Arama sonuçları: *

1. wake up to reality

1.iş 2 nasıl satarım

saçı perukçular alıyor diye biliyorum
  2. wake up to reality

dolar mı euro mu tutmak mantıklı?

banka hesabı üzerinden alacağım fark eder mi?
  3. wake up to reality

dolar euro arası değişimde çok kesmiyor 100-200tl değişime vermiyim derken daha fazlası gitmesin de
  4. wake up to reality

elimde biraz euro ve dolar var, hepsini euro mu yapayım dolar mı yapayım, bugün yaşananlardan sonra elimde hangi şekilde tutmak daha mantıklı?
  5. wake up to reality

Türkiye'de iyi bir üniversitede okumam yurtdışında ne kadar etkili?

örneğin bilgisayar mühendisliği okursam bir şirkette çalışırım yazılımcı olarak 1712870992 umarım oluyordur öyle
  6. wake up to reality

Türkiye'de iyi bir üniversitede okumam yurtdışında ne kadar etkili?

Üniversiteden sonra Japonya'ya gitmek istiyorum Örneğin itü-boğaziçi gibi bir yerde mühendislik okumamla 50-100k sıralaması olan bir yerde mühendislik okumamın Japonya'da ne gibi bir farkı olur? Yoksa orada hangi üniversitede okuduğum pek bir şeyi değiştirmiyor mu? (şuan lisedeyim)
  7. wake up to reality

Dune izleme sırası nedir?

eski filmler, 2021 ve 2024 filmleri var 2021i izlemeden önce eskileri izlemem gerekiyor mu? yoksa 2021de çekilen ayrı bir seri olarak ilk film mi? 2021 filmiyle başlanır mı yani?
  8. wake up to reality

sağ kulağıma küpe taktım

ben ikisine de takiyorum okuldakiler dalgasina laf atiyor
  9. wake up to reality

sağ kulağıma küpe taktım

sağ sol fark etmiyor laf diyen hür türlü diyor
  10. wake up to reality

15-17K civarı telefon önerisi

pardon ben yanlışıkla 512gb'a bakmışım
  11. wake up to reality

bütçeyi aşıyor
  12. wake up to reality

Arkadaşıma telefon bakıyoruz. Bu fiyata alınabilecek en f/p cihaz nedir? Amazonda 16 bin TL'ye A54 256gb satılıyor ve yanında Galaxy Buds FE kulaklık hediyeli Bu fiyata başka hangi telefon alınabilir? Daha iyi bir seçenek var mıdır?
  13. wake up to reality

🔥İndirim Ajet Yurtdışı Uçuşları 1$+Vergi!

pegasus son kampanyada 5 euro + vergilerle 900TL'ye bilet sattı, kısacası sadece vergiler olamaz, sadece vergilerse de vergiyi normalden yüksek gösteriyorlar demek ki
  14. wake up to reality

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

şimdi alayım dedim toplam 350ye geldi nasıl olduysa
  15. wake up to reality

🔥İndirim Amazon Mangalarda İndirim

death note tüm set 13 manga 470e geliyor alsam mı çok kararsız kaldım
  16. wake up to reality

test kitabı pdf'i kullanmak hakka girer mi?

kitaplarda böyle yazıyor, depolanması ibaresi de var
  17. wake up to reality

test kitabı pdf'i kullanmak hakka girer mi?

yayınların test kitaplarının pdfleri var internette, insanlar bir şekilde bulmuş o yayın kendi youtube kanalında soruların çözümlerini paylaşıyor, yani mantıken soruları youtube kanalı üzerinden de görüntüleyebiliyorum, peki bu pdfleri kullanmamda bir sıkıntı olur mu? tek tek kitap taşımak...
  18. wake up to reality

Windows 10'da Valorant TPM ve Secure Boot Hatası (eski anakart)

çözemedik o yüzden bilgisayarı sıfırlayalım dedik, sıfırladıktan sonra oyunu yüklemeden bilgisayar bozuldu eski olduğu için
  19. wake up to reality

Öncü dönerde yaşadığım olay

benim dershanenin orada börekçi var pide alıyorum içecek almıyorum birkaç sefer çalışan benden olsun diyerek çay getirdi, bazı yerlerde öyle garsonun içinden geliyor, öyle uygulama yoktur bence ama garson kuru kuru yemesin ve öğrencidir diye vermiştir
Top Bottom