Arama sonuçları: *

1. c.cavuser

Dünden itibaren devam eden FPS sorunum.

Merhabalar. Dün akşam arkadaşlarımla oyun oynadıktan sonra sorunsuz bir şekilde bilgisayarı kapattım ve yattım. Sabah açtığımda ve oyuna girdiğimde FPS değerlerimin olması gerektiğinden çok daha düşük olduğunu farkettim. Sizce neyden kaynaklı olabilir? Şimdiden teşekkürler. PC Parçalarım: -AMD...
  2. c.cavuser

40.000 TL civarı fiyat performans televizyon

Merhabalar iyi forumlar. Salon için iyi bir televizyon arıyorum. Ps4'ten oyunda oynayacağım için güzel çözünürlüklü ve ekran boyutu 55 veya 65 inç civarı olmasını istiyorum. Bildiğiniz,kullandığınız bir televizyon yada önerebileceğiniz bir televizyon var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
  3. c.cavuser

EA Play Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Otomatik iptal olur. Ekstra bir şey yapmana gerek yok. Sadece gamepass'i iptal et.
  4. c.cavuser

Samsung A54 vs Poco x5 Pro

Bunu da Abdullah reisin storysinde gördüm gerçekten fiyat performans anlamından güzele benziyor fakat bilemedim. Samsung garanti anlamından ve işletim sistemi anlamından beni daha çok tatmin etti. Hem şuan hali hazırda kulaklığım var ve yetiyor. Eğer bilgilendireceğiniz husular var ise onu da...
  5. c.cavuser

Sağol dostum. Şuan kesinlikle a54 alacağım
  6. c.cavuser

Anladım hocam peki kamera anlamında ne düşünüyorsunuz? Fotoğraf ve video çekmeyi genel olarak severim.
  7. c.cavuser

Günlük kullanım için çok oyun falan oynayacağımı düşünmüyorum.
  8. c.cavuser

İyi forumlar. İki telefon arasında kaldım. Hepsiburada'dan alacağım ve aralarında 1000 TL gibi bir fark var. Şu anki telefonumda Xiaomi olduğu için ve kalitesini bildiğim için biraz daha Poco X5 Pro'dan yanayım. Sizce hangisini almalıyım?
  9. c.cavuser

FİFA oynarken mavi ekran aldım.

Arkadaşımla online dostluk maçı yaparken mavi ekran hatası aldım. FIFA oynarken böyle bir şey hiç yaşanmamıştı. Aşağıya minidump dosyalarını attığım linki bırakıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Saygılar... Minidump
  10. c.cavuser

2666 MHz RAM overclock etmek için hangi ayarlar yapılmalı?

Bios'a gir. Girdikten sonra sol aşağı taraflarda profile kısmı olacak ordan profile #1 i seç F10 yap kaydet
  11. c.cavuser

Red Dead Redemption 2'ye başlamalı mıyım?

Son güncellemeyle benim muhtemelen son :D 1671473376 Anladım hocam. Teşekkürler :)
  12. c.cavuser

Doğru söylüyorsun hocam ama Red Dead Redemption'ı 7-8 saat oynadım dememe bakma zaten oyunu keşfetmek için baktım :D. RDR'yi yarım bırakmaya hiç niyetim yok başlarsam 1-1.5 hafta sadece onu oynayacağım bitireceğim ;). Aslında düşüncem Red Dead öncesinde Witcher 3'ü bitirmek. Sonrasında Control...
  13. c.cavuser

Merhabalar! herkese iyi akşamlar diliyorum. En son bahar indiriminde yaklaşık 100 TL civarına Red Dead Redemption 2 almıştım ama daha 7-8 saat civarı oynadım ve gerçekten kalite kokan bir oyun. Sorum aslında bu yönünden olacak. Red Dead Redemption'ı bitirmeden önce diğer oyunlarımı bitirmeli...
  14. c.cavuser

Asus Bios Flashback sabit yanıyor. Flash'ı çekersem anakart bozulur mu?

Tamam hallettim. Çok sağolun 1671224333 Benim kullandığım flash Kingston'un 3.0 32 GB bir flashı. Şimdi flashı halledip sabah başka bir flash ile deneyeceğim. Yardım ettiğiniz için teşekkürler.
  15. c.cavuser

Flashı başka bilgisayardan mı düzenleyim yoksa kendi bilgisayarımı mı kullanayım yeniden?
  16. c.cavuser

Şuan flash belleği çıkarırsam arıza olur diye korkuyorum. Bir sıkıntı olmazsa çıkarıp bilgisayarı başlatayım mı? Sonra yeni flash ile denerim.
  17. c.cavuser

Asus TUF B450M PRO-II
  18. c.cavuser

2 saattir araştırıyoru. Flashback için USB'yi taktıktan sonra yeşil ışık biraz yanıp sönüyor ve sabit yanmaya başlıyor. İnternette USB'yi kontrol etmemi söylüyor ama öncesinde hiç bilgim olmadığı için nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şuan ışık yeşil yanarken USB'yi çıkarırsam herhangi bir arıza...
  19. c.cavuser

🔥İndirim Tplink UB400 bluetooth 59TL🔥🔥

eyvallah reis bir tane aldım
  20. c.cavuser

YouTube hesabım askıya alındı.

İyi forumlar dilerim. 2 aydır uğraştığım bir konudan bahsedeceğim. Yaklaşık dediğim gibi 2 ay önce YouTube hesabımın askıya alındığını öğrendim. İtirazlarıma rağmen ve sebebini bilmediğim halde hesabımı askıdan çıkarmadılar. Sebebini sormak için attığım itirazlarda da herhangi bir bilgi...
Top Bottom