Arama sonuçları: *

• Users: bofuduk55
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

Yardım ekran kartı termal macun temizliği yapmalımıyım ?

1.5 senedir termal macun değişimi yapılmadı termal macun değişimi yapılmalı mı sıcaklıklar normal mi ? ekran kartı:msi rtx 2060 gaming z sıcaklık:77c kadar geliyor
  2. B

google , youtube ,instagram , facebook girmiyor

donanım arşivi , technopat gibi sitelere giriyorken diğer hiç bir sitelere girmiyor acaba bir sıkıntımı var
  3. B

Geçici Ücretsiz Resident evil village demo versiyon

ekran kartına güvenen varsa bu oyunu test etsin özellikle ray tracing kartları olan denesin orta ayarlarda 60fps zor gördüm
  4. B

rtx 2060 gaming z 6k'dan satayımmı

letgoda 7k'ya koydum adam 6k'ya alırım diyor acaba ekran kartı piyasası düşermi ona göre elden cıkarayım
  5. B

cinebench r20 düşük skor

Voltajı sabitleyince yüksek puan alıyorum lakin sabit değilken istediğim sonuç çıkmıyor oyunlarda voltaj otomatikteyken daha yüksek fps alıyorum ama sabitken biraz düşüş oluyor sabitken 85c 90w tüketiyor otomatikte ise 95c 100w tüketiyor işlemci imzada yazıyor sabitmi kalsın yoksa otomatikmi ?
  6. B

üniversiteyi tamamladım

2 senedir veremediğim dersi uzaktan eğitim ile kopya çekerek verdim iyi ki corona belası çıktı başımıza yoksa 2 sene daha sürerdi benim vermem (kaldığım ders hukuk dersi idi çok zordu )
  7. B

call of duty war zone yüksek gpu bellek kullanımı

başlıkta'da belirttiğim gibi ekran kartı belleğini sonuna kadar kullanıyor işin ilginç tarafıysa oyunun sağlamış olduğu en düşük ayarlarda bile bütün ekran kartı belleğini kullanmakta (ana menude bile bütün ekran kartı belleğini kullanmakta ve bellek kullanımı hiç bir şekilde düşmüyor)
  8. B

anakart mosfet sıcaklığı kaç derece olmalı

imzada gördüğünüz anakarta sahibim stress testinde mosfet sıcaklığı 53 derece oluyor acaba kaç derecede sorun teşkil eder
  9. B

ryzen 5 3600 voltaj problemi olanlar kesin çözüm

ryzen 5 3600 çıktığı ilk hafta almıştım ve ilk 2019 serileri voltaj problemli idi 1 sene işlemciyi undervolt ile 4050mhz 1.325v LLC6 ile stok soğutuculu max 75 derece ile kullandım lakin bu böyle gitmezdi çünkü ben 4200 mhz'yi hiç göremeyeceksem neden o kadar para verdim diye sordum kendi...
  10. B

ryzen 3600 ile ilgili

Ryzen 5 3600 ilk çıkdığı hafta almıştım malum voltaj problemi düzelmedi ve formlarda baktığımda gördümkü 2020 model ryzen 3000 serisi işlemciler sıkıntısız acaba servise göndersem 2020 modeli ile değişim yaparlarmı
  11. B

Gpu bellek sıcaklığını nasıl izleyebilirim

Msi aferburn ile gpu bellek sıcaklığını göremiyorum çeşitli yardımcı programlar ile denedim yinede olmuyor (anakartın sıcaklığını bile var)
Top Bottom