Arama sonuçları: *

1. wake up to reality

Sistemim ne kadar eder?

•Intel Core i3 12100F 4.3GHz 12MB Önbellek 4 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci •ASUS PRIME H610M-K 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart •GoodRam 2 x 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 Siyah Ram •WD 480GB GREEN SN350 NVMe M.2 SSD •Thermaltake Versa T25 RGB TG 550W 80+USB 3.0 Mid Tower...
  2. wake up to reality

Laptopa geçmeli miyim? Hangi Laptopu önerirsiniz?

Yıllardır kasa kullanıyorum ama artık hiç oyun oynamıyorum. Yani çok nadir arkadaş falan çağırsa ayda 1 falan. Kasa hem yer kaplıyor hem de taşınabilir değil. Ayrıca 12. sınıfa geçiyorum sınav odaklı olacağım için daha da oyun oyanamam. Ders için kullanırım ve taşınabilir olması benim için...
  3. wake up to reality

yurtdışı telefon 8 aydan sonra ne yapabilirim?

2 imeiyle 4+4 toplam 8 ay kullandıktan sonra kalan 4 ay 2 telefonla dolaşacağım büyük ihtimalle. Bunun yerine akıllı saat vb. bir cihaz alıp 2 telefon yerine telefonla birlikte onu taşımak, arama ve bildirimleri o cihaza alıp kendi telefonuma da internet paylaşmak istiyorum. Bunun için bir cihaz...
  4. wake up to reality

dolar mı euro mu tutmak mantıklı?

elimde biraz euro ve dolar var, hepsini euro mu yapayım dolar mı yapayım, bugün yaşananlardan sonra elimde hangi şekilde tutmak daha mantıklı?
  5. wake up to reality

Türkiye'de iyi bir üniversitede okumam yurtdışında ne kadar etkili?

Üniversiteden sonra Japonya'ya gitmek istiyorum Örneğin itü-boğaziçi gibi bir yerde mühendislik okumamla 50-100k sıralaması olan bir yerde mühendislik okumamın Japonya'da ne gibi bir farkı olur? Yoksa orada hangi üniversitede okuduğum pek bir şeyi değiştirmiyor mu? (şuan lisedeyim)
  6. wake up to reality

Dune izleme sırası nedir?

eski filmler, 2021 ve 2024 filmleri var 2021i izlemeden önce eskileri izlemem gerekiyor mu? yoksa 2021de çekilen ayrı bir seri olarak ilk film mi? 2021 filmiyle başlanır mı yani?
  7. wake up to reality

15-17K civarı telefon önerisi

Arkadaşıma telefon bakıyoruz. Bu fiyata alınabilecek en f/p cihaz nedir? Amazonda 16 bin TL'ye A54 256gb satılıyor ve yanında Galaxy Buds FE kulaklık hediyeli Bu fiyata başka hangi telefon alınabilir? Daha iyi bir seçenek var mıdır?
  8. wake up to reality

test kitabı pdf'i kullanmak hakka girer mi?

yayınların test kitaplarının pdfleri var internette, insanlar bir şekilde bulmuş o yayın kendi youtube kanalında soruların çözümlerini paylaşıyor, yani mantıken soruları youtube kanalı üzerinden de görüntüleyebiliyorum, peki bu pdfleri kullanmamda bir sıkıntı olur mu? tek tek kitap taşımak...
  9. wake up to reality

bu aletlerle ne derecede spor yapılır?

dambıl , halter barı ve ağırlıkları (döküm) bench sehpası koşu bandı sadece bunlarla ne derece spor yapılır? full body çalışılır mı? fit ve kaslı gözüken bir vücut elde edilebilir mi?
  10. wake up to reality

ayakkabımı satmadan önce nasıl temizleyebilirim?

satacağım ayakkabıyı nasıl temizleyebilirim? dışını fırçalarım falan ama içini nasıl temzileyeceğim, içinde koku kalmasını istemiyorum, ne yapabilirim?
  11. wake up to reality

