Arama sonuçları: *

• Users: Kr0nos6
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kr0nos6

AV Valhalla 3070 ile 22 FPS Alıyor

Çok fazla ve uzun süreli donmalar ve droplar yaşıyor bilgisayar, ortalama 60 fps ve 20 fps arası gidip geliyor. İşlemci 3900x Yardımcı olabilir misiniz?
  2. Kr0nos6

3000 TL Akıllı Saat Önerisi Verebilir misiniz?

BÜTÇE: 2800-3200 Xiaomi telefon kullanmaktayım. Konuşma özelliği, sürekli açık ekran ve uygulama yükleme özellikleri olan kısaca bu bütçede alınması en mantıklı olan akıllı saati arıyorum.
  3. Kr0nos6

BT Kulaklık Önerisi Lazım

BÜTÇE: 500 Kulak içi BT kulaklık gerekiyor. belirli bir özelliğin iyi olması değil bütünlük olarak bütçemin karşılayabileceği en iyi ürünü arıyorum. Bilgisayarda, Telefonda kullanacağım
  4. Kr0nos6

Windows 11 Desteklemiyor Sıkıntısı

TPM açtım ve uyumluluk denetim aracını yükledim. Çalıştırdığımda sistem destekliyor win11 uyumlu diyor ama güncelleştirmelere geldiğimde orada desteklemiyor diyor ve güncelleme gelmedi
  5. Kr0nos6

Windows 11 Geçiş ile İlgili Sorular

1) Temiz kurulum yapmadan güncelleme yoluyla geçince bilgisayarımdaki her şey yerli yerinde duracak mı? 2) Geçişten sonra windows 10 atık dosyaları oluşacak mı? oluşacaksa bunları nereden sileceğim? 3) Sistemim yeni olmasına rağmen win11 desteklemiyor olarak gözükmekte, ne yapmam gerekiyor?
  6. Kr0nos6

Mainstream Animeler Sizce Hangileridir

Herkesin kesin izlemesi gereken, neredeyse herkesin bildiği animeler sizce hangileri? bir örnek verecek olursam ''Death Note''
  7. Kr0nos6

Yüzüğü Hüküm Dağı'na Neden Kartallar Götürmedi?

:D Orta Dünya fanlarına gelen bu meşhur soruyu DA Foruma da sorayım dedim
  8. Kr0nos6

15K Laptop Önerisi Lazım

-Maksimum bütçe 15.000 -Monster 3060 modeli bayağı kafamı karıştırıyor iyi diyenler de var kötü diyenler de - 3060 olmaz ise 2060'lı modellerden de öneri bekliyorum - Özetle 12k-15k arası en işlevsel modeli arıyorum.
  9. Kr0nos6

Chrome'da Film/Dizi İzlerken Açılan Reklam siteleri Nasıl Engellenir ?

Bir dizi izlerken tıkladığımızda ya da her başlangıçta yeni sekmede açılan virüs ve reklam dolu siteleri nasıl engelleyebilirim?
  10. Kr0nos6

Hamur Yoğurma Makinesi Öneri Var mı?

Forumda bu konu ilktir muhtemelen :D malumunuz anneler günü geliyor ve ben de bir hamur makinesi almak istiyorum fakat bu konuda hiçbir bilgim yok. bütçem 1000TL-1500TL arası (1500 Maksimum) sağlam ve uzun yıllar gidecek kaliteli bir ürün arıyorum
  11. Kr0nos6

Yardım Fare oynarken güç kaynağından tiz bir ses geliyor

Mouse hareket ettirirken güç kaynağımdan ince tiz ses geliyor. Mouse hareket ettirmezken o ses kesiliyor. En ufak oynatmada ses geliyor. Kulağımı güç kaynağına yaklaştırdığımda sesin kesinlikle oradan geldiğini duydum. Forumda falan sabit beklerken bir sıkıntı yok fakat mouse tekerleğini bir...
  12. Kr0nos6

Hoparlörü Monitörün Çıkışına Bağlamak ?

Arkadaşlar Hoparlorumu hem xbox hem de pc'den ses alabilmek için monitöre bağladım fakat ses olması gerekenden az geldi. Böyle bir durum var mı ? Varsa çözümü var mı?
  13. Kr0nos6

10K Laptop Önerisi ?

9K ve 11K arası güzel yeni nesil bir laptop lazım arkadaşlar
  14. Kr0nos6

Hd Audio bağlamadan Ön panele Kulaklık bağlanır mı

Ön panel audio kablosu kasada çok kötü duruyor, çıkartırsam USB'li bir kulaklık bağlamaya devam eder miyim?
  15. Kr0nos6

Eski IOS Sürümü ile Nasıl Eba Canlı Dersine Girebilirim?

Eski bir ıpad cihaza sahibim ve oradan derslere katılım sağlamak istiyorum fakat sürüm yetersizliği neden ile giremiyorum. Bildiğiniz bir yöntem varsa aktarır mısınız?
  16. Kr0nos6

Nvidia Control Panel Ayarları Nasıl Olmalı?

Yeni RTX 3000 serisi için panel ayarları nasıl olmalı? Açıkçası hiç değiştirmedim(Stok settings ile oynamayı sevmiyorum) lakin Berk "Rip" Tepe'nin En İyi Valorant Ayarları() videosunu izledikten sonra acaba değiştirmeli miyim diye düşündüm. Şimdi de size danışıyorum :)
  17. Kr0nos6

Monitör/Görüntü Ayarları Nasıl Olmalı?

2K monitor kullanıyorum fakat hiç 2k gibi kaliteli durmuyor. Windows ayarları tam olarak olması gereken gibi 1440p 165hz. Nvidia denetim masasından yapmam gereken bir ayar falan var da ben mi bilmiyorum arkadaşlar, bir açıklık getirir misiniz?
  18. Kr0nos6

Bilgisayarı Kapatmak / Uykuda Bırakmak

Yeni nesil güçlü bir sistem düşünün Bu sistem için en uygun kullanım şekli nedir? 3-4 saatlik uykuda kalması zararlı mı? Geceleri uykuda bırakmak nasıldır? ARKADAŞLAR KISACA EN İYİ KULLANIM NEDİR
  19. Kr0nos6

Chrome'da En Çok Kullandığınız Klavye kısa yolları nelerdir

Gerçekten hem merak ediyorum hem de öğrenmek istiyorum. Geçenlerde evime gelen bir arkadaşımın klavyeyi aktif kullanışı gerçekten hayran bıraktı. Sizler ne gibi kısayollar kullanıyorsunuz? :D
  20. Kr0nos6

BIOS'da Voltajı ve Frekansı nasıl ayarlayacağım

R9 3900X için ryzen master üzerinde deneme yaparak 4.15 Ghz 1.2 volt ayarını buldum optimum(daha önceden) sonrasında sisteme format attım ve stabil sıcaklık için Core Performans Boost kapattım. Bu işlemcinin sürekli 3.8 GHz çalışması anlamına geliyor yani performanstan kaybım çok. Size sormak...
Top Bottom