mı ?
  16. Tunahan Ege

Aoc c24g2ae Alınır mı?

Eğer aldıysanız ghosting sorunu oldu mu sizde de ?
  17. Tunahan Ege

Tahmin etmiştim geri dönmeyeceklerini, artık mecbur alışacağız. Peki sen ayarlardan falan düşürmenin bi yolunu buldun mu ya da kabloyu değiştirince sorun düzeldi mi ? Çünkü ben ürünü alırken kimse ghosting falan yazmamıştı eğer sadece bizde oluyorsa monitörle ilgisi yok demektir.
  18. Tunahan Ege

Yeni aldığım AOC C24G2AE 165 Hz monitör nasıl?

Bişey sorucam eğer monitör geldiyse aşırı ghosting problemi oldu mu? Bende de aynı monitör var ve değiştirmeyi düşünüyorum, siz böyle bis prun yaşadınız mı
  19. Tunahan Ege

c24g2AE driverını bulamıyorum varmı

Bişey sorucam bende de aynı monitör var eğer sizinki geldiyse aşırı ghosting sorunu oldu mu yoksa düzgün mü
  20. Tunahan Ege

ben de aynı monitörü aldım bende de çok fazla ghosting oluyor. Sanırım değiştircem, ayarlardan bişeyler yapmaya çalıştım ama etki etmedi. Sen değiştirebildin mi ilgilendiler mi ?
Top Bottom