Arama sonuçları: *

• Users: Impe
  • Order by date
  1. Impe

Bilgisayara bluetooth ile gamepad bağlayinca pc yavaşliyor

Knk ya kol kaynakli olsa bence kablolu takincada ayni sıkıntı olurdu bence ondan değil
  2. Impe

Bilgisayara bluetooth ile gamepad bağlayinca pc yavaşliyor

Xbox 9.nesil gamepad aldim bluetooth ile pcye bağladiğimda oyun 1 saat sonra çok takilmaya başliyor hem god of war hem fifada oldu kablolu bağladiğimda veya direk kolu bağlamadiğimda ne kadar oynarsam oynayayim pc yavaşlamiyor ama kolu bağladiğimda 1 saat sonra oyun takilmaya başlıyor fps ve...
  3. Impe

yeni bilgisayar aldım ama oyunlarda uzak mesafe çok bulanık

olabilir belkide ben çok beklentiye çıktımda herkes witcher 3de ayni seyi yazinca heralde sorun var diye dusundum
  4. Impe

Yildiz forma sitesi guvenilir mi?

Çok mantıklı :D
  5. Impe

Surekli ekrandaki son kare takılı kalıyor pc donmamasına rağmen

Pc kitleniyor arada ekrana goruntu gitmiyor ne yaparsam yapayim yeniden baslatinca duzeliyor sizce sorun neyden kaynaklidir boyle son kare takıli kalıyor pcde yeni sorun fpsde degil cunku chromeda bile yapiyor yardimci olabilir misiniz?
  6. Impe

Yildiz forma sitesi guvenilir mi?

Saolun bende forma alicamda tam bu konuyu uzun zaman sonda dusunurken yazdiniz 1706543600 Valla 5 basamaklara çok rahat çıkarsın bence aga
  7. Impe

Knk kusura bakma mesajini gormedim ben ama çozemedim sadece witcherda belli oluyor adam akilli o yuzden biraz bosverdim
  8. Impe

Denedimde sonuc hala ayni çok az değisiyor knk yinede saol bir tekrar deneyeyim
  9. Impe

Fortnitedada aynı sorun var veya fifadada bulanıklık var hafiften ben daha düşük sistemlerde oynarken bundan daha iyiydi Belki ssde belli olmuyordur hem
  10. Impe

Atayım hemen knk 1704815517
  11. Impe

dlss kapatıpda denedim ama nafile yine aynı görüntü açık ile kapalı hiç fark etmiyor hala aynı
  12. Impe

arkadaşlar yeni ekran kartı olarak asus rtx 4060ti oc 8gb işlemci olarak ryzen 7 5700x ve 16gb ram ile bir sistem topladım monitör olarak ise Asus vp249 144hz 1ms ips panel HDR bir monitör aldım ama ne yaparsam yapayım mesela oyun oynuyorum witcher 3 uzaktaki kale,ağaç vesaire her şey çok...
  13. Impe

25000tl butçe ile monitor+kasa toplamama yardimci olabilecek var mi?

Evet cidden guzelmis dusunulebilir 1703011641 Evet arkadaşin attığı linkde indirimliydi monitor onu alma ihtimalim yuksek ama hala kasayı karar veremedim
  14. Impe

Knk guzelde monitore 7k verirsem kasadan duşmek zorunda kalirim yoksa onerin gayet guzel yinede teşekkur ederim
  15. Impe

Merhaba çok teşekkur ederim başka oneren olursa onlarada bakarim ama kafama yattı gibi
  16. Impe

FC24 Bilgisayara alınır mı?

onceki fifa oyunlarina sahipsen ve asıl amacın ultimate team değilse alma ama ultimate team oynamak için istiyorsan başka secenegin yok
  17. Impe

Knk oyun ve render için kullanicam yayin çok umrumda değl ama oyun oynamak,render yapmak benim asıl amacım 1702730594 Birde rtx onceliğim onuda ekleyeyim
  18. Impe

Arkadaşlar beni uzun sure idare edebilecek 25000tlye kasa+monitor toplayabilecek baba yiğit var mi? Mumkunse 144hz olsun monitor ama zorunlu değil şimdiden cevap veren herkese tesekkur ederim
  19. Impe

Fortnite hesabımın değerini nasil oğrenebilirim?

Evet yuksek ihtimal dolandırılırımda kafamda satmak yok zaten Bencede o paraya alınır mı o kostümler ne kadar degerli olursa olsun
  20. Impe

Fortnite hesabımın değerini nasil oğrenebilirim?

Knk benim anlamadigim tik tokta saçma sapan paralar soyluyorlar omega ve kazmasına adam 600 euro veririm demiş
Top Bottom