Arama sonuçları: *

1. Dontaçhi

Puff içime çektiğimde öksürüyorum

onda zaten herkes hemfikir ancak en başta dediğiniz gibi doldurulamaz değiller.
  2. Dontaçhi

Puff içime çektiğimde öksürüyorum

dostum 10K hiçbir zaman 10K çekim değildir 6 da 12 de yeni çıkan 16-20K lar da öyle. İçerisindeki Coil 1-2 defa daha doldurulabilir yani 10K bittiğinde direkt yanmıyor eğer siz kasti çekip yakmıyorsanız. Nikotinsiz bir likit almıştım denemek için 60ML'lık bir tankın neredeyse hepsini bitirdim...
  3. Dontaçhi

Elektronik sigara önerisi

İntenet üzerinden sıfır olarak almak isterse 1.8K civarında şuanda Nord5
  4. Dontaçhi

Elektronik sigara önerisi

Şimdiden arkadaşa içme diye mesaj atacak olursa atmasın mesaj kasma yeri değil burası beyler. Genelde tatları birebir aynı olmadığından falan önce Vozol Saltica gibi Disposable Pod cihazlarla başlamanı ben tavsiye ederim ancak gene de direkt bir pod cihazla başlamak istiyorsanız bütçenizi az...
  5. Dontaçhi

Öneri FİLM - DİZİ ONERİSİ ??

From The Haunting Of Hill House Them Gerilim korku temalı dizi seviyorsan izle şu üçünü sonra teşekkür edersin
  6. Dontaçhi

Ryzen 5 1600 alınır mı?

O bütçeye daha iyi bişey çıkmaz gibi.. Belki 2600 çıkabilir emin değilim işlemcilerin 2. el piyasaları uçuk
  7. Dontaçhi

Sırf Logo'dan dolayı HP Almayacağım

Allah başka dert vermesin be kardeşim.
  8. Dontaçhi

Manitanın ablası mesajlarımızı okumuş ne yapmalıyım

Kız ayrılmak için güzel bir taktik bulmuş.. Düşünülmüş ve güzel kurgulanmış
  9. Dontaçhi

Sahibinden ürün iptali ile ilgili sorun

Yok gibi gözüküyor. Ürünün gelmesi 3 gün ise paranız daha geç yatabilir. Dediğim gibi Ödemenin kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak 1-5 iş gününü bulabilir. yazmakta ancak bana 1-2 gün daha geç gelmişti iade. İade geldikten sonra atarsınız paranızı bir sorun olmaz gibi. Öyle bir problem...
  10. Dontaçhi

Hatta bana da dedi ki Papara ibanını sahibinden kabul etmiyor Havale ile gönderim yapayım dedim kardeşim yok PG ile gönderemiyorsan iptal et satışı ben başka yerden alırım.. PG sistemi güzel ancak alıcı için güzel satıcı için çok dezavantajlı bir durum kötüye kullanılabilir bu durumda da asla...
  11. Dontaçhi

Param güvende üzerinde kargolama işlemi yapılmadan gönderim iptal edilirse parayı adamın alma ihtimali sıfır daha geçen başıma geldi kargolamadan önce iptal ederse param güvende ücreti dahil olmak üzere ödediğin tüm para hesabına geri yatıyor ancak 5 iş günü içerisinde diyor bana daha geç geldi..
  12. Dontaçhi

O para 5 iş günü içerisinde gelecek diyor ancak 5 günden daha fazla sürüyor gelmesi. Para gelene kadar ürün eline gelmiş olur para gelince atarsın paranı. Ayrıca Param güvende ile almışken neden iptal edip kendi kendine PTT'den gönderme yapıyor? İşin içinde başka bir iş var
  13. Dontaçhi

1000 TL kulaklık önerisi

H2002P'yi arkadaşım kullanıyor oldukça memnun. Alabilirsiniz bence. Mikrofon kalitesi de fiyatını göz önünde bulundurarak oldukça iyi
  14. Dontaçhi

Başlangıç için Elektro gitar ve amfi önerisi

Kavak ağacı pek önermediğimi konuda da belirtmiştim ancaak İbanez pek üzmez. Gitara hasar vermemeye dikkat edin gövdede kullanılan kavaktan dolayı ekstra hassas davranmanız lazım çok sağlam bir ağaç türü değil sese de olumsuz etkisi var ancak manyetikleri daha giriş sınıflarındaki manyetiklere...
  15. Dontaçhi

cs2 hileye denk gelmek

Günaydın bu sorunlar 2012'de CSGO'nun çıkış yapmasından ardından beri bir kere olsun azalmadı hala artarak devam ediyor.. Çekilecek dert çile değil Faceit bir çözüm derseniz zamanında bundan yıllar önce oyundan tanıştığım bir arkadaşım var hileyle yıllardır faceit oynuyor hatta bir keresinde...
  16. Dontaçhi

Wirelees mouse önerir misiniz

Evet çoğu profesyonel oyuncunun ilk tercihi ancak Cliklerini modlayan skratezlerini farklı bişeylerle değiştiren kısacası Xenon farlı basık tofaş gibi modifiyeleyen çokça insan var bunlar acaba sorun var diye mi clikleri değiştiriyor yoksa keyfi mi çözemedim
  17. Dontaçhi

Çözüldü✓ Monitör kutusundan çıkan kablo

144 HZ AOC monitör aldığımda içerisinden hem HDMI hemde DP kablosu çıkmıştı muhtemelen ondan da çıkar. Varsa inceleme videoları YT üzerinde kutunun içerisinden çıkanları gösterir zaten..
  18. Dontaçhi

Onu bilemem adam ne kadar kullanmış nasıl kullanmış mousea zarar vermiş mi... Temiz güzel bir ilanı alabilirsin. Param Güvende ile alırsan 3 gün içerisinde iade etme şansın var 3 gün süre bitene kadar parayı onaylamazsınız 3 gün kullanırsanız bi problem olmaz bence.. @$ilent Bu Superlightlarda...
  19. Dontaçhi

Tamam güncellenmiş 1500'müş.. Prime Mini Wireless önerebilirim ben bu bütçeye.. 2. Ele kayarsanız Superlight çıkabiliyor o fiyatlara daha iyidir.. https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-steelseries-prime-mini-wireless-optik-oyuncu-fiyati,1436813000.html
  20. Dontaçhi

Bütçe yoksa Superlight 2 daha iyi olmaz mı
Top Bottom