Arama sonuçları: *

1. T

Bilgisayar Boştayken Reset Atıyor

sonuçlar bu şekilde geldi bi sorunda göremiyorum :( başka bir şeymi yapmam gerek acaba? @ACEzzzz 1611227082 Sorun T6 Ultra işlemci fanından dolayı kaynaklandığını buldum anakart a kısa devre yaptırıyor.
  2. T

@ACEzzzz James Donkey JD512 (windows Kurulu) adata su630 oyunlar kurulu siz hangisinde sorun vardır veya nası anlarım yardımcı olurmusunuz acaba :) çok teşekkürler bu arada :)
  3. T

Merhabalar , bilgisayar oyunda vb. yükteyken hiç bir sıkıntım yok lakin boştayken web tarayıcısı ile gezerken arada bir çok sıklıkla değil reset atıyor ve kendi kendine açılıyor ramleri denedim hiç bir sorun yok da sistem 2 mevcut elimde ryzen 3600 asus b450m tuf gaming plus asus tuf evo 3...
  4. T

İcue Yazılımı İle Cool Master Fanı Çalışırmı?

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Accessories-%7C-Parts/iCUE-CONTROLLERS/iCUE-Lighting-Node-CORE-Digital-Fan-RGB-Lighting-Controller/p/CL-8930009 ARGB modeli olan. bu cihazda https://www.itopya.com/cooler-master-sickleflow-120-white-argb-120mm-fan/ şu cihaz çalışırmı acaba...
  5. T

Corsair Spec Delta Rgb Sıcaklık Problemi

evet cyberpunk ultradayken öyle diyeyim şimdi bu böyleyse yazın nasıl olur onun derdine düştüm.
  6. T

Spec Delta RGB Kontrolcü Olmadan Renk Değiştirme

15-20 TL ye powersubdan girişli kontrolcüler var itopyadan aldığında hediye ediyorlar araştırırsan bulursun dostum :)
  7. T

şu aylarda 75 yazı düşenemiyorum 1607855291 kötü gözükeceğinden yapmadım onuda en son takasa düşeceğim gibi :D
  8. T

Kasanın Her anlamıyla kaliteli ancak tek sorunu öndeki boşluklar hava almasına yetmiyor r5 3600 tuf evo 5600xt var ön kapağı çıkardığımda 13 derece fark yapıyor yeni bir kapak veya üreten varmı yapabilecek? önerisi olan? kapağı şarjlı ile delmek istemiyorum önerilerinizde var ise t6 ultra var...
  9. T

Ryzen 5 3600 Soğutucu Önerisi

ucuza alacağım diyorsan t6 ultra da işini çözecektir kullanıyorum 3600 ile
  10. T

Topladığım bilgisayarı evde kendim kurabilir miyim?

@BurAkkuş eskisi gibi karışık değil her şeyi youtubede bulabildiğimiz dönemdeyiz korkma bence :)
  11. T

1500-2300 arası Monitör tavsiye edermisiniz?

kardeşim ileriye dönük alacaksan asusun 27" 165 hz 0.5 ms li monitörünü itopyadan 1800 e aldım 2 ayda bir inidirim geliyor yakalamanı tavsiye ederim
  12. T

Cougar conquer kasa yapımı

başarılır bir şekilde yapacağına inanıyorum bu görsellerle :) şimdiden hayırlı olsun
  13. T

Çözüldü✓ Bence Forumda Chat olmalı

zaten herkes bildiği kadarıyla cevap veriyor bence pek gerekli değil
  14. T

Bu sistem pahalı mı?

@Mehmet bu arada 3600 kullanacaksan t6 ultra kasa alırken yanında direk almalısın 95 derece gördüm bu yaz aylarında dikkate almanı önemle tavsiye ederim.
  15. T

Bu sistem pahalı mı?

da sistem 2 2 gün önceki fiyatı 6000 bin TL idi ona göre hesabını yap 5600xt vardı 16gb ram m2 ssd vardı :D asusb450m
  16. T

HANGİ WİNDOWS KEY ALMALIYIM?

pro dan şaşma :)
  17. T

Yardım WWE 2K20 maça giriş ekranında oyun kapanıyor

Hatalı uygulama adı: WWE2K20_x64.exe, sürüm: 1.0.0.0, zaman damgası: 0x5e3386ef Hatalı modül adı: atidxx64.dll, sürüm: 27.20.2001.9003, zaman damgası: 0x5f0a328a Özel durum kodu: 0xc0000094 Hata uzaklığı 0x0000000000983663 Hatalı işlem kimliği: 0x447c Uygulama başlangıç zamanı...
  18. T

İtopya yı Bilgisayar Toplamak İçin Tercih Etmeli Miyim Ve Neden ?

hocam beğendiğin sistemin hazır sisteme düşmesini bekle daha ucuza geliyor itopyadan ben memnunum bir sorun yaşamadım.
  19. T

R5 3600

Kendim kullanıyorum anakarta takması biraz zor ses birazcık yapar ama fiyatına göre iyi soğutucu
  20. T

R5 3600

Stock fan var ise işlemcinin yanında gelen fanı değiştirmeni öneririm orjinal fanı pek sağlıklı soğutmuyor yetmiyor diyeyim hatta 3600 e
Top Bottom