Arama sonuçları: *

• Users: Lyrinx
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Lyrinx

RX 560 sistem Valorant input lag

Sistemim i3 10100F, RX 560 4 GB ve 2x8 3000MHz RAM şeklinde. Oyunda bir input lag var, ve bu input lag ayarları arttırınca çoğalıyor. FPS'im de 75Hz monitörümün üstünde, bir sorun mu var?
  2. Lyrinx

Donanım Arşivi "ölü paylaşım" cezası ne anlama geliyor?

Kurallar bölümünde şöyle bir kural gördüm; 10- "İyi geceler, merhaba, selam" gibi ölü paylaşımlar Bunun ne anlama geldiğini çözemedim, birbirinize merhaba veya selam demeyin demiyordur umarım?
  3. Lyrinx

RX 560 sistem Valorant 70 FPS normal mi?

Sistemim i3 10100F, RX 560 4 GB ve 3000MHz RAM şeklinde. Valorant'ta her şey en yüksekte ortalama 70 FPS alıyorum, normal mi?
  4. Lyrinx

1200 TL'ye ikinci el RX 570 alınır mı?

Fiyatı bana uygun geldi, adama sordum sorunu var mı diye. Ancak işimi garantiye almak için foruma konu açayım dedim. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gigabyte-aorus-rx-570-4gb-256bit-gddr5-pci-e-3.0-ekran-karti-886547992/detay/
  5. Lyrinx

Sharkoon Rush ER3 Ses Az Geliyor Gibi

Kulaklık güzel, biraz küçük ama tam kafama oturuyor. Ancak sesi kısık gibi, kontrol noktasından sesi sonuna kadar dayamayınca az ve sanki boğuk bir ses geliyor. Ayrıca ses seviyesi düşük gibi, 100 TL'ye aldığım kulak içi KZ edx 1dd bile bundan daha fazla ve daha iyi ses veriyordu sanırım...
  6. Lyrinx

Acer Nitro QG221Qbii DP to HDMI kablosunu taktıktan sonra monitör 60Hz'e düştü

Acer Nitro QG221QBii kullanıyorum, DisplayPort to HDMI kablosu aldım. O da şu. https://www.amazon.com.tr/Alfais-Al-4318-Displayport-D%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Adapt%C3%B6r/dp/B07R7D44DC/ref=pd_sbs_2 Ancak bunu taktıktan sonra monitörü 60Hz üstüne çıkartamıyorum, normalde 75Hz...
  7. Lyrinx

Witcher 2 Loc Muinne'deki Tüm Askerler Geralt'a Saldırıyor

Hangi krallıktan olduğu farketmeksizin Loc Muinne'deki tüm askerler gördüğü anda Geralt'a saldırıyor, Iorveth'e sunduğum tekliften olsa gerek. Askerlere bilerek yakalanacaktım ancak sonradan vazgeçtim, istesem askerlere görünmeden tünellerin altından gidebilirim ancak ben askerlerin bana...
  8. Lyrinx

AMD olmayan ekran kartında FreeSync açmanın dezavantajı var mı?

Ekran kartı olarak GTX 1660 Super, monitör olarak ise Acer Nitro QG221QBii kullanıyorum. Monitörümde FreeSync var, G-Sync yok. DisplayPort girişi de olmadığı için G-Sync açamıyorum, haliyle bu FreeSync özelliği hiçbir işe yaramıyor. Ben bunu açık bırakırsam bir dezavantajı olur mu? Kapalı ve...
  9. Lyrinx

6000TL monitör dahil sistem önerisi

6000TL monitör dahil toplama sistem önerir misiniz? Bu arada Technopat forum'a üyeyim buraya yeni geldim kuralları tam bilmiyorum yanlış bir şey yaparsam affola.
Top Bottom