Arama sonuçları: *

• Users: ibrahimtas
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

B450m s2h m2 ssd uyumluluğu

KIOXIA Exceria 500GB NVMe Gen3 M.2 SSD R: 1700MB/s W: 1600 MB/s, Dahili https://amzn.eu/d/e0870P4 Arkadaşlar uyumluluğu kontrol etmeden bu ürünü aldım uyumlu mudur acaba
  2. I

Kasadaki Type-C Portuna Girmiyor

Arkadaşlar kasamda type c girişi var. Ancak kabloyu sokmayı denediğimde girmiyor. Bi işlem mi yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. I

Sıvı Soğutma Önerisi

Bir adet sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Kasam gamepower horizon, işlemcim r5 3600 önerilerinizi bekliyorum.
  4. I

Microsoftun Sitesine Giremiyorum

Arkadaşlar bir adet format usbsi oluşturmam gerek ancak iso dosyası için microsoftun sitesine giremiyorum acaba sıkıntı tek bende mi var?
  5. I

Gamepower Horizon Yedek Parça

Arkadaşlar ben sistemi alırken ön tarafı camlı olan versiyonu aldım bunun bir de mesh olanı varmış. Bu mesh kısmı nasıl bulabilirim?
  6. I

Bilgisayarın ekranı gidip geliyor

Arkadaşlar an önce bilgisayar delirdi gibi oldu sürekli ekran gidip geliyor. Sanki ekranda cızırtılar var gibiydi. Bir kapatıp baktım acaba ekran kartı falan mı çıktı diye. Bir sıkıntı yok gibiydi. Nedenini bulabilir miyiz acaba içim hiç rahat değil.
  7. I

Ön tarafı cam olan kasayı mesh yapabilir miyim?

Merhabalar arkadaşlar. Kasamda hava sirkülasyonu az ön taraf cam olduğu için. Ön tarafı mesh yapma şansım var mı acaba? İçeri toz girmemesi için ne yapabilirim?
  8. I

FIFA 21 Yeni Konsol Grafikleri

Öncelikle merhabalar. Bu yeni nesil konsollara çıkış yapacakmış sanırım fifa 21. Grafik anlamında daha iyi olur mu 1. sorum bu. 2. sorum acaba pc ye de daha iyi grafikler gelir mi ? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
  9. I

T6 Ultra Benzeri Soğutucu

T6 Ultra alacaktım stoklarda kalmamış. Ona benzer bir soğutucu önerebilir misiniz? İşlemci Ryzen 5 3600.
  10. I

Çözüldü✓ B450M S2H T6 ULTRA TAKILIR MI

Acaba boyutlar uyar mı anakarta bi bilgilendirir misiniz?
  11. I

Depolama Olduğundan Fazla Dolu

Merhabalar öncelikle. Sorunum başlıkta görüldüğü üzere disk olduğundan fazla dolu görünüyor. Normalde 66 GB dolu ancak 122 GB görünüyor. Bir yardım edebilirsek çok mutlu olurum.
Top Bottom