Arama sonuçları: *

1. SkyGod

Verot.net resim türünü değiştirmiyor

Merhaba sitemde resim boyutunu küçültmek için verot.net kodlarını kullanıyorum fakat hosting değiştirdiğimden beri resimleri .jpg ye dönüştürtemiyorum eski hostingimde sorun yoktu yeni hosting ile başladı bu sorun yardı edebilir misiniz ?
  2. SkyGod

PHP yüklenen resmin boyutunu otomatik küçültme

Merhaba sitemde fotoğraflar geç açılıyor ve galiba hostingten dolayı 3MB'den yukarı resim yüklemiyor. Sitemde insanlar istediği fotoğrafı yükleyebiliyor fakat MB'si büyük olunca fotoğraf gözükmüyor. Acaba yüklerken otomatik MB'sini küçültebilen bir kod falan var mıdır?
  3. SkyGod

Upload Yapabileceğim Hosting önerisi

Merhaba internetten hosting araştırıyordum fakat bazı siteler dosya yüklemesinin yasak olduğunu söyledi. Yani benim sitemde insanlar fotoğraf ekleyebiliyor, PDF ekleyebiliyor fakat sorduğum bazı hosting firmaları böyle uploadların yasak olduğunu söyledi. Upload yapabileceğim bildiğiniz uygun...
  4. SkyGod

PHP'de smtp olmadan mail göndermek

Merhaba hostingim PHP ile mail gönderebilmem için hesabı yükseltmemi istiyor. Ben daha önce formspree adlı site ile form üzerinden mail atabiliyordum. Acaba PHP'de bunu form kullanmadan mail atabilecek bir site ya da kod var mıdır?
  5. SkyGod

RAİNBOW SİX SİEGE İŞLEMCİ AŞIRI KULLANMA SORUNU

İŞLEMCİM R6 DA AŞIRI ISINIYOR 80% KULLANILIYOR BUNU DÜZELTMENİN BİR ÇÖZÜMÜ VAR MI ACABA İşlemci : i5 9400F Ekran Kartı: DUAL-RX580-O8G AnaKart: TUF H310M-PLUS GAMING R2.0 Ram : 2X8 2666Mhz HDD: WD10EZEX 1 Tb SSD: Crucial 120GB
  6. SkyGod

PHPMYADMİN VERİTABANINDA TÜRKÇE KARAKTER SORUNU

Veri tabanındaki tüm yazılar bozuldu acaba bunları geri eski haline nasıl çeviririm ?
  7. SkyGod

HP HEADSET 400 İYİ MİDİR ?

Merhabalar bugün bimde hp headset 400 adlı kulaklığı gördüm internette herkes iyi diyor sizce nasıldır bu kulaklık alınır mı ? Kulaklık Stereo ama internette stereo kulaklıkları wşndowsun ayarıyla 7.1 olarak kullanıldığını gördüm böyle bi ayar yapsam bu kulaklığa CSGO da iyi ses kasılır mı ...
  8. SkyGod

ASP.NET Web Config Hatası

Siteyi Localden açtığım zaman çalışıyor fakat sunucuya yüklediğim zaman web configte hata olduğunu gösteriyor. Yardım eder misiniz ? Hata resmi : Web Config :
  9. SkyGod

ASP.NET ile E-Ticaret Sitesi Nasıl Yaparım

Asp.net ile Letgo gibi ürünleri kullanıcıların koyduğu al sat şeklinde E-Ticaret sitesi yapmak istiyorum. Bunun için bakabileceğim, öğrenebileceğim bir video ya da site var mıdır ? Şimdiden teşekkürler.
  10. SkyGod

Valorant oynarken işlemcim ısınıyor

Vsync yi açınca işlemci kullanımı da derecesi de düştü teşekkür ederim
  11. SkyGod

Valorant oynarken işlemcim ısınıyor

Valorant oynarken işlemcimin %65 - %70'ini kullanıyor ve 95 derecelere kadar çıkıyor işlemci bu sorun sadece Valorant'tayken oluyor CS:GO'da, GTA V'te ve diğer yüksek grafik isteyen oyunlarda bile böyle bir sorun yokken Valorant'ta bu sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? İşlemcim stok...
Top Bottom