Arama sonuçları: *

• Users: WHOSI
  • Order by date
  1. W

Öneri ASUS laptop disk önerisi

cok uzun surede geliyor yinede bir bakacagım cok basit bir pcbı uzerine yapmıslar gibi geldi
  2. W

ugreen m.2 yazınca cıkıyor
  3. W

hocam buna 1-2 acıkcası
  4. W

konu cok soru oldu kusura bakam hocam simdi pc tek slot oldugu m2 boşa cıkacak ve ben cıkan micron harici depolama birimine takmak istiyorum ugreen marka m.2 muhafaza baktım tr de yok ve yeni version yurtdısında var amazon ile geliyor maxgo markasının sattıgı m.2 muhafaza bir bakarmısın acaba ?
  5. W

O kısma 3-6 k arası aradım lg ultragear 24gn65r-b aldım ölü piksel ve arada monitör hissedilir bir flash gibi etki yaptı
  6. W

Ilgın ve alakan için teşekkür ederim biraz kontrol edip alacağım ekstra olarak pivot monitör önerme şansınız varmı:) donanım bilgisiyle bayadir uzağım
  7. W

990 pro herhangi bir yazılımsal problem mevcutmu acaba hocam bilginiz varmı ve dram yeterlimi:)
  8. W

M.2 2280 PCIe 3.0 x4 SSD desteği var ama ileride Asus tuf serisi geçmeyi planlıyorum 1724097084 Bilgim mevcut hocam ileriye dönük almak istiyorum
  9. W

Şuanda Max 5 k ayırdım
  10. W

Merhaba iyi günler dilerim herkese asus vivobook 15 m1502ia-ej132 ryzen 5 4600h Modeline sahip bir laptop kullanmaktayım şuanda içinde olan 256 GB kapasitesi Dram olmayan micron SSD hem disk yer kalmadığı için ve arada küçük kasmalar yaşadığım için değiştirmek istiyorum Iş amaçlı yüksek okuma...
  11. W

*****m

*****m
Top Bottom