Arama sonuçları: *

• Users: Dontaçhi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dontaçhi

İnceleme AJAZZ AK680 ÖN İNCELEME

Herkese Selamlar bugün Aliexpress'ten aldığım AJAZZ marka AK680 model Hot Swap Brown Switch klavyenin ön incelemesini yazıp sizlere aktarmaya çalışacağım ÜRÜN İÇERİĞİ ; 1 ADET KULLANIM KLAVUZU 1 ADET KLAVYE 1 ADET 160CM UZUNLUĞUNDA TYPE-C KABLO 2 ADET MEKANİK ANAHTAR 1 ADET KEYCAP SÖKME...
  2. Dontaçhi

iPhone 11 Alarm Sorunu.

Arkadaşlar telefon sessizde değil ayrıca cihaz sesi sonuna kadar açık ancak çoğu zaman alarm çalmıyor. Çok sessiz bir şekilde çalıyor e haliyle uykumun içinde duyamıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? zil sesini vs. değiştirdim ancak sorun düzelmedi. özellikle 1 saat aralıklarla alarm...
  3. Dontaçhi

Valorant'ta çözemediğim donma problemi.

Problem sadece Valorant oyununda var. Bazen ilk maçta bazen ikinci maçta bazense üçüncü maçta tamamen rastgele zamanlarda pc donuyor. Eğer karakter seçim ekranındaysam alt tab atıp oyunu kapama gibi bir lüksüm var ancak maç içinde olursa pc tamemn kitleniyor sesler gelmeye devam ediyor bazen...
  4. Dontaçhi

Yardım Telefon Galerisini Olduğu Gibi PC'ye Aktarma

Arkadaşlar selam. Geçen gün yeni bir telefon aldım ve hayırlısıyla yarın kullanmaya başlayacağım. Ancak eski telefonumun galerisini olduğu gibi bilgisayara ardından da Drive'a yedeklemeyi düşünüyorum. Telefon galerisini olduğu gibi Bilgisayarıma nasıl aktarabilirim? Telefon galerisindeki tüm...
  5. Dontaçhi

Yardım Ön ve Arka Jack giriş çıkışlarım çalışmıyor.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Birkaç gün önceye kadar tüm jacklarım çalışıyorken şuan hiçbir jackım çalışmıyor. O aralıkta GPU ve PSU güncellemesi yaptığımdan PC ile çok ilgilenemedim haliyle sorunun tam olarak hangi gün olduğunu bilmiyorum. Neyi tetikledim de jacklarım gitti bir fikrim...
  6. Dontaçhi

DA Forum Spotify Playlistlerini Paylaşıyor

DA FORUM SPOTIFY PLAYLISTLERINI PAYLASIYOR! Evet efenim bu konu hakkında hep parça parça konular var. Hepimiz buraya toplanalım. Herkes Kendi playlistlerini paylaşsın. Hoşunuza giden Playlistleri beğenmeyi unutmayınız! İlk olarak Ben başlayayım o zaman ; 1000 Şarkıyı aşan "Türkçe-Anadolu...
  7. Dontaçhi

Yenilenen Letgo'yu Nasıl Buldunuz?

Yenilenen Letgo çok güzel olmuş fakat eski sürümde olan bir çok şeyi kaldırmışlar. Gözüme direk çarpan eklenen-çıkarılan özellikler ; -Satıcıların eskiden sattıkları ürünleri göremiyoruz. -Bana veya diğer satıcılara yazılan yorumları, verilen yıldızları göremiyoruz -Satıcıya teklif...
  8. Dontaçhi

RTX 3050'li Sistemler Görücüye Çıktı! (GameGaraj)

Gamegaraj'da 2 adet RTX3050'li sistem ve fiyatları gözüktü! 2 Sistemin de İntel olması beni üzdü açıkcası. En azından AMD Tabanlı sistemlerin de aşağı yukarı fiyatlarını görebilseydik güzel olurdu Bu Sistemlerden İlki Leo 5T11-RTX3050 Fiyat ; 12,200 TL İçinde 11. Nesil bir i5 barındıran bu...
  9. Dontaçhi

🔥İndirim Logitech G333 Kulakiçi Gaming Kulaklık "399TL"

Normalde 630 TL civarlarında gezen ve yeni çıkmış bir gaming kulakiçi kulaklık. Türkçe bir inceleme bulamadım.. 580 TL civarlarında dolaşırken şuanda 399TL'ye düşmüş. Kutu içeriği Resimde görüldüğü gibidir ; İzlediğim birkaç videodan söyleyebilirim ki Kulaklık hakkında kötü bir yorum...
  10. Dontaçhi

Rehber STEAM 0-25 TL Alınabilecek Oyunlar.

