Arama sonuçları: *

1. S

pc çalışıyor ama klavye mouse monıtor calısmıyor

dün sıkıntısız çalışan pc bugun klavaye monıtor mouse elektrik gitmiyor bios pili ram ekran kartı çıkartıp taktım farklı bir işlemciylede denedım olmadı
  2. S

a320m s2h bios update

son sürümünü indirip flashım attım q flash bolumune gelince böyle bi hata veriyor biosu yuklemeye çalıştıgımda
  3. S

monitör klavye ve fareye görüntü gelmiyor

işlemcimi değiştirdikten sonra başıma geldi klavye mouse güç gitmiyor monitöre görüntü gelmiyor ryzen 5 2600 den ryzen 5 5600 e değiştridim ana kartım a320-h
  4. S

öneri istiyorum fps drop

ryzen 5 2600 işlemcim 16 gb ramim rx570 ekran kartım var lol csgo gibi oyunlarda inanılmaz fps droplar yiyorum hatta lolü 30 fps oynuyorum neredeyse gpu cpu kullanımları normal dereceler de normal, yardımcı olurmusunuz
  5. S

10 11 bin liraya laptop önerisi

film ders icin üzmeyecek laptop önerisi verirmisiniz(ekrandakini bi arkadaştan alıcam 10k istiyor 1 2 saat anca kullandı)
  6. S

youtube aşırı kasmaya başladı

geçen haftaya kadar bir şey yoktu ama şuanda youtube deliler gibi kasıyor video bile açılmıyor durduk yere oldu yardımcı olablirmisiniz
  7. S

ekran kartı kullanımı boşta %75 kullanıyor

şu son 2 3 gundur youtube deliler gibi kasıyor göre yonetıcısıne gırıyım dedım karşılaştıgım manzara bu sizce mining mi yapılıyor format atmalımıyım ?
  8. S

epic games fifa 24 çalışmıyor

epic games fifa 24 açarken eaplaye yonlendırıyor eapleyden açınca epic gamese yonlendırıyor birtürlu cozemedım yardımcı olabılıcek varmı ?
  9. S

kayıt programı önerisi

tek tuşla oyun içi 15 saniye öncesini yani vuruşlarımı vs kayıt alabilcegim bi program varmı ?
  10. S

steam yapıkredi kabul etmiyor

kartı çıkartalı 2 3 gün oluyor steamdan oyun almaya çalışırken böyle bi hata veriyor internet harcamalarınada açık
  11. S

2. monitorumu bilgisayarım algılarmıyor

başka bilgisayarda takır takır çalışıyor kendi bilgisayarımda monıtoru algılamıyor monıtor markası casper ekran kartım rx570
  12. S

işlemcim alev alıyor

r6 oynarken 95 dereceleri görüyor termal macun + iç temizlik ne kadar derece düşürür ortalama acaba birde fiyat performans işlemci soğutucu onerilerileriniz varmı
  13. S

bilgisayar durduk yere kapanıyor

durduk yere siyah ekran verdi ardından monıtor klavye mouse hepsi elektirigi kesildi ama pc çalışıyordu sebebi ne olabilir arada başıma geliyor ?
  14. S

logitech ghub buga girdi

istemsizce kendi kendine oyun profillerine geçiyor eskiden olmuyordu nasıl çözebilirim
  15. S

steam para iadesi hakkında

bundan yaklaşık 5 6 gün önce arkadaşıma kartım üzerinden 115 liralık oyun almıştım arkadaşım hediyeyi reddetti ve kartıma para düşmüyor ticket açınca para yatırılmış olarak gözüküyor diyor yardımcı olurmusunuz?
  16. S

steam takas teklifi hatası

BÖYLE Bİ HATA ALIYORUM SEBEBINI BILEN VARMI
  17. S

corsair ram mavi ekran hatası

corsair vegeance ram almıştım yaklaşık 2 yıl önce ve şuan mavi ekran hatası veriyor internette düzgün bi kaynak bulamadım garanti sürecine dair garanti için hangi adrese yollayacağım ?
  18. S

durduk yere pc droplanmaya başladı

mta indirdikten sonra bilgisayara deli gibi drop girmeye başladı sildim düzelmedi ne yapmalıyım ?
  19. S

bluetoothlu kulaklık sorunu

masaüstü ve oyun sesleri kulaklıga geliyor ama youtubun sesi laptopdan çıkıyor cozumu nedir ?
Top Bottom