Arama sonuçları: *

1. oğuzhan18

Hyperx cloud 3 mu cloud 2 mi?

Mantıken 3 olan versiyona gücünüz yetiyorsa almak daha mantıklı sonradan çıkmış ürün nede olsa.
  2. oğuzhan18

Black Myth Wukong alınır mı?

demin torrente bakıyordum oyun direk düşmüş mü diye bu konuya denk geldim :D :D
  3. oğuzhan18

AMD Adrenalin 24.8.1 Recommended (WHQL) Sürücüsü Yayınlandı

bende rx6700 ile kullandım hem fps düşürüyor hem input lagı fazla artırıyor akıcılık olmuyor.
  4. oğuzhan18

fc25 hakkında tavsiye önerisi

kadroya hiç kanma buda arkadaşın kadrosu oyunun mekaniğini bildikten sonra rakibin kadrosunun bi anlamı kalmıyor. 1724941711 ben ilk defa oynadığım için arkadaşa sormuştum yeni oyun çıksa bile online sunucular uzun süre açık kalacağını söyledi ama.
  5. oğuzhan18

büyük ihtimal dediğiniz gibi pes 2021 den sonra bozmasaydı devam ederdim ama piyasada oyun yok büyük ihtimal alırım ozaman.
  6. oğuzhan18

arkadaşlar futbol oyunlarında pes 2016 ile başladım ve mükemmel oyun pes21 ile son bulundu oyun bozuldu çünkü. ve fifa 24 şans verdim ve 1k saat oldu. ama oyunun oynanışını hiç sevmiyorum neden derseniz çıkacak kartlar isterse 99 yada 96 oyuncu olsunlar bunlar beni hiç heyecanlandırmıyor çünkü...
  7. oğuzhan18

Asus Dual Rx7900GRE vs ASUS TUF Radeon RX 7800 XT

hayırlı olsun.
  8. oğuzhan18

🔥İndirim Patriot ram 7000mhz cl 32 3900tl

B650m dsh3 ile xmp olarak açıyorum dorun yok güzel Ram aynısı var
  9. oğuzhan18

Çözüldü✓ AOC 0.5MS 180HZ 2K MONİTÖR 27000TLDEN 9BİN TL'ye DÜŞTÜ🤌

şeytan dürtüyor arada beni buna. :D 2k 360hz...
  10. oğuzhan18

Asus Dual Rx7900GRE vs ASUS TUF Radeon RX 7800 XT

PowerColor Radeon RX 7900 GRE FIGHTER 16GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı 21k fiyatı var 3 fanlı işini görmez mi ? link bırakamıyorum kendin bulabilirsin bakarsan.
  11. oğuzhan18

Pc İçin Aldığım Gamepad

ben amozonda indirimde 2 tane aldım xbox bana hiç rahat gelmedi 1 tanesini sattım 1 tanesi tozların içinde 0 ürün duruyor öyle. dualsens alabiliyorsna düşünme.
  12. oğuzhan18

Öneri Cloud 3 Wireless alınır mı?

Öncelikle kulaklık almışın h. O valla kulaklıkta en sevdiğim özellik jarzın neredeyse hiç bitmemesi uzun süreli dayanıyor internette bir vatandaş 36 saat kadar dayandığını söylüyor ses kasması felaket iyi çok uzaktaki veya etrafındaki kişileri kasmak mükemmel hissiyat fiyatı 10k olsun gene alırım.
  13. oğuzhan18

Öneri Cloud 3 Wireless alınır mı?

Razer kraken v3 pro bakabilirsin.
  14. oğuzhan18

Araba vs. Motor Hangisi daha mantıklı ?

motor keyfi başka dostum ben arabamla 200 km hız yaparken bile xmax motorumla 140km hız yaparken hayattan daha zevk alıyorum. can sağlığına gelirsek senin canın beni hiç ilgilendirmez. o yüzden aileni bi tarafa bırak motor alma hevesin varsa düşünmeden motor al keyfine hayattan zevk almaya bak...
  15. oğuzhan18

Counter Strike 2 kendini alta atıyor

bütün oyunlarda oluyorsa eyer razer snapse yüklü ise güncelleme gelmiştir demek. güncellemeleri yaptığın sürece altab atmaz dene görürsün kral.
  16. oğuzhan18

Yardım Dualsense 5 in tüm özelliklerini pc de kullanabilirmiyim?

evet kullanbilirsin sorunsuz programsız bende bütün oyunları dualsens olarak oynuyorum xbox kolu aldım çok rahatsız edici geldi pişman oldum. 2 tane almıştım bi tanesini satttım bi tanesi tozlar içinde duruyor.
  17. oğuzhan18

AMD ÜZERİNDEN MONİTÖRE OC YAPMAK RİSKLİMİ

Hayır sorun çıkmaz bende ordan yapıp uzun süre kullandım sorun olmuyor. 1724166512 AMD ekran kartı panelinden monitöre oc programsız yapılabiliyor. Onu söylüyor.
  18. oğuzhan18

🔥İndirim RAZER KRAKEN V3 PRO 4799 TL

Uzun senedir kullanıyorum. Çok güzel kulaklık ses konusu ve titreşim modu müziklerde güzel oluyor titreşimi yüksek kapasiteli. Bozulsa bile 8k fiyatı olsun gene alırım.
  19. oğuzhan18

OKULU BIRAKMALI MIYIM?

son sınıfta olmasan neyse derdim de son sınıftasın bitir diploman al sonra kafan rahat olur.
  20. oğuzhan18

xmax 250cc 2015 yenilenmiş motor alınır mı ?

hocam arkadaşta araba var nakit para vercek üstüne birde motosiklet verecek alıcı. arkadaş parayı alıp motoru direk elden çıkartabilir mi onu düşünüyor binmicek yani.
Top Bottom