Arama sonuçları: *

• Users: ardawn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Bilgisayarımı satmak istiyorum ortalama ne kadar eder?

MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 256Bit Ekran Kartı POWER BOOST VK-C013B RGB 500W USB 3.0 Mid Tower Kasa ADATA 240GB SU630 SATA 3.0 2.5 SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma) MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 3.4GHz 19MB Önbellek...
  2. A

Kronik PSU Sorunu Hakkında Bilgi

Yaklaşık 1 senedir PowerBoost VK-C013B isimli kasayı kullanıyorum, PSU'su kronik sıkıntılı diyorlar ama 3-5 kez dışında bir sorun yaşamadım. Kasanın fanlarını değiştirmek istiyorum ancak PSU'dan kaynaklı pcnin bir parçasında yanma vs. bir problem çıkar mı? Hiçbir bilgim yok, bilgisi olan...
  3. A

Seagate Barracuda Alınır mı?

Seagate Barracuda 64mb 7200rpm 1TB harddiskini almayı düşünüyorum, eksileriyle artılarıyla bi sorun yaşar mıyım bilgisi olan arkdaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  4. A

Öneri Harddisk Önerileri

1TB Harddisk Almayı Düşünyorum Öneriler Nelerdir
  5. A

Harddisk İçin Öneriler

1TB Harddisk Almayı Düşünüyorum, Nelere Dikkat Etmeliyim, Önerdiğiniz Bir Harddisk Var mı?
  6. A

GP Ogre yazılımı çalışmıyor

Gamepower Ogre RGB Yazılımı Hatalı mı yoksa sadece bende mi çalışmıyor? Ogre Dışında 2 Tane Daha Gamepower Ürünü Kullanıyorum Onların Yazılımları Sıkıntısız Çalışıyor.
Top Bottom