Arama sonuçları: *

1. Gokturk_09TR

Çok garip bir sorun.

Bugün pcyi açtım ve youtubeye girdim normal bir şekilde bi tane video izliyim dedim yorum atıcaktım yorum atmam için oturum açmalısın diyordu ne alaka dedim kendi kendime sağ taraftada görseldeki gibi oturum aç diyor ama yukarıda oturum açık olarak görünüyor sağ üstte nedenini bilen var mı ya da...
  2. Gokturk_09TR

Monitör Görüntü Bulanıklığı

Bazı renklerin karısım oldugu yerlerde pixelleşme gibi bir durum var nasıl çözebiliirm bunu youtube videolarında falanda var dizi ilzerken siyah yerlerde böyle görüntü bulanıklaşmış gibi oluyor çözümü bilen varsa yardım edebilir mi? iphone 12 kutusunda belli oluyor.
  3. Gokturk_09TR

Ekran içinde ekran nasıl yapılır ?

Beyler ben metin2 oynuyorumda mesela farm yaparken yandan film falan açıyorum ama oyunu küçültüyorum pencereli yapıp yandanda film açıyorum geçen bi grupta adam oyunu tam ekran yapıp filmide oyunun üstüne koymustu nasıl yapılıyor diye sordugumda screen in screen diye bir şey söyledi bende...
  4. Gokturk_09TR

Lost Ark Hangi Sunucuyu Seçmeliyim

Konu başlıkta eudan bir sunucu sececegim ama kararsız kaldım
  5. Gokturk_09TR

12K Bütçe ile sistem tavsiyesi

Arkadaşım için bakıyorum 12k bütcem var dedi piyasaya bakınca o fiyata 1650 li sistem bulabildim birde size sorayım dedim.
  6. Gokturk_09TR

Valorant Fps DÜştü ne yapmam gerek

300 fps di 160 ları bile görüyor ne yapmam gerek
  7. Gokturk_09TR

Hem mouse hem klavye için makro programı önerisi

Konu başlıktaki gibi
  8. Gokturk_09TR

Kumandalı Rgb Şerit Led Önerisi

3 çipli, 3 5 metre arası güzel bir şey lazım bütçem 100 TL aşabilirim.
  9. Gokturk_09TR

Rgb Şerit Led Önerisi

Uygun Fiyatlı şerit led önerisi birazda kaliteli olursa olur
  10. Gokturk_09TR

Psu ve Monitör kabloları karıştı mı bilmiyorum nasıl emin olabilirim ?

sorum başlıktaki gibidir tam emin değilim ama.
  11. Gokturk_09TR

Yardım B450M S2H RGB Nasıl Yapılır ?

Kasam GameBooster lb-06 linkinide bırakıyorum alta 4 adet renkli danı kumanda ile konstrol edebiliyorum. Ama kasamın içi çok karanlık bende birazda olsa aydınlatmak için bunu denemek istedim çok karışık duruyor biostan falanda denedim renk seçiyorum ama olmuyor rgb fusiondanda denedim ama renk...
  12. Gokturk_09TR

Yardım B450M s2h biostan renk değişmiyor

Ne yaptiysam renki değiştirmedim
  13. Gokturk_09TR

B450M S2H Rgb Fusion Nasıl Kullanılır ?

Sadece 7 renk çaılşıyor diyorlar ona da okeyim kasa'nın içi çok karanlık sadece fanların ışığı var yardım edebilir misiniz _
  14. Gokturk_09TR

System Information Viewer Açılmıyor

İşlemci'nin stok soğuctusu hafif gürültülü çaılışıyor sabah gigabyte için SIV diye bir uygulama varmış oradan halldilebiliyormuş indirip kurdum ama açılmıyor bildiğiniz doğru link varsa atabilir misiniz Gigabyte B450m SH2 var Windows 10 64 bit şimdiden teşkkür ederim.
  15. Gokturk_09TR

İşlemci fanından hiç ses gelmemesini nasıl sağlarım

İşmeic Amd Ryzen 5 3500x Stok sağutu var kasa mesh 1 arka 3 önde fan var işlemciden azda olsa ses geliyor işlemci ısınmadan bunu nasıl düzeltebilirim ?
  16. Gokturk_09TR

Kimyası iyi olan var mı ?

Hoca eba'dan test göndermiş kimyam zaten zayıf yaparsam düzelticek ama konuyu bilmediğim için bilgin bir kişinin yardımına ihtiyacım var.
  17. Gokturk_09TR

Max Payne Error Veriyor

Hiç bir şey yapamıyorum oyuna girince error veriyor ne yapmam lazım sistemim gtx 1660 super ryzen 5 3500x 16 gb 3200 mhz ram inetnette yabancı yerlerde araştırdım ryzen 3 işlemcilerde hata veriyormuş belki başka bir nedenden dolayı olabilir bilmiyorum.
  18. Gokturk_09TR

Aynı anda 2 tuşa basan makro nasıl yapılır?

Aynı Anda klavyeden 2 tuşa basmak istiyorum mesela a ve s tuşlarına aynı anda basması için m tuşunu kullanıcam gibi nasıl yapabiliim ?
  19. Gokturk_09TR

Bilgisayarımda Virüs Olabilir mi Şüpheleniyorum.

Bazen mouuse'nin imlecinin yükleme şeyi oluyor 1 2 sn sonra gidiyor ama uzun aralıklarla oluyor onun dışında boşta işlemci yüzde 8 bllek 20 falan oluyor disk ise yüzde 0 ben bilgisayarımı nassıl tarayıp temizleyebilirim ?
  20. Gokturk_09TR

Google Slayt Yardım.

Beyler Almanca projem var 1 ocak son tarih dediler sonra 20 aralık çıktı ve 1 saatim kaldı sorun şu slayt ön izlemeye alınca yazıların yeri falan değişiyor ne yapmam gerek.
Top Bottom