Arama sonuçları: *

• Users: Ulturag
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ulturag

Hangisini Tavsiye Edersiniz

Corsair Virtuoso wireless Veya Steelseries arctis 9 wireless hangisini tavssiye edersiniz bütçe sorun değil
  2. Ulturag

Bu Bilgisayar alınır mı??

Bu Bilgisayar Alını
  3. Ulturag

Bu Bilgisayar alınır mı?? İyi Bir FPS almak İçin

öncekinde çoğunuz daha pahalı falan demiştiniz daha iyisi toplanır demiştiniz bu sefer size bunu gösteriyorum ekran var bu arada + dan
  4. Ulturag

Toplama Bilgisayar Öneri?

Arkadaşlar Selam Bana Güzel Isınmıyacak Yüksek FPS Alabileceğim Bir Kasa Atabilirmisiniz Ben Baktım da Buraya Yolladım Bir Türlü Olamadı Bütçe 8000TL Dir Sadece Kasa Bu Arada
  5. Ulturag

Bilgisayar İyi mi ? Yoksa İşlemci Düşükmü

Arkadaşlar yine aynı konuda rahatsız ediyorum kusura bakmayın yeni bir bilgisayar buldum işlemci: AMD Ryzen 7 2700 Soket AM4 MPK İşlemci anakart : Asus B450M Dragon BULK Soket AM4 DDR4 ATX Gaming Anakart bellek : Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz ekran...
  6. Ulturag

Yeni Bir PC

Arkadaşlar Bunu İnce Hesapda Buldum Azıcık Özelleştirdim Bi Bakarsanız Sevinirim Bir Sorun Olurmu Olmazmı Diye DarBoğaz Falan İşlemci : AMD Ryzen 5 3600X Ana Kart : Asus B450M Dragon Bulk Soket Bellek : 2 Adet x Adata XPG Gammix D30 8gb 1x8GB Ekran Kartı : Asus Rog Strix RTX 2070 8G SSD...
  7. Ulturag

Yeni Bilgisayar Toplıyacağım Bir Şey Ya Da Dar Boğaz Varmıdır?

İyi Akşamlar Herkese Benim Sorum Yeni PC Toplıyacağım Kasa Şu Şekilde Olucak AMD Ryzen 5 3500c 3.60 ghz 6 çekirdek Ana Kart: MSI b450Ma Pro Max 3466mhz(OC) Ram: Gell 16gb (2x8) evo 3000mhz Ekran Kartı : rtx 2060 Ventus XS 6G OC 6GB SSD: Kingston 500gb A2000 NVMe Okuma 2200MB-Yazma 2000MB...
  8. Ulturag

Leptopumun Fişini Çekince Direk Kapanıyor

Arkadaşlar Selam Benim Dizüstü Bilgisayarımda Bir Şey Farkettim Bilgisayarım Casper Excalibur G850 Bilgisayarımda Şarjı Çıkarınca Direk Kapanıyor Şarj Kısmındaki Yere mouse Getirince %255 Şarj Gösteriyor Ama Tıklayınca İse %100 Şarj olarak Gösteriyor 1594753009 yane sağ alttaki şarj olma kısmına...
  9. Ulturag

Ekran Kartını Güncelledim Diye Discordan Ses Gitmiyor

Arkadaşlar Selam Ben Biraz Önce Ekran Kartımı Güncelledim Ve Discorda Gireyim Konuşayım Dedim Girdim Arkadaş Konuşuyor Ama Ben Konuşamıyorum Konuşma İfadesi Bile Gitmiyor Her Şeyi denedim Ama Olmadı Lütfen Yardım Edermisiniz
Top Bottom