Arama sonuçları: *

• Users: ByNuman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Balena Etcher Target seçemiyorum

balena etcherda iso dosyası seçtikten sonrs kendi diskimi target olarak seçemiyorum tıklatmıyor (uygulama yönetici olarak çalışıyor.)
  2. B

200 ₺ altı kulak içi

oyun için kullanacağım max 225 TL olabilir kulak içi arıyorum
  3. B

Altın Fiyatları ve laptop önerisi

altın fiyatlarının artmasını bekliyorum laptop almak için şuanda 13 çeyrek altınım var sizce altın artarmı ve ne alayım arttığında-artmadığında
  4. B

BİLGİSAYARIMI NEREYE SATABİLİRİM?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/laptopumu-kaca-satabililirim.407214/#post-4080412 İlanda belirttiğim bilgisayarımı nereye satabilirim?
  5. B

Laptopumu kaça satabililirim

Eski bir bilgisayarım var kaça satabilirim bunu?
  6. B

Bilgisayarımı nekadara satabilirim

Artık benim için çok yetersiz kalan bir Acer E1-570G Laptopum var İ3-3217U işlemcisi , Geforce 720m dahili ekran kartı , 4+4 Dual channel ram'i ,512 Gb hdd hafızası var CS:GO , Valorant da lowest 40-60 fps arası alıyor 7500 ₺ fiyatında Altın var elimde . Sizce satıp gelen fiyatla direk almalımı...
  7. B

9-10k Laptop Önerisi PC ciler karışmasın

Bkın üniversite dolayısıyla sürekli seyahat ediyorum anlıyacağınız pc almam ve kullanmam imkansız belirttiğim gibi 9-10 k arasında gaming laptop önerilerinizi alabilirim ekran kartı varsa rtx olması tercihimdir teşekkürler.
  8. B

Elime Göre Mouse önerisi

150 TL civarı mouse arıyorum . 18 uzunluk 9 eni var . logitech önermeyin sevmiorum.gamepower ursa benim elime uygunmudur?
  9. B

LCD EKRAN İÇİN Kontrol kartı

Eski bilgisayarımın lcd ekranını zarar vermeden çıkarttım şimdide kontrol kartı almam gerek 100tl +50 TL göbderimli bir taneyi bangood dan buldum daha ucuzua ve tr den bulursanız atarmısınız (bildiğim kadarıyla 40pin)
  10. B

15000 TL Laptop + Rtx 3060 hakkında soru

13000 - 15000 ₺ arası laptop alıcam sizce rrx 3060 ı fln beklemelimiyim laptoplara gelmesini ? Bide şuanda bu bütçeyle alabileceğim en iyi oyun bilgisayarı nedir ekipman v.s. önermeyin ekipmanım var
  11. B

WİNDOWS PİN KULLANILAMIYOR

Fps arttırmak için msconfig deki dosyaları devre dışı bırakın diyordu öyle yaptım yeniden başlat dedi başlattım şimdide "bir sorun oluştuğundan dolayı piniz kullanılamıyor.Pinizi tekrar ayarlamak için tıklayın ." Diyor tıklıyorum yine aynısı .
  12. B

BU LAPTOPTA NE OYNANIR

Cihazım atacağım fotoğraflardaki gibi csgo da 30 fps falan alıyor en düşük de bunu nasıl arttırabilirim herhangi bir bakım yapmadım daha önce cihaza sadece 4 gb bir ram taktım birde ssd si yetmediğinde hdd taktım.
  13. B

LAPTOP ÖNERİSİ VERİRMİSİNİZ

8000-8500 arası gaming laptop arıyorum daha üstü olucaksa birkaç ay beklemem gerek neyse önerilerinizi bekliorm
  14. B

Gamepower ursa rgb Hakkında

Gamepower ursa rgb almak istiyorum el boyum 18cm uygunmu elime ve kaç gram bir fare bu ?
  15. B

RGB Fare Önerisi Alabilirmiyim?

Fare önerisi istiyorum el boyutumu bilmiyorum eğer anlatırsanız nasıl alındığını yazaröm . Çift el ve simetrik mouse lar pek hoşuma gitmiyor futuristik ve rgb olması hoşuma gidiyor lütfen gidip saçma sapan everst fln demeyin 120-230 TL bütçem var .
  16. B

James Donkey mouse ÖNERİLERİ

James Donkey mouse almak istiorm (James Donkey parçaları severim) hangi mouse benim için uygundur çok pahalı olmasin 120-230 TL civarı uygundur rgb veya rainbow olması güzel olur elimi nasıl ölçüceğimi bilmiorm anlatırsanız ölçer yazarım
  17. B

İ5 - 460 M SOKET Yapısı

İntel i5 460m işlemcinin soket yapısı intel i3 3217u işlemcisinin soketiyle aynımıdır ? eski dizüstü bilgisayarımın işlemcisi ekran kartına dar boğaz yapıyorda ondan soruyorum
  18. B

İşlemci Soketi Hakkında Bilgi

İntel I3-3217U 1.80GHz kullanan bir laptopum var . İşlemcimin oyun sırasında %100 ünün bile kullanıldığı halde fps kasması yaşadığını gördüm bu işlemcinin soket yapısı nedir ve yeni bir işlemci önerebilirmisniz çok pahalı olmasa iyi olur.
  19. B

Mekanik Klavye Önerileri

170-230 ₺ aralığında mekanik klavye arıyorum mekanik hisli değil "mekanik" arıyorum . Metal olması benim için biraz önemli ayrıca uzun zaman kullanıcağım için önemli önerilerinizin hepsinin en ucuz fiyatlarını atarmısınız tşk .
  20. B

Sizce hangisi daha iyi

bir arkadaşım bana rx 590 nitro+ se nin gtx 1660 super oc ye göre daha iyi olduğunu söyledi sizce hangisi daha iyi bir ekran kartı ve neden ?
Top Bottom