Arama sonuçları: *

1. M

GeForce Experience performans gösterge sorunu.

Aşağıda resimde de görüldüğü gibi programı alt+z ile açıyorum performans FPS göstergesini gelişmiş yapıyorum, PC'yi kapatıp açınca tekrar temel konumuna alıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim.
  2. M

Borderlands serisi hangi sıra ile oynanmalı?

Oyunu hikayeye göre oynamak isterseniz. Borderlands 1, Borderlands pre sequel, Borderlands 2, ("Tales from borderlands"- isteğe bağlı) Borderlands 3.
  3. M

İşlemci değiştirdim windows 10 hesabıma giremiyorum.

Bilgisayarıma 4 haneli pin ile giriş yapıyordum. Yeni bir işlemci aldım güvenlik nedeniyle yeni pin ayarlamalısınız dedi. Microsoft hesabım için şifre istedi, girdim siz olduğunuzu doğrulanak için telefonunuza gelen kodu girin dedi ama, çok eski numaram kayıtlı kalmış. Telefondan microsoft...
  4. M

T-force Vulkan Ram'lerim overclock için uygun mu?

Teşekkür ederim. Yine. D:
  5. M

T-force Vulkan Ram'lerim overclock için uygun mu?

Ram'lerime overclock yapmak istiyorum ama ram hakkında tam bilgi sahibi değilim. Donanımlarım şu şekilde; İşlemci Ryzen 5 3600, anakart asus tuf b450m plus, Ram 2*8 Team T-Force Vulkan.
  6. M

Kasama ve anakartıma uygun fan bulamıyorum.

İyi günler beyler bayanlar. Bende Asus Tuf B450m plus anakart ve MSİ mag forge 100m kasa var. Kasamın üstünde 2 tane boş fan yeri var. Bu boş yerlere fan takmak istiyorum ama bir türlü uygun fan bulamadım. Aşağıda resimlerde girişler var. Resimlerin isminde anakart ve fan giriş ve çıkışların...
  7. M

Çözüldü✓ James Donkey 24" 1ms 144hz İncehesap alınır mı?

laptop var (gtx 1060) dp çıkışı yoktur. Mecbur hdmi kullanıyorum.
  8. M

Çözüldü✓ James Donkey 24" 1ms 144hz İncehesap alınır mı?

Dostum hdmi ile mi bağlanıyorsun herhangi bir sıkıntı var mı monitörde? Memnun musun? Bende aldım ama hdmi 120 hz de karıncalanma oluyor. Varsa sen de dener misin?
  9. M

HDMİ ile120 hz de ekran kapanma.

Beyler bayanlar Merhabalar. İncehesaptan James Donkey 24 inch 144 hz monitor aldım. Hdmi ile bağlantı sağladığımda 60 hz de ssorun olmuyor. Ama 120 hz'e aldığımda sıklıkla ekran kapanıp açılıyor çoğu zaman siyah ekranda kalıyor. Açılsa bile karıncalanma oluyor. Monitör arızalı olabilir mi? Kablo...
Top Bottom