Arama sonuçları: *

• Users: Ventus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ventus

2060 kasayı GTX 1660ti laptopla takas ediyorum?

Sıfır kutulu rtx 2060, 8+8 ram, i3 12100f işlemci, h610m bomer anakart, 500gb m2ssd, MSI kasa, sıfır olarak hepsi arkadaşlar. İ7 9750hq, 8+8 ram, 500gb M2 SSD, gtx 1660ti laptop ile takas edeyim mi sizce? Sadece bir kaç gereksiz tusunda hafif silinme var.
  2. Ventus

Bayraktar Kizilelma’nin İlk Motor Entegrasyon Testi̇ Başariyla Tamamlandi

Yakın zamanda göklerde göreceğimizi düşünüyorum. Sizler bu başarılı proje hakkında ne düşünüyorsunuz?
  3. Ventus

MSI RTX 3060 Gaming X

Japonyadan aldım, ortalama 10 mart teslim tarihi diyor, nasıl sizce 5850 https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08WPJ5P4R/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1 sipariş özeti Öğe (ler) Ara Toplam: 67.450 Nakliye ve Taşıma: 3312 Toplam: 70.762 İthalat Ücretleri Yatırımı 14.152 Genel...
  4. Ventus

Amazon JP devamında ne yapmalıyım?

Bunun devamında ne yapıyoruz beyler? ödemeniz bekleniyor diyor. Ödemeyi nereye yapıyoruz?_ 1614273936 4600 TL ye gelecek
  5. Ventus

gece kimler stok bekleyecek

Sabah işe gideceğim de arkadaşlar ben. eğer gece satışa sunulursa ve 6500 TL yi geçmez ise bana haber verebilecek uyandıracak bir arkadaş var mıdır.
  6. Ventus

Yeni ekran kartları ne zaman piyasaya sürülür?

25 inde piyasaya çıkacak olan 3060'ı demiyorum. Genel olarak bu ekran kartları ne zaman piyasada artar. Piyasa tutturabildiğine satan değilde normal seyrinde ilerler? @Abdullah Hacıgül az çok fikirlerini bu kardeşlerinle paylaşsan bizde ümit yok beklemeyelim deriz yada bir umuttur yaşamak der...
  7. Ventus

Maden RTX3060 10 k Çin Yolu Gözüktü Bize

Acelem yok piyasanın canlanmasını beklerim ama bu da kafama yattı baya da sipariş var alınır mı acaba. Alınır mı sizce bu...
  8. Ventus

Canlı Destek Canan

Ufaktan bir yürüyor gibi sezdim. :D
  9. Ventus

Mount Blade Bannerlord Almak İsteyenler Konuya !?

Hi2Games sitesinde 92 TL şuan. Alan arkadaşlara iyi oyunlar.
  10. Ventus

Oyun arkadaşı aranıyor.

The Forest veya WoT oynayan arkadaşlar varsa beraber oynayabiliris.
  11. Ventus

Oyun önerileri?

Evet arkadaşlar oyun önerilerinizi bekliyorum. - Sistem: R7 2700x GTX 1660s 16 ram
  12. Ventus

Wallpaper öneri

1920*1080 wallpaper önerileri olan varmı? pc için
  13. Ventus

Yeni aldığım bilgisayarı montajladim.

Selamlar arkadaşlar. P1 2020 (r7 2700x 1660 Süper olan versiyon) almıştım. Montajda kötü yapıyorlar çizik vs. Oluyo dediler montajsiz aldım. Montajini yaptım. Eski klavyem olduğu ve bütçem kalmadığı için klavye yeni almadım. Montajı bitirdim baktimki KLAVYE YOK. Bütün evi baştan aşağı aradım...
  14. Ventus

PUBG mi Fortnite mi?

Forumdaki tarafları görelim arkadaşlar. Sizce hangisi?
  15. Ventus

Dark Diamond Pro Kasa kullanan var mı nasıldır=?

evet kullanan var mı nasıldır arkadaşlar? başka kasa alamam bütçe çıkmaz. https://www.teknobiyotik.com/dark-diamond-2x12cm-kirmizi-led-fanli-full-akrilik-on-ve-yan-panel-usb-3-0-bilgisayar-kasasi-dkchdiamond-28431.html
  16. Ventus

N11 Ürün iade süreci Hk.

Selamlar. N11 üzerinden Acer KA2 23.8 1 MS 75 Hz IPS monitör aldım. Betaplus teknolojileri isimli mağazadan. Alttaki bıraktığım Şikayetvar linkindeki resimlerde görüldüğü üzere monitörün sağ tarafında sol ve üst kısımda bulunan ekran çerçevesi arasındaki standar minimal bir açıklık bulunmakta...
  17. Ventus

Wraith Prism RGB Soğutucu Nasıldır?

Selamlar. Kullanan var mı hiç ? Aldığım r7 2700x ile birlikte gelecek. Nasil bir sogutucudur?
  18. Ventus

İncehesap iade Hk.

Ürün daha gönderime çıkmadan iptal ettim. 1/7 iş günü içinde hesabınıza para gelir dediler. Daha önce iptal eden var mı kaç gün sürer. ?
  19. Ventus

İki sistem aynı fiyat tercih?

Selamlar arkadaşlar. İki sistem topladım birisi 4746 TL(rx590 fatboy) diğeri 4836 TL. (1660super) fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. Herhangi bir ekleme çıkarma yapamam bütçe yok. Son nokta o kadar 2 x Kasa Fanı 120mm [Model Değişebilir] 1 x AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 MPK İşlemci 1 x Asus...
  20. Ventus

Hazır sistem siparişi

Sizce sistem alırken montajlayip göndermeleri mi iyi yoksa göndersinler biz mi montajlayalim. Bir konuda gördüm. Montaj sırasında parçalara zarar vs. Verilmiş. Edit. PC ve donanım bilgim var.
Top Bottom