Arama sonuçları: *

1. M

Ekran kartım gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba şimdi farkettim laptop kullanıyorum içinde amd rodeon 7600m serisi gpu var ancak özelliklerde bu gözükmüyor işlemcinin ekran kartını gösteriyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?
  2. M

Yardım Ekranım karıncalanıyor

arkadaşlar yardımcı olur musunuz? ihtiyacım var lütfen...
  3. M

Yardım Ekranım karıncalanıyor

Merhaba arkadaşlar son 4-5 aydır bu laptop u aktif kullanmaktayım laptop 5-6 senelik.İçinde i5 3. nesil işlemci,amd rodeon 7600m ekran kartı ve 12 gb ram var dosya ekinde de belirttiğim gibi csgo dışındaki tüm oyunlarda ekranda renkli düz çizgi şeklinde karıncalanmalar oluyor nedeni nedir? neden...
  4. M

Yardım hangisini tercih etmeliyim?

😂 1588078995 aramıycam gibi şuanlık😀 1588079018 teşekkürler yorumun için
  5. M

😂 sence değiştirmeli miyim yoksa devam mı ?
  6. M

İnşallah daha iyileri senin olur.😊 Yorumuniçin teşekkür ederim.
  7. M

aslında sorun yaşadım sayılamaz kafamdan düşecek gibi bir his uyandırdı bende 😂 be daha önemlisi ses izolasyonu kötü.
  8. M

Yardım 8gb 3000mz ram

uyumsuzluk vs. olacağını zannetmiyorum ancak ramlar bildiğim kadarıyla 3000mhz de çalışır bunun da sana çok bir performans kaybı yaratacağını zannetmem.
  9. M

Kablosuz Kulaklık

Bütçen nedir dostum? Ona göre tavsiye vereyim.
  10. M

Merhaba arkadaşlar öncelikle şuan corsair ın void pro wireless 7.1 modeli olan kulaklığı kullanmaktayım. Steelseries arctis pro ile değiştirmeli miyim? Çok düşündüm ama bi sonuca varamadım yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler... 😊
  11. M

Nasıl güvence sağlarım

banka üzerinden mi atacaksın parayı? Eğer banka üzerinden atacaksan (havale/eft) olası bir durumda haklı çıkman için açıklamaya detaylıca parayı ne için gönderdiğini yaz.
  12. M

Sistemimi değerlendirir misiniz?

Sistemin güzel paraça uyumu gayet güzel şuanlık seni götürür ilerki yıllarda bir de işlemciyi değiştirince canavar olur. Yeni aldıysan hayırlı olsun bu arada. :D
  13. M

Yayın + Oyun kaldırır mı?

Kaldırır sıkıntı olmaz yeni aldıysan hayırlı olsun alacaksan hayırlısı. :D
  14. M

Doların gidişatı ne alemde

Şuanlık düşeceğini düşünmüyorum ama bu corona sonrasında illaki düşüş olur ancak hemen düşüş olacağını zannetmiyorum. Tamda bilgisayar alacağımız zaman yükseldi :D
  15. M

Geceye Bir Şarkı Bırak

16. M

Bilgisayarımdaki csgo hile dosyalarını nasıl görebilirim?

peki dosyaya kurduysa nasıl görebilirim ?
  17. M

Bilgisayarımdaki csgo hile dosyalarını nasıl görebilirim?

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın hile kullandığından şüpheliyim ancak o bunu inkar ediyor. Team viewer ile bilgisayarına giriş yapsam nerelere bakmalıyım , nereye bakarsam hile olup olmadığını anlarım ? Şimdiden teşekkürler...
Top Bottom