Arama sonuçları: *

1. Ö

Yardım CSGO Topluluk sunucusuyla alakalı sorum var.

Arkadaşlar CS:GO'da yeni bir hesaptan topluluk sunucusunda oynuyordum. Ardından sunucudakiler bana hile demeye başladı. Ve yetkili hilesin diyip 2dk bilgisayarındaki dosyalara bakacağım dedi. Böyle bir şey mümkün mü? Asla hile değilim bu arada...
  2. Ö

Oyunlarda fpsm yüksek ama anlık takılmalar yaşıyorum.

Bilgisayarı hep sağlıklı kullanmışımdır. Bir gün okuldan geldiğimde oyunlarda bu şekilde takılmalar yaşadım. Kasa hiç darbe almadı. Sorun Bad Sector değil çünkü bu sorun m2ye kayıtlı olan CSGO'da da oluyor. Sizce ne olmuştur? Virüs gibi bir şeyse format atabilirim sizin tavsiyeniz nelerdir...
  3. Ö

CSGO yüksek fpste takılmalar oluyor

Arkadaşlar oyunu gayet iyi oynayabiliyordum ancak son birkaç gündür oyunlarda fps yüksek olmasına rağmen anlık takılmalar oluyor. Bu sadece m2 deki oyunlarda değil hddye kayıtlı oyunlarda da öyle oluyor Lütfen yardım edin. Sağlığı düşmüş olamaz daha bu yaz aldım. Format atsam sizce düzelir mi?
  4. Ö

Windows 7 realtek ethernet sürücüsü güncellenmiyor.

Babamın bilgisayarında ethernet sürücüsünü güncellemeye çalışıyorum ancak olmuyor maalesef. GA-H61M-S2PV model anakartın sitesinden realtek lan sürücüsünü indirip o bilgisayara attım ve ardından dosyayı çıkarttım. Dosya geldi o dosyadaki setup'ı başlattım ancak sonunda "The Realtek Network...
  5. Ö

Bilgisayarıma yaptığım virüs taraması sizce yeterli mi?

kurarken de windows sıkıntılı uyarısı verdi de ben de güvenilir site diye yüklemiştim
  6. Ö

çok teşekkürler. endişelenmem gerekn bir konu yok o zaman sanırım?
  7. Ö

Bugün bilgisayarıma bir program indirdim ve kurulumunu yaptım. Kurulum olurken ben de internette dolaşıyordum. Masaüstüme geldiğimde benim yüklemediğim, yeni gelen oyunlar olduğunu gördüm. Kasperskydan hızlı tarama yapınca yeni kurduğum dosyayı sıkıntılı buldu ben de sil dedim ve ardından...
  8. Ö

Aşağıdakilerden hangi klavyeyi almalıyım

teşekkür ederim hocam kb-r95 almaya karar verdim size de zahmet oldum kusura bakmayın. iyi akşamlar
  9. Ö

hocam 350-400
  10. Ö

tamam ben yukarıya örnek bırakmıştım ama sizce rampage kb-r95 nasıldır hocam
  11. Ö

numlock kısmı pek fark etmez bugüne kadar numlocksuz kullandım ama olursa tabi ki daha hoş olur. rengi siyah olmalı
  12. Ö

nasıl yani tam olarak sorunuzu anlayamadım 1611430432 hmm anladım teşekkürler
  13. Ö

GP Saber RGB GP Ogre RGB GP Calypso Razador RKB-01 veya başka blue switch rgb ve bu fiyatlarda klavye öneriniz varsa bekliyorum. Bu klavyeleri neden almam veya almamam gerektiğin yazarsanız da çok memnun olurum
  14. Ö

G102 oyunlarda rgb kapanma sorunu

Geçtiğimiz 2 hafta içinde logitech g102 maousunu çok fazla öneri üstüne aldım. Normalde çok iyi çalışıyor ama bazı oyunlara girince ışığı sönüyordu. Araştırıdm ghub'ı kapatırsam olacağını yazmışlar. Kapatıp csgo'ya girince ışık yanıyor ama dpi değişmiyor. Lütfen yardım edin yani hem ışıkla hem...
  15. Ö

Güncel Sistem Toplama Rehberi Var Mı?

Maalesef. Güzel profil fotoğrafı bu arada :))
  16. Ö

Sizce yurtdışından gelen Logitech G102'ye toplam ne kadar öderim?

aaa çok iyiymiş teşekkürler
  17. Ö

Sizce yurtdışından gelen Logitech G102'ye toplam ne kadar öderim?

Durum malum vergiler falan derken çıkarım yapmak imkansızlaştı. Açıkçası biraz da gümrük vergisi gibi olaylara uzağım o yüzden tahmini fiyat fikrim yok...
  18. Ö

100-130tl arası büyük el için mouse önerisi.

Teşekkürler herkese
  19. Ö

yukarıdaki öneriler hakkında ne düşünüyorsunuz yani boyda onlar daha rahat olursa onları tercih edeyim. Birde bu 3 öneri çift tıklama ve takılma yapmaz değil mi kronik bir problem yoktur yani
  20. Ö

orta parmağımdan avucumun sonuna kadar 18cm avucum enlemesine 8cm
Top Bottom