Arama sonuçları: *

• Users: Impe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Impe

Bilgisayara bluetooth ile gamepad bağlayinca pc yavaşliyor

Xbox 9.nesil gamepad aldim bluetooth ile pcye bağladiğimda oyun 1 saat sonra çok takilmaya başliyor hem god of war hem fifada oldu kablolu bağladiğimda veya direk kolu bağlamadiğimda ne kadar oynarsam oynayayim pc yavaşlamiyor ama kolu bağladiğimda 1 saat sonra oyun takilmaya başlıyor fps ve...
  2. Impe

Surekli ekrandaki son kare takılı kalıyor pc donmamasına rağmen

Pc kitleniyor arada ekrana goruntu gitmiyor ne yaparsam yapayim yeniden baslatinca duzeliyor sizce sorun neyden kaynaklidir boyle son kare takıli kalıyor pcde yeni sorun fpsde degil cunku chromeda bile yapiyor yardimci olabilir misiniz?
  3. Impe

yeni bilgisayar aldım ama oyunlarda uzak mesafe çok bulanık

arkadaşlar yeni ekran kartı olarak asus rtx 4060ti oc 8gb işlemci olarak ryzen 7 5700x ve 16gb ram ile bir sistem topladım monitör olarak ise Asus vp249 144hz 1ms ips panel HDR bir monitör aldım ama ne yaparsam yapayım mesela oyun oynuyorum witcher 3 uzaktaki kale,ağaç vesaire her şey çok...
  4. Impe

25000tl butçe ile monitor+kasa toplamama yardimci olabilecek var mi?

Arkadaşlar beni uzun sure idare edebilecek 25000tlye kasa+monitor toplayabilecek baba yiğit var mi? Mumkunse 144hz olsun monitor ama zorunlu değil şimdiden cevap veren herkese tesekkur ederim
  5. Impe

Fortnite hesabımın değerini nasil oğrenebilirim?

Fortnite hesabimin degerini merak ettim. Omega ve ziyaretçi gibi nadir kostumlere sahibim kostumlerin belli bir değeri veya steamdeki gibi değer hesaplayan site var mı?
  6. Impe

Dark souls remastered ile dark souls 3 arasinda kararsiz kaldim

Sizce hangi oyun daha iyi dark souls remastered mı yoksa dark souls 3 mu? aradaki fark 250tl vermeye değicek bir fark mi?
  7. Impe

2200tlye xbox 9.nesil gamepad alınır mı?

https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-robot-white-gamepad_u22853 Arkadaşlar 2200tlye buldum itopyadan sizce almaya değer mi ne kadar idare eder beni?
  8. Impe

Pc'de dualsense kaç yıl gider

Pc için ya xbox series kolu yada dual sense alicam ikiside fark etmez ama uzun yillar gitmesi gerekiyor hangisi ne kadar gider gunde 2,3 saat oynayan biri için? Yardimci olursaniz sevinirim
  9. Impe

Logitech f310 alinir mi?

Logitech f310 gamepadi alinir mi fiyatina değer mi?
  10. Impe

400Tl'lik gamepad onerir misiniz?

Gamepad almaya karar verdim 400tl butçem var fifa veya hikayeli oyunlar oynarim pcde. Mobil uyumluluğu olursa super olur onerileriniz bekliyorum.
  11. Impe

Yildiz forma sitesi guvenilir mi?

Shopifyda Yildizformam sitesinde orijinal denilen 1350tl'lik bir alex formasi gordum koleksiyon olarak almak istiyorum ama orijinalliği doğru mudur bir alişveriş yapan veya bilgili biri yardimci olursa sevinirim...
  12. Impe

Çözüldü✓ Samsung a71 bataryasi nerde bulunur?

Samsung a71 telefonum vardi ve telefonun gereksiz isinma ve şarjinin akip gitme sorunu var. İnternette sorunu biraz araştirdiğimda onerilenler fayda etmeyince bataryayi mi değiştirsem diye biraz bakindim ve anlik bir mantikli geldi sizce ne yapayim bataryayi mi değistireyim yoksa başka bir...
  13. Impe

Cs:go leaving the station (holo) stickeri değerlenir mi?

Sticker kasasindan leaving the station (holo) stickeri çikti ama 200tl bekletiyim mi yoksa satayim mi?
  14. Impe

Razer barracuda x mikrofon çalişmiyor

Selamlar arkadaşlar 3,4 gun once razer barracuda x aldim bugün elime ulaşti ve kablosuz bir şekilde bağladim pc hem mikrofonu hemde kulakliği goruyor kulaklik sorunsuz 10/10 çalişiyor ama mikrofonu hiç bir turlu ses almiyor internette yazilan çoğu seyi denedim bazilari yuvasina iyi oturtun...
  15. Impe

Steelseries arctis 1 alinir mi sizce?

Steelseries arctis 1 alinir mi sizce biraz arastirdim ama insanlar onun yerine onerdikleri kulakliklarin çogu daha kalitesiz şeylerdi?
  16. Impe

1000tl kulaklik onerir misiniz?

FPS oyunları oynuyorum genellikle ama müzik de dinlerim ses kartıma güvenmiyorum ondan ses kartlı bir model olursa sevinirim
  17. Impe

god of war you need at least d3d_feature_level_11_1 hatası alıyorum

bu hatayı alıyorum internette çözümlerine baktım gereken dosyaları indirip atınca ise oyunu çalıştıra basmama rağmen oyun açılmıyor not:oyun epicte ekran kartım gt640 normalde minimumun altında ama diğer parçalarla internette gördüğüm videolarda oynuyorlardı
  18. Impe

AJ3541-390 nike kramponu saticam kaç liraya satmaliyim?

https://www.gozdespor.com/nike-superfly-6-academy-cr7-fgmg-erkek-krampon-19098 Bu ayakkabinin orjinalini almistim 4 yil önce o zamanlar 300tl vermistim simdiki nike kramponlar ortalama 2000 falan ve bu ayakkabi baya temizde kalmis sizce kaç liraya satmaliyim (36 numara)
  19. Impe

Yildizforma adli bu forma sitesi güvenilir midir?

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=yildizformanet&sid=ZnB6M0pOemhkV1hkUTdoYTBfLTFfIF8g Bu siteden forma alicam ama bilen veya alan var mi güvenilir mi?
  20. Impe

Cheat engine kullanmanin ne gibi sıkıntılari olur?

Fifa 22de kariyer modu için cheat engine indiricektim mesela valorantta falan ban yer miyim veya baska oyunlarda falan?
Top Bottom