Arama sonuçları: *

1. Jax Teller

IOS 15 güncelleme sorunu

Teşekkürler hocam 1638653667 Teşekkürler, haklısınız bilgisayardan yapmayı deniyeceğim
  2. Jax Teller

IOS 15 güncelleme sorunu

Telefondan yapıyorum hocam hata şöyle; Güncelleme yüklenemedi İos 15.1 indirilirken bir hata oluştu diyor seçenek olarak da yeniden dene ya da daha sonra anımsat diyor
  3. Jax Teller

IOS 15 güncelleme sorunu

Cevap için teşekkürler hocam 7gb kadar alan açtım ama olmuyor maalesef
  4. Jax Teller

IOS 15 güncelleme sorunu

Selamlar telefonum iphone 6s sürümüm 13.7 telefonu ios 15 yapmaya çalışıyorum ama güncelleme doğrulanıyor dedikten sonra yüklenirken bir hata oluştu diyor bu sorunu nasıl çözerim
  5. Jax Teller

Sizce bilgisayarım doom eternal kaldırır mı?

Merhabalar iyi aksamlar (umarım konuyu doğru yere açmısımdır yanlıs yere açtıysam simdiden affola) doom eternal oyununu oynamak istiyorum fakat sistem açısından yeter mi yetmez mi diye düşündüm (laptop) acer aspire e 15 İ5 8250u 3.40 ghz GeForce MX150 2 gb vram 8 gb DDR 3 ram 480 gb ssd...
  6. Jax Teller

laptop soğutucu önerisi lütfen

herkese iyi forumlar, büyük fanlı laptop soğutucu arıyorum şimdiden herkese teşekkür ederim 1610464205 4 lü arıyorum fakat tam olarak bulamadım nedense tek fanlılar var fakat benim laptop da mouse tarafının solunda da delik var RAM delikleri tekli bir havalandırma alırsam ortasını havalandıracak...
  7. Jax Teller

Epic games sürekli olarak açılıp kapanma sorunu

merhaba dostlar 3 gündür bu sorunu yaşıyorum epic gamesi ne zaman açsam kapanıp açılıyor ve öyle aşırı yapıyor ki bunu pc tamamen donuyor elim ile kapatmak zorunda kalıyorum pcyi bu sorunu nasıl çözebiliriz
  8. Jax Teller

Türkiye de deep cool yok mu

Teşekkürler hocam bu arada sizin aklınızda herhangi bir başka marka ya da model var mı havalandırma olarak
  9. Jax Teller

teşekkür ederim, hocam valla laptop kullanıyorum ama aşırı ısınıyor gerçekten normal gündelik kullanımda bile hdd de ve ekran kartında ısınmalar mevcut oluyor maalesef
  10. Jax Teller

hocam valla birkaç gündür araştırmaktayım trust diye marka buldum fakat her yerde stokta kalmamış ve benim aradığım modellerde tek havalandırma olmamalı ör 4 havalandırmalı olanlar benim pcye anca yeter diye düşündüm deep cool baktım bu hoşuma gittide sanırım alamıcağım gibi kargo masrafı bi tık...
  11. Jax Teller

valla bilemedim ki deep cool arıyordum bu modeli baya sevdim kaliteli geldi ama bi baktım 90 tl kargo ve hiç yorum yok güvemedim 1607856937 teşekkür ederim peki sizce covidden dolayı gümrükte falan herhangi bir sıkıntı yaşanır mı ya da iade konusunda mesela kırık geldi konuşacağım kişi kim olur...
  12. Jax Teller

işte ondan güvenemedim ve nedense hiç yorum yok
  13. Jax Teller

https://www.akakce.com/dizustu-sogutucu/en-ucuz-deep-cool-multi-core-x6-4-fanli-usb-2-0-13-17-fiyati,4510841.html bu ürün sizce nasıl site güvenilir mi ? ve ayrıca dostlar hangi siteye baksam deep coolun istediğim modelini göremiyorum benim laptop altındaki delik sayısı fazla tek bi...
  14. Jax Teller

Laptop için 250 ₺'ya kadar soğutucu önerisi

Teşekkür ederim
  15. Jax Teller

Laptop için 250 ₺'ya kadar soğutucu önerisi

merhabalar umarım konuyu doğru yere açmışımdır sizden ricam laptop için havalandırma önerisi lütfen 1607853777 bütçe max 250ye kadar çıkabilirim
  16. Jax Teller

öneri wifi güçlendirici

Merhaba dostlar iyi forumlar, odamdan internet çekmiyor ve internet güçlendirici alıcı diyorlarmış sanırsam arıyorum bütçem 250-300 e kadar çıkabilir f/p ürünü bildiğiniz var mıdır? ayrıca bir sorum olacaktı ben orjinal wifiden ethernet çeksem alıcıya ethernet yeri oluyor mu oluyor ise ethernet...
  17. Jax Teller

iphone 6s ölüme doğru gidiyor galiba

Alan dolduğu için 2-3 haftadır çalışmıyor hocam. tam olarak hangi ayarları sıfırlayım hocam tam anlayamadım internet ayarları mı ? 1606081193 Aslında ben de satıp yeni bir iphone a geçmek çok ama çok istiyorum ama aşırı pahalı fiyatlar ikinci el de almak pek istemiyorum korkutuyor açıkcası
  18. Jax Teller

Cevap için teşekkürler hocam fakat wp mesajlarda önemli fotoğraflar var onları pcye atamadım önce telefona alıp sınra pc ye atmak istedim ama alanım doldu yine
  19. Jax Teller

Merhabalar iphone 6s kullanıyorum ve telefonum aşırı kasıyor 16Gb alanı var fotoğrafları pcye attım telefondan sildim ama hiç alan açılmadı telefonumun en büyğk sorunu aşırı yavaşlama öldü ölecek ayriyrten asıl konu İNTERNET Arkadaşale artık çıldırmak üzereyim internet aşırı yavaş telefon da...
  20. Jax Teller

Steam birisi aile paylaşım isteği yollamış

Selamlar bugün aile paylaşımı açıcaktım bir arkadaşım ile fakat diğer pcleri yönet yerine tıkladım ve birisi 2017 den itibaren istek yollamış ve istek beklemede kabul et diyor ben bu kişiyi tanımıyorum hiçbir zaman arkadaşda olmadık kendim de eklemedim bunu nasıl red edebilirim? not: hesap aktif...
Top Bottom