Arama sonuçları: *

• Users: Waxon
  • Order by date
  1. Waxon

reboot and select proper boot device sorunu

Ya ssdye bişey oldu ya da windowsa başka çözüm bilen varsa diye sormak istemiştim yokmuş anlaşılan teşekkürler hocam
  2. Waxon

Maalesef hala aynı windowsun çökmüş olma ihtimali var mı? 1608135304 Kasa aylardır aynı yerde duruyor. Hiç bir şekilde darbe almadı. Dediğim gibi video izliyordum birden mavi ekran verip böyle oldu
  3. Waxon

Windows ssdye kurulu bir faydası olacağını sanmıyorum ama hemen deniyorum
  4. Waxon

Selamlar, Video izlerken birden mavi ekran aldım ve bilgisayar tekrar başladığında başlıktaki yazı önüme geldi hata olduğunu düşünüp kapatıp açtım fakat düzelmedi biosa girip ssdyi seçtim (hdd de var fakat windows ssdye kurulu) fakat yine aynısı oldu. Kasayı açıp ssdnin kablolarını çıkartıp...
  5. Waxon

10Kya nasıl bir sistem toplanabilir

Tek bir yerden mi bunlar yoksa hepsini toplu alabileceğim bir yer varmı?
  6. Waxon

10Kya nasıl bir sistem toplanabilir

10Kya monitör klavye mouse kulaklık dahil nasıl bir sistem toplanabilir? Bütçe daha düşükte olabilir ama daha yüksek olamaz.
  7. Waxon

İlk defa montaj yapıcam.

Yaparlar kankam sonuçta alınmış parçalarla gidip bana bunu montajlayın demiyorsun. 2 parça götüreceksin geri kalanını zaten orda alacaksın. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. İtopya gibi gözde bir şirkette geri çevirmez rahat ol.
  8. Waxon

İlk defa montaj yapıcam.

Bilmediğin işe çok bulaşma en ufak hatanla çöp edebilirsin her şeyi
  9. Waxon

İlk defa montaj yapıcam.

Kanka sana tavsiyem kasayı ve ekran kartını önden al. Kasa ve ekran kartıyla birlikte itopyaya git kasaya parçaları montajlamalarını iste
  10. Waxon

Vga dönüştürücü sorunu

Tamamdır deneyeceğim olmazsa mecbur monitör alacağın sağol brom
  11. Waxon

Vga dönüştürücü sorunu

Bilgisayarcıdan aldım kanka kimse uyarmadı iade edip elimde olan paraya 100-150 koyup 2. El monitör alacağım kankam sağolasınız
  12. Waxon

Vga dönüştürücü sorunu

Sendeki nedir kankam? Linkini atar mısın 1597519796 Ekran kartı modelin ne?
  13. Waxon

Vga dönüştürücü sorunu

Zaten öyle olması gerekmiyor mu dvidan vgaya çeviriyor monitörüm vga. Aynı şekilde hdmi to vga da denedim bu markanın sıfır sonuç yanlış mı biliyorum?
  14. Waxon

Vga dönüştürücü sorunu

Bilgisayar topladım ekran kartı rx580 fakat monitörüm vga girişli fotoğrafta dönüştürücünün hdmi versiyonunda monitöre ve televizyona görüntü gelmedi fakar dvi girişliyi denediğimde sadece televizyona görüntü geldi ama bir kaç dakika sonra görüntü gitti monitöre aynı şekilde görüntü gelmedi...
  15. Waxon

I7-4785T işlemci nedir?

Kanka bütçem kısıtlı olduğu için böyle bir sistem buldum 120gb ssd 1tb hdd ileride yükseltmek istediğimde hayvan gibi ekran kartı parası bayılmam en azından :)
  16. Waxon

I7-4785T işlemci nedir?

İleride upgrade ederim büyük ihtimal ekran kartı sapphire rx580 nitro+ oc 8gb masraflu olacak ama en azından ekran kartı sağlam 1597176693 Haswell mimarisi kötü müdür pek bilgim yok
  17. Waxon

I7-4785T işlemci nedir?

Haswell nedir? 1597176421 Csgo valorant gibi competitive oyunlar oynayacağım sıkıntı çıkarır mı?
  18. Waxon

I7-4785T işlemci nedir?

++s++
  19. Waxon

I7-4785T işlemci nedir?

İkince el rx580li bilgisayar buldum fakat işlemcisi i7-4785t araştırdığımda işlemci hakkında video falan bulamadım bilen var mı? 1597156382 @Abdullah Hacıgül sen bilirsin abi ilgilenir misin
  20. Waxon

fiyati nedir ne olmali bu sistemin

6-6.5K
Top Bottom