Arama sonuçları: *

1. hidirkolcu

Taşınabilir Hard Disk Ne Fark Var ? Hangisini Önerirsiniz ? Hızları Ne Kadar ?

Taşınabilir Hard Disk Ne Fark Var ? Hangisini Önerirsiniz ? Hızları Ne Kadar ?
  2. hidirkolcu

Elektrik Kesintisinden Sonra Windows Çalışmıyor

1.YÖNTEM Linux programını usbye yazdırın ardından flash üzerinden linuxu çalıştırın, kurmayacaksınız çalıştıracaksınız çalıştırmalı başlatın ardından diğer usb girişine usb takıp yedek verilerinizi kurtarın,
  3. hidirkolcu

Yeni̇ Güncelleme İle Windows Bozuldu

Geliştirici sürümünü yüklemişsiniz, geliştirici sürümünde gelen güncelemeler pciyi çöketiyor çıkın ardından ayarlardan Bilgisayarı Sıfırlayın dosyalarınızı yedekleyin sürücüyü temizleyerek tekrar kurun manuel olarak neyi değiştirdiğini bilemezsiniz, ondan yedekleri alıp bilgisayarı sıfırlamayı...
  4. hidirkolcu

Windows 11 Başlat Tuşu Çalışmıyor %100 Kesin Çözüm Resimli Anlatım

Windows 11 Başlat Tuşu Çalışmıyor %100 Kesin Çözüm Resimli Anlatım Ctrl Alt ve Delete Tuşlarına aynı anda basın gelen ekranda Görev Yöneticisine tıklayın. Açılan Ekranda üst menüden Dosyaya tıklayın ve Yeni Görev Çalıştıra tıklayın. Açılan kutuya .cmd yazıp tamam deyin. Açılan ekranda...
  5. hidirkolcu

Neden Windows 10 LTSC?

Bilgisayarın sürekli çökmesini seviyorum banada bir heyecan oluyor :d Hem uğraşırken baya zaman da geçiyor :)
  6. hidirkolcu

Windows 10 son güncellemeden sonra ses açma yeri çalışmıyor

Bende de gittide Windows 11 zar zor yaptım bro ben geçtim sen geçme Windows 11 baş belası ya da biz faazla şansızsız.:)
  7. hidirkolcu

Oyun sırasında aniden oyun kapanıyor

Sorunun nedeni aşırı ısınma Ekran kartı sıcaklığına bir bak derim.
  8. hidirkolcu

Oyunu Tam Ekran Yapınca Parlaklığım %1 oluyor

Ben Windows 11 kullanıyorum Ayarlar de başlata Parlaklık Düzeyini değiştir de ' Gösterilen İçeriği en iyi duruma getirecek pilin geliştirilmesine yardımcı olun var onu kaldır işaretini ondan yapıyor olabilir.:D
  9. hidirkolcu

Windows 10 son güncellemeden sonra ses açma yeri çalışmıyor

Ses kartını indirmemeiştir. Güncelemeleri denetle de bakalım görmesi lazım. Olmuyorsa Realltek Audio Driver de ses kartını yükle gelir.
  10. hidirkolcu

Windows 11 Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı HATASI ÇÖZÜM

Herkese Merhaba, NEOLDU ? Windows 11'de dün yaşadığım bir hata beni delirti resmen, birden bire oldu ama hala neden olduğunu anlamadım.Ama çözmeyi başardım. Bilgisayar tam açılırken ' Windows 11 Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor ' hatası geliyor...
  11. hidirkolcu

Çözüldü✓ NVIDIA Ekran Kartı Tam Ekran Ölçeklendirme Sorunu % 100 Çözümü Resimli Anlatım Ya Da Ekran Kenarlarında Siyah Boşluk Kalma Sorunu Çözümü

Herkese Merhaba, Sorunun Tanımı NVIDIA Ekran Kartlarında, çözünürlük değiştiğinde ekranın sağında ve solunda boşluk kalıyor bu sorunu çözmek için sırasıyla şu adımları takip ettin. Sorunun Çözümü 1.Windows Simgesine tıklayın, ve klavyeden Aygıt Yöneticisi yazın ya da Windows Simgesine tıklayın...
  12. hidirkolcu

Window 10 Wifi Kaybolma Sorunu Çözümü %100 Resimli Anlatım

Bir dene bakalım bu sadece Wifi ağı ayarlarda yoksa geri getiriyor.Senin Kablosuz Ağları görüyorsa, Onarım yaptıracan Windows Ayarlarında vardı.Ağ kartında da sorun olabilir. 1595178564 Boyutunu 10 a çektim :)
  13. hidirkolcu

Yazım ve imla hataları düzeltildi. Teşşekür ederim.
  14. hidirkolcu

Merhaba Windows 10 da hem sağ alta hemde ayarlarda Vifi ayarının kaybolması durumunda Wifiyi aşağıdaki adımları uygulayarak getirebilirsiniz. 1.Windows tuşuna ya da ekrandaki sol en altaki windows simgesine tıklayın ve açılan pencereden ' Ayarlar ' tuşuna basın. 2.Ardından Windows Ayarları...
Top Bottom