Arama sonuçları: *

1. B

Balena Etcher Target seçemiyorum

flash belleği formatlarsam diske kurabilirmiyim?
  2. B

Balena Etcher Target seçemiyorum

balena etcherda iso dosyası seçtikten sonrs kendi diskimi target olarak seçemiyorum tıklatmıyor (uygulama yönetici olarak çalışıyor.)
  3. B

200 ₺ altı kulak içi

oyun için kullanacağım max 225 TL olabilir kulak içi arıyorum
  4. B

Altın Fiyatları ve laptop önerisi

hocam o pp ne ya neyse teşekkürler görüşün için
  5. B

Altın Fiyatları ve laptop önerisi

altın fiyatlarının artmasını bekliyorum laptop almak için şuanda 13 çeyrek altınım var sizce altın artarmı ve ne alayım arttığında-artmadığında
  6. B

BİLGİSAYARIMI NEREYE SATABİLİRİM?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/laptopumu-kaca-satabililirim.407214/#post-4080412 İlanda belirttiğim bilgisayarımı nereye satabilirim?
  7. B

laptobumu kaça satabilirim

2000-2200
  8. B

Laptopumu kaça satabililirim

kargolarım valla yer manisa
  9. B

1500 e alıcaksan vereyim hemen baba
  10. B

reis naptın 400 ne
  11. B

Eski bir bilgisayarım var kaça satabilirim bunu?
  12. B

Bilgisayarımı nekadara satabilirim

tamamdır teşekkürler
  13. B

çok pahalı olacaklar gibime geliyor 1612886543 2200 civarı bir para gayet güzel sence bu fiyata ne almalıyım rtx3060 beklemelimiyim , monster bilgisayarları seviyorum sorun yok o tarafta benim için 1612886553 2200 civarı bir para gayet güzel sence bu fiyata ne almalıyım rtx3060 beklemelimiyim...
  14. B

Gerçekten bu laptopa 3400 ₺ verenin aklını sorgulayabilirim , nereye satmalıyım bilgisayarcıyamı?
  15. B

Artık benim için çok yetersiz kalan bir Acer E1-570G Laptopum var İ3-3217U işlemcisi , Geforce 720m dahili ekran kartı , 4+4 Dual channel ram'i ,512 Gb hdd hafızası var CS:GO , Valorant da lowest 40-60 fps arası alıyor 7500 ₺ fiyatında Altın var elimde . Sizce satıp gelen fiyatla direk almalımı...
  16. B

9-10k Laptop Önerisi PC ciler karışmasın

Bkın üniversite dolayısıyla sürekli seyahat ediyorum anlıyacağınız pc almam ve kullanmam imkansız belirttiğim gibi 9-10 k arasında gaming laptop önerilerinizi alabilirim ekran kartı varsa rtx olması tercihimdir teşekkürler.
  17. B

11-12k ya 17.3 inç laptop önerisi

reis acerin fiyat 16.500 olmuş o FiYaTa LaPtOp aLıRsIn
  18. B

Elime Göre Mouse önerisi

görünüşü çok kötü
  19. B

Elime Göre Mouse önerisi

150 TL civarı mouse arıyorum . 18 uzunluk 9 eni var . logitech önermeyin sevmiorum.gamepower ursa benim elime uygunmudur?
  20. B

LCD EKRAN İÇİN Kontrol kartı

Eski bilgisayarımın lcd ekranını zarar vermeden çıkarttım şimdide kontrol kartı almam gerek 100tl +50 TL göbderimli bir taneyi bangood dan buldum daha ucuzua ve tr den bulursanız atarmısınız (bildiğim kadarıyla 40pin)
Top Bottom