Arama sonuçları: *

1. W

Windows 10'mu Windows 11'mi

Hangisinde ürün anahtarınız varsa o.
  2. W

Sıfır iphone 11 vs 2.el 12 mini

Tartışmasız 12 mini, tabi ki temizinden.
  3. W

YKS giriş fotoğraf sıkıntısı

Fotoğrafımı değiştirmemeye karar verdim çünkü ben zaten 4 yıllık fotoğrafımla 2 senedir YKS sınavına giriyorum bir sıkıntı olmadı. Ayrıca şikayetvar.com da birkaç kişi fotoğrafını güncelleyip fotoğrafın geçerlilik tarihinin 1 ay olduğunu görmüş bu beni cezbeden şey oldu son anda değişiklik...
  4. W

YKS giriş fotoğraf sıkıntısı

Bak aynı merak bende de var kimlik kartımın fotoğrafıyla başvuru fotoğrafım farklı olursa diye korkuyorum şuan. ÖSYM'yi aradım kesin bi cevap da vermediler, bir şey olmaz kafasında cevap aldım kesin bir şey denmiyor son 6 ay mevzusunu söyleyen olmadı ÖSYM'nin sitesinde de görmedim bakalım ne...
  5. W

ÖSYM FOTOĞRAF MEVSUZU

Ya bende kararsızım aradım sordum soruşturdum ama yine de emin değilim. Nüfus Müdürlüğünde kimlik kartı fotoğrafımızı değiştirmek istediğimizde bu süreç ne kadar sürüyor bilmiyorum fotoğraf hemencecik ÖSYM sistemine düşüyor mu acaba ? Sınav başvurusu bitmeden yetişmesi lazım sanırsam çünkü...
  6. W

Yks son 3 ayda 25k gelirmi

Selam ben 1 martta başladım çalışmaya ve mezunum. Önceden çok az hatırlasam da konuları hem TYT hem AYT sıfırdan başladım buna rağmen çalışma yoğunluğuma ve teorik ve pratik hesaplarıma göre ucu ucuna konular yetişiyor 3 ay içinde. Muhtemelen inanmayabilirsiniz bana ama kendimi 100k içerisinde...
  7. W

3060lı sistem 13.600₺

Kesinlikle yapılması gerek.
  8. W

Ekran kartı aralarında kararsız kaldım

Çok doğru demişsiniz. Zamanında GTX 1060 ile RX 580 arasında kalmıştım gittim 1060 aldım en ufak bir driver olsun soğutma olsun bir sıkıntı yaşamadım.
  9. W

Kulaklık önerisi lazım.

Selamlar, eğer ki Arctis 1 düşünüyorsanız sahibinden gibi sitelere bakmanızı öneririm çünkü hatırlarsanız bimde satılıyordu bir ara ve insanlar onları alıp piyasanın altında fiyatlara satıyorlardı. Hala o ilanlarda kalmış olabilir belki bakmanızda fayda var.
  10. W

30 bin tl telefon önerisi

Kısa tutucam. İphone 11 ips ekran alma, İphone 12 ve daha iyisini tercih et çünkü onlar oled ekran. Dizi ve film izliyorsun bunlar çok önemli. (İphone 11 kullanıyorum)
  11. W

🔥İndirim Asus Dual RX 6600 5799 TL

Selamlar, bu kartın nvdia karşılığı nedir ?
  12. W

Hyperx Cloud 2 İade edilmeli mi?

Cloud 2 kullanıcısıyım 7.1 özelliği bu kadar kötü çalışamaz bir kulaklığın, 1 defa denemek için açtım ve oyunda round bitmeden kapadım, stereo daha iyi ses kasılıyor öyle söyleyeyim. Ayrıca onu da geçtim bir kulaklığı 7.1 var veya yok diye tercih etmek bana mantıksız geliyor çünkü 7.1 özelliği...
  13. W

Ryzen 5 3600 ile Ryzen 5 3600X arasında fark varmı oyunlarda

Dostum GTX 1060 6GB ile kullanıyorum darboğaz yaşamıyorum bir sorun yok.
  14. W

Ryzen 5 3600 ile Ryzen 5 3600X arasında fark varmı oyunlarda

Dostum sorun yok alabilirsin 5000 serisini de ama şunu bil ki yanında mutlaka işlemci soğutucu da alman lazım stok soğutucular bir işe yaramıyor ryzen 5 3600 kullanıcısıyım.
  15. W

vatandan pc toplamak istiyorum ACİLL öneri

19 bine daha iyi olur gibi. Tek tek alıyorsun değil mi ?
  16. W

Çözüldü✓ Steel Series Arctis 1 Mikrofonum Bozuldu

Arkadaşlar selam herkese, mikrofonumu kardeşim kemirmiş, ses gitmiyor karşı tarafa. Sanırım mikrofonu tek satmıyorlar, ne yapabilirim ?
  17. W

Xbox gamepass oyun önerisi yaparmısınız

Çok iyi oyun serileri var wolfenstein gibi halo gibi ben bunları oynamanı tavsiye ederim, tabii ki hikayeli fps oyun türü seviyorsan.
Top Bottom