Arama sonuçları: *

1. E

Termal macun değişikliği sonrası ekran gelmiyor

itopyadan almıştım garantisi bitti. kararma yok işlemcide sağlıklı duruyor
  2. E

farklı bir işlemci takınca ekran geldi. işlemciden sorun var tamiri mümkün müdür acaba
  3. E

denedim ama ramleri zaten öncesinde de ellememiştim. onlarda bir problem yok
  4. E

pinlerde yamukluk yok şu an
  5. E

Termal macun değişirken biraz fazla sürdüm ve fanını takarken biraz zorladım. İşlemciyi geri takıp pcyi çalıştırdığımda görüntü gelmiyor monitöre. Neden olabilir? (Bios güncel) Amd Ryzen 5 3600 Asust Tuf b450m Plus
  6. E

Macun değişikliği sonrası pc açılmıyor

çözüm buldun mu dostum? aynı sorunu yaşıyorum
  7. E

Temizlik sonrası pc açılmıyor

teşekkür ederim denedim ama olmadı
  8. E

aynen taktım aynı yerine. başka bir şey de yapmadım zaten
  9. E

yaptım olmadı. Bir de ekran kartı üzerindeki led yanmıyor güç verdiğimde. 1693740688 ekran kartı üzerindeki led yanmıyor kablo takılıyken 1693740910 şöyle boşta kablolar var. bunlarla alakalı olabilir mi
  10. E

sadece işlemciyi çıkardım. ekran ksrtını hiç ellemedim
  11. E

İşlemcinin termal macununu değiştirdim. Temizledim. Şimdi takıyorum. Anakartın ışığı yanıyor ama güç düğmesine bastığımda bi reaksiyon yok. Ekran kartı ve işlemciye güç gitmiyor(ekran kartı ledi yanmıyor)
  12. E

Arduino FFB Direksiyon Seti İçin Motor

Merhaba. Arduinoyla direksiyon seti projesi yaptım. Ben de çoğunluk gibi rs775 motor kullandım ama rpm değeri gereğinden yüksek olduğu için fazla akım çekiyor ve fazla ısınıyor. Rahatça bulabileceğim yüksek torklu, düşük rpmli ve bu projeye uygun motor önerir misiniz?
  13. E

Arduino Leonardo MMJ-Reset problemi

Merhabalar. Direksiyon seti için arduino leonardo klon aldım. Aygıtlarda mmj-reset olarak gözüküyor. Bootloader moduna geçtiğimde com4 olarak gözüküyor ama içine hiçbir türlü yazılım atamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. E

FPS DÜŞMEMESİNE RAĞMEN KASIYOR (FUL EKRANDA)

Arkadaşlar yaklaşık 2-3 hafta önce DA-2 sistem elime geçti. Driverları kurdum herşeyi hallettim. Oyunları da yükledim. Oyun oynarken aradan 2-3 saat geçtikten sonra oyun sanki 60 hz oynuyomuşum gibi oluyo. Ama fps de hiç düşüş olmuyo (100-150 fps) ve monitörüm 144 hz. İlk 2-3 saat böyle bir...
Top Bottom