Arama sonuçları: *

• Users: p4memati
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. p4memati

Yardım Aşağıdaki sistem ne kadara satılır?

Merhaba, Bir arkadaşımda itopyadan aşağıdaki pc yi 2020 Aralık ayında almıştı. Şuanda satmak istiyor. Tek tek satmak mı daha mantıklı yoksa sistemin hepsini mi? Ek olarak sistem güncelde ikinci elden ne kadar satılır sizce? sahibinden falan fiyatlara baktık fakat genelde ortalamanın çok...
  2. p4memati

Soğutma sistemi dediğin böyle olur. Adamlar yapmış 1.000 fps

Ben soğutmayı beğendim ya siz ?:) T6 mı bu mu :) @crazyreign
  3. p4memati

T6 ultra hk.

Merhaba, R5 3600 ü yeni aldım bayrmdannsonra gelecek, hazır almışken T6 ultra da alayım diyorum. Kasaya ve ana karta sığar mı acaba? Kasa corsair spec delta Anakart asus tuf b450m pro gaming
  4. p4memati

Hangi donanımı hangi program ile test ederim?

Selamlar, Hangi donanımı hangi tavsiye programla test ederiz? Sıcaklık, performans vs.. Ram: ? Amd Cpu: ? Sdd, nvme2 vs: ? Amd ekran kartı: ? Asus anakart: ? Sayg
  5. p4memati

ASUS TUF B450M-PLUS GAMING ile pro gaming arasında farklar neler?

Merhaba, plus gaming ile pro gaming arasındaki farklar neler acaba? karşılaştırdığımda birinde 1 tane nvme 2 diğerinde de 2 tane nvme 2 slotu var sadece. Malzeme kalitesi, soğutma desteği vs de fark var mı? Sayg.
  6. p4memati

Maxtor Z1 Sdd nasıl

Selamlar, Maxtor Z1 sdd nasıl arkadaşlar? Kullanan var mı? Maxtor eski bir firma sonradan seagate bünyesine geçmişti. Acaba kalitesi ve performans ı nasıl? Da2 sisteme ısınmadan dolayı nvme2 yerine ssd eklemeyi düşünüyorum. Sayg.
  7. p4memati

3600X + 5700 XT Evo sistem nasıl?

Aşağıdaki sistemle alakalı her hangi bir darboğaz, ısınma vs... yaşanır mı? Görüşleriniz nedir?sayg. 2 x GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram 1 x ASUS TUF B450M-PRO GAMING 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB M.2 mATX Anakart 1 x XPG 512GB SX6000 PRO NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma...
  8. p4memati

İncehesap epic donanım arsivi sistrmi hk.

Merhaba arkadaşlar. Size bişi danışmak istiyorum. Youtube videolarda izlediğim üzere bu sistemi almak istiyorum. İncehesap.com epic(donanımarsivi) olarak satılan youtube da da tavsiye edilen bir sistem var. Bu sistem de ileriye dönük olarak asus b450 dragon yeterli olur mu? Yoksa mesala 2-3 sene...
Top Bottom