Forumda her gün onlarca oyun tavsiyesi konusu açılıyor. Çoğuna yardımcı olsam da arada yardımcı olamadığım konular da oluyor. Bir nevi onlar için hazırladığım bir rehberdir. İlk rehberim olduğundan biraz acemice olabilir şimdiden kusura bakmayın 🙏 ÖNEMLİ NOT : Listedeki tüm oyunlar indirimsiz...
  11. Dontaçhi

Anker Soundcore Life Q10 Nasıldır?

300 TL bütçem var. kulaklık araştırırken karşıma çıktı kendisi. BT 5.0 ile bağlanıyor ve 60 saate kadar pil süresi vadediyor (biraz araştırdım 60 saat pil süresini %60 ses seviyesinde vadediyormuş %100'de 30 saat kadar kullanım süresi var) Kulaklığın içinden Şarj etmek için Type-C ve kulaklığı...
  12. Dontaçhi

Potentia şimdi Steam'de!

Türk yapımı olan Potentia şuanda Steam'de satışa sunuldu. Fiyat olarak ben 50-100 arası bekliyordum fakat 40 TL fiyat bandı çekmişler ki bu TR oyuncuları için oldukça uygun sayılabilecek bir fiyat. 18 Şubata kadar 36 TL'ye alabiliyorsunuz oyunu.
  13. Dontaçhi

JokerAllame Geri Döndü!

Bildiğiniz üzere uzun süredir küs olan bu iki kral (2012-2013'den beri), Bugün attıkları twitler ile barıştıklarını açıkladılar. Yakında bir albüm dahi geliyor. Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? GÜNCELLEME : Allame yaptığı canlı yayında olayın şaka olduğunu açıkladı. Albüm veya bir Feat...
  14. Dontaçhi

370TL İndirim "ASUS P503 ROG Pugio" Mouse

Ürünün Akakçe'de en ucuz 803TL Olarak gözüküyor Yaklaşık 373TL İndirim ile Itopya'dan 429TL'ye alabiliyorsunuz Yanında ASUS ROG Özel Dizayn Kauçuk Taban MousePad Hediye geliyor Ürünün linki: https://www.itopya.com/asus-p503-rog-pugio-gaming-mouse/ Akakçe üzerinde bulunan en ucuz link ...
  15. Dontaçhi

Kablosuz Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar hard olarak Valorant oynayan biriyim ve Gamepower Slark modeline sahip bir kulaklığım var iyice eskidi zaten çok kaliteli bir şey de değildi Kablosuz kulak içi bir kulaklık almak istiyorum Hem müzik performansı iyi olan hemde valorantta güzel ses kasabileceğim kablosuz kulak içi...
  16. Dontaçhi

2. EL Corsair Void Pro Rgb Usb Alınır Mı?

Arkadaşlar Letgo'da 470TL'ye Corsair Void Pro Rgb buldum Akakçe sitesinden baktığımda sadece 2 sitede bu ürünün stoğu var ( Amazon 850TL, N11' 1208TL ) Şuan bozuk kulaklık kullanıyorum, kulaklığa ihtiyacım var sizce alınır mı? (eski bir sistem kullanıyorum sistemi yenilemeden ekipman...
  17. Dontaçhi

Valorant Haberlerini Takip Edebileceğim Site Önerisi?

Arkadaşlar Valorant haberlerini takip edebileceğim bir site biliyor musunuz? -Takımları, oyuncuları vs. görebileceğim -Güncel valorant haberlerini ve Turnuva maçlarını takip edebileceğim vb. Kısacası hltv.org gibi bir site var mı?
  18. Dontaçhi

580-590TL Psu'lu kasa önerisi

Arkadaşlar var mıdır bu fiyata hava akışı iyi 500w-550w psu'su olan bir kasa? Ne kadar Powerboost psu'ların c4 olduğunu bilsem de şöyle bir kasa buldum Birde şunu buldum bu fiyat aralıklarında Var mıdır daha iyisi? (arkadaşıma sistem alacağız bütçesi çok kısıtlı ne kadar ucuz ve f/p olursa...
  19. Dontaçhi

1500TL'ye 1070 Founders Edition Alınır Mı?

Arkadaşlar öncelikle başka kart önermez'seniz çok iyi olur @BeKo'O kardeşime ekran kartı bakıyorduk bu tarz modelleri çok beğeniyor o arada şöyle bir kart bulduk fakat bu fiyata bu kart alınır mı yada bu kart alınır mı ikimizde biraz kararsız kaldık 1500 TL'ye sahibinden de 1070 Founders Edition...
  20. Dontaçhi

Ryzen 3 3100 Takılacak Son Ekran Kartı

Ryzen 3 3100 Hangi Ekran Kartına Kadar Darboğaz Yapmaz?
Top Bottom