Arama sonuçları: *

1. S

10-15k laptop önerisi

Bu sene üniye başlıcağım için laptop almayı düşünüyorum. Hem günlük işleri görecek hem de arada valo falan oynatabilecek bi laptop bulabilir miyim bu fiyata?
  2. S

18 yaşından küçüğüm imei kaydı nasıl oluyor?

Kaydı kendi de yapabilir boşuna telefoncuya gidip para vermesine gerek yok
  3. S

18 yaşından küçüğüm imei kaydı nasıl oluyor?

Velin kimse onun e devletinden çocuğumun bilgileriyle kaydetmek istiyorum diyip kaydetmen gerekiyor. Fakat sadece velinin üzerine kayıtlı olan hatlarla telefonu kullanabiliyorsun. Yarın aynı işlemi ben de yapacağım
  4. S

guitar heo ekipmanları pc de kullanılabilir mi?

Merhabalar. Guitar Hero nun baterisi sadece ps lerde mi çalışıyor yoksa pc de de kullanılabiliyor mu? Bilgisayarda kullanılan bateri versiyonunu gördüm 4 tuşlu olan. Ama ondan bahsetmiyorum 5 tuşlu olan kullanılabiliyor mu? Bilen varsa yanıtlarsa çok sevinirim.
  5. S

Samsung telefonda dil türkçe olmasına rağmen klavyeyi türkçe yapamıyorum

işte burdaki türkçe seçeneği bende yok 1635100975 telefonu sıfırladıktan sonra gitti. Sıfırlamadan önce türkçeydi
  6. S

Samsung telefonda dil türkçe olmasına rağmen klavyeyi türkçe yapamıyorum

Başlıkta gördüğünüz gibi. Telefon türkçe olmasına rağmen klavye dillerinde türkçe klavye gözükmüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim
  7. S

r3 2200g de sonradan fps düşüşü yaşar mıyım ?

3.5k bütcem olduğu için r3 2200 g li bir sistem almayı düşünüyorum fakat arkadaşım ilk aldığın zaman valoda 120 130 fps alırsın sonra 45 50 lere kadar düşer dedi. Böyle bir şey yaşar mıyım. Eğer öyleyse bu bütçeye ne önerirsiniz
  8. S

Max 500 TL oyuncu veya ofis koltuğu

Max 500 TL bütçem var.Boyum 1.80 kilom 75. Daha çok boyuma uygun bir ofis koltuğu veya oyuncu koltuğu önerebilir misiniz.Varsa tabii :(
  9. S

Herkesin müzik zevki farklıdır

ok
  10. S

Bir İnsan Neden Türkçe Rap Dinler ki?

ama hocam yaz yağmurum kitle gelmesin :)
  11. S

Bir İnsan Neden Türkçe Rap Dinler ki?

tamam kanka en elit sensin (bana göre)
  12. S

Max 3000 TL ile toplama sistem tavsiyesi.(gta 5 , valorant , r6 , csgo gibi oyunlar oynayacağım)

Başlıkta gördüğünüz gibi. Apu veya normal toplama sistem de olabilir. Bütçenin üstüne en fazla 100 lira falan çıkabilirim.
  13. S

Bir Apu sistem için ne kadar bütçe lazım?

https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3apu/ 2200G seçip alabilirsin bence. (Eğer 250 lira daha ekleyebilirsen r5 2400G yapmanı tavsiye ederim.Vega 11 var çünkü.)
  14. S

acilll ekran küçüldü düzelmiyo

Monitörün kendi ayarlarında ekrana sığdır tarzı bir şey varsa onu dene. Bende de aynısı oldu öyle yaptım düzeldi. Yoksa bir bilgim yok
  15. S

Game Garaj pollux3 apu şuanki stok haliyle alınır mı?

Anakartın markasına ve MHz ine takıldım sadece. 2933MHz diyor. Ben de zaten 3000Mhz ram kullanacağım ama sıkıntı yaratır mı diye bir sormak istedim yine. Pek bir bilgim yok çünkü 1614040809
  16. S

Game Garaj pollux3 apu şuanki stok haliyle alınır mı?

Pollux 3 apu sistem şuanki stok haliyle yani parçaları değiştirmeden alınır mı.(Bir süre apu olarak kullanıp ilerleyen dönemlerde rx570 takmayı düşünüyorum)
Top Bottom