Arama sonuçları: *

1. S

Bilgisayarımın hangi parçası bozuk nasıl öğrenicem?

Bilgisayarımı 9 aydır kullanmıyorum dün kurma kararı aldım bilgisayarımı taktığımda monitör açılmıyor açıncada nosignal diyordu klavyeyide takınca ve çalışmayınca sorunun ram de olduğunu düşündüm başka bir ram taktım ve yine açılmadı. Ram slotlarından bir tanesi bozuktu diğerinin bozuk...
  2. S

Numpadsiz Klavye Önerisi

numpadsiz ve beyaz red switch klavye alıcam önerseniz sevinirim
  3. S

Rust Geceyi Gündüz Gibi Görmek

İnsanlar gece gündüzmüş gibi oynuyor ben daha önümü göremyiyorum bunun bi taktiği felan varsa söyleyebilirmisiniz
  4. S

Unreal Engine skeletal mesh koyamıyorum

unreal engine üzerinden fps oyunu yapmak için çalımalara başladım ancak hazır bir modeli içine atıp skeletal mesh kısmında hazır modelin iskeletini kullanmak istediğimde tıklamama rağmen seçmiyor yardımcı olursanız sevinirim.
  5. S

"MSI B450 GAMING PRO CARBON" Düşünceleriniz size nasıl alınır mı ?

https://www.itopya.com/msi-b450-gaming-pro-carbon-max-wifi-4133mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dp-atx-anakart/
  6. S

rx 5500 xt'lerden hangisini seçmeliyim ?

Aşağıda yazdığım sistemi alıcam ancak ekran kartı konsunda kararsız kaldım. Sanırım msi mech ekran kartlarında ısınma ve driver sorunu varmış aşağıya birkaç tane ekran kartı yazdım seçmemde yardımcı olursanız sevinirim. İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 3500X ANAKART: GIGABYTE B450M S2H RAM: 8 GB DDR4 (çok...
Top Bottom