Ekrana siyahlıklar gelip gidiyor

1660 Super ekran kartım var, son zamanlarda ekrana siyahlıklar gelip gitmeye başladı, böyle google'a bakarken ekrana gidip geliyor, oyundayken falan olmuyor ama video izlerken, forumda dolaşırken falan oluyor, saniyelik ekrana geliyor driverla falan mı alakalı ya da ekran kartına mı bir şey...
  12. wake up to reality

rüyalanma engellenebilir mi?

ara sıra oluyor ve uyandığım an söverek uyanıyorum çünkü kıyafeti temizleme + banyo falan çok üşendiriyo beni zamansız olunca kötü oluyor, okul sabahı mesela olunca okula gidecegimden gusul alınmıyor, engellemenin yolu var mı? sevgili forum üyelerinde yaşayan vardır diye sorayım dedim
  13. wake up to reality

14 pro max'ten 14 pro'ya geçilir mi?

pro max ekranı çok büyük geliyor, bir de çok ağır, yurtdışı telefon benimki, tanıdık telefoncuda sıfır 14 pro yurtdışı var değişim yaparsak bana 100 dolar verecek, zaten normalde aradaki fiyat farkı da o, pro modeline geçeyim mi? bataryası daha küçük pro modelinin, pro max 1 günden fazla...
  14. wake up to reality

Elimdeki parayla bir iş yapmak istiyorum, ne yapabilirim?

Eskiden çalışarak biriktirmiştim sonra dolar almıştım. Yaklaşık 3K dolar var. Ben bunla bir iş yapmak istiyorum. İşe atılmak istiyorum yani boş boş dursun istemiyorum. Ne yapabilirim? Risksiz bir iş var mıdır bu parayla yapabileceğim?
  15. wake up to reality

bir süredir sağlıksız beslenmeden oluşan yağ ve ödem nasıl gider?

son 1 aydır çok sağlıksız beslendim, 4 kilo aldım yaklaşık, boy 188, kilo 82ydi 86 oldum, vücut olarak temiz hissetmiyorum hiç, klasik sağlıklı beslenme dışında ne bileyim detoks falan ne yapabilirim? vücudum temizlensin istiyorum
  16. wake up to reality

Bu edevlet mesajı gerçek mi sahte mi?

böyle bir mesaj geldi ama ben edevletle ilgili herhangi bir işlem yapmadım
  17. wake up to reality

Iphone şarj aleti yamukken kullanmak riskli mi?

odayı süpürürken çarpmışlar yamulmuş, denedim çalışıyor, telefona zarar verme ihtimali var mıdır ona göre yeni kablo alacağım? (yamulan kısım adaptöre giren kısım)
  18. wake up to reality

Ders için Ipad Air 5 Alınır mı?

11. sınıfım. Okulda tablete not almaya izin veriliyor. Dershaneye de gidiyorum. Test çözüyorum. Tablet ders açısından işimi ne kadar kolaylaştırır. Sizce almaya değer mi? Iphone telefonum olduğu için tablet de Apple olsun istiyorum. 21K bu tablete verilir mi? Ayrıca kalemini de almam gerekecek...
  19. wake up to reality

🔥İndirim Migros birkaç aburcuburda %25 + 2 al 1 öde

Örnek olarak normalde ürün fiyatı 10TL böylece tanesi 3,75TL oldu İlk fotoğraftaki kampanyaya girin ve 2. fotoğraftaki seçeneği seçin indirim birkaç tane üründe var olur da almak isterseniz diye paylaşayım dedim Migros Hemen, Sanalmarket ve Mağazalarda (money hesabı ile) geçerli.
  20. wake up to reality

0 alan tıraş makinesi önerisi (ıslak-kuru)

ıslak-kuru kullanılabilecek 0 alan tıraş makinesi önerisi yapabilecek var mı? bütçe 1500 civarı
Top Bottom