Arama sonuçları: *

• Users: Shiva
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Epic Games hesabım silindi.

Epic Games hesabıma giriş yaparken hata veriyordu. Şifresi yanlıştır diye şifre değiştireyim dedim. Gmail'imi yazdığımda böyle bir hesap bulunamadı hatası veriyordu. Hemen Epic Games desteğe mail attım. Hesabın benim olduğuna inanmaları için fatura istiyorlar ama Gmail hesabımdaki Epic Games ile...
  2. S

GTX 1650 Sistem ne kadar güç tüketir?

AMD Ryzen 3 2200G Galax GTX 1650 4 GB ASUS Prime A320M-F Apacer Panther 16 GB 3000MHz 3 Tane 240GB SSD 1 Tane WD Blue 1TB 7200RPM HDD 400W PSU'm var şu anlık ekran kartı yok ekran kartlı bir şekilde 400W yeterli gelir mi? Ne kadar güç tüketeceğini bakabileceğim bir site vs. var mı? Aynı sistem...
  3. S

Hard diskten ses geliyor

Kullanmadığım bir hard diskim vardı onu taktım ve videodaki ses geliyor ve bilgisayarımda gözükmüyor. Gözüktüğünde ise içinde bir dosyaya tıkladığımda %100 kullanıma ulaşıyor ve tekrar kayboluyor. Şimdiden teşekkür ederim.
  4. S

Sıfır hard disk %100 sorunu

1 yıl önce bir arkadaşım bana sıfır hard disk vermişti. O an çok sevindim. Kullandım oyunlar yükledim oynadım. Fakat 1-2 hafta sonra oyunlar donuyordu ve hemen sonra oyundan atıyordu. Bu bilgisayar kısmına baktığımda sadece kendi SSD'm gözüküyordu. Bende HDD'yi çıkartıp tekrar takıyordum ve...
  5. S

2 Farklı bilgisayardan Ateş ve Su oynanır mı ?A

2 farklı bilgisayardan Ateş ve Su oynamak istiyoruz. Telefondan olsa da olur. BlueStacks ile oynayabiliriz. Böyle bir şey mümkün mü ?
  6. S

Sınıfta kalır mıyım?

10. Sınıfım Ortalamam 66. Sadece matematikten kalıyorum 45'le sizce sınıfı geçer miyim?
  7. S

17000TL Sistem önerisi

Bu sistemi düşünüyorum ama biraz kendi içinde yükseltmeler yaptım. Sizce nasıl olmuş? İşlemci darboğaz sorunu yaşar mıyım seçtiğim kasada hava sirkülasyonu nasıl olur? Önerebileceğiniz başka bir sistem olursa. Bütçem 17.000TL...
  8. S

TruckersMP kar modu ne zaman bitecek?

Merhabalar, Benim Truckers MP'de banım var ve kar modu oynamak istiyorum fizik modu falan da gelmiş çok eğlenceli görünüyor. Ne zaman biter bu kar modu?
  9. S

TurkNet altyapı sorgulamada hızım 75 gözükürken 16 ya düştü

TurkNet'de hızımı 75Mbps görünce TurkNet'e abone oldum ve internetim bağlandı. (bağlanalı 2 saat oldu) Hizmetlerim kısmında da şuan 75Mbps'e kadar yazıyor. Hızım 30 Mbps bu arada. Tekrar bir test yapayım dedim ve çıkan sonuç 16Mbps nedendir bu?
  10. S

TürkNet internetim garip bir şekilde aktif

TürkNet'e daha dün başvurdum. Bildiğim kadarıyla kurye gelip imzamı isteyecek ondan sonra açılacak internetim ama imza alınmadan internetim aktif gözüküyor. modemi kurup hizmeti kullanabilir miyim ?
  11. S

Steam'e ne zaman indirim gelir?

Steam'e ne zaman indirim gelir?
  12. S

Ekran kartsız A320M-F sisteme çift monitör bağlanır mı?

Ekran kartım yok anakartım A320M-F sadece VGA girişi var. Bu anakarta nasıl 2 monitör bağlayabilirim? Ekran kartı alacak gücüm yok maalesef.
  13. S

Ram'imi 3000 MHz yaptıktan sonra oyunlara giremiyorum

Ram'i 3000 MHz yaptım FPS'e bakmak için valorant'a giricektim vgc.exe başlatılamadı diye hata aldım. sonra Steam'dan ETS 2'ye girdim Steam error yazdı. Fall Guys'a girdim Oyun Başlatılamadı Easy Anti-cheat çözüm için internete bağlanabilir. vs. yazıyordu. Hiç bir şey anlamadım. 1629426351 Bu...
  14. S

1.5 Yıllık Bilgisayara termal macun gerekli mi ?

Bilgisayarımı aldığımından beri termal macuna dokunmadım kasa içi temizliği yaptım 1 ay arayla ama termal macuna dokunmadım değişmesi gerekiyor mu ? ben yapmayı bilmediğimden bilgisayarcıya götürmeyi düşünyorum sizce kendim mi yapayım ?
  15. S

Seagate Skyhawk kısa süre içinde bad sector oluştu

Elime sıfır güvenlik hard diski geçti. Bilgisayarıma taktım, 1-2 hafta sonra bad sector oluşmaya başladı. Seagate Skyhawk 2TB 5900 RPM
  16. S

Harddiskim Sağlıklı mı ?

Bilgisayarımda SSD ve Sabit Disk kullanmaktayım. Program ile bir tarama yaptım. Sağlıklı olup olmadığını anlamadım. Yardımcı olur musunuz ?
  17. S

97 Bad sector sorun yaratır mı ?

Harddiskimde 97 bad sector var bunlar sorun yaratır mı ? Ne kadar süre dayanır ? Bu arada harddiskim hiç yavaşlamadı anormal bir durum yok.
  18. S

harddiskimi hayata döndürebilir miyim (foto koydum)

Bu harddiski nasıl hızladırabilirim ? hızlandırabilir miyim ? bad sektörleri silme diye bişey duymuştum o olay bu harddisk de olur mu yardımcı olursanız sevinirim
  19. S

Oyunlarda 5400 rpm sıkıntı yaşatır mı

Öncelikle oynayacağım oyunlar online olmayacak hikaye türü oyunlar olacak benim için sadece fps önemli oyun yavaş açılsın sıkıntı yaratmaz fps düşürür mü sadece bunu söyleseniz yeterli. teşekkürler
  20. S

Windows ssd'de ama hdd %100

Ssd bilgisayarı alırken içinde geldi 240gb windows ssddeydi 240 dolunca. evde biraz eski bi hdd vardı onu taktım %100 disk sorunu var ve bilgisayar çok yavaştı eskidir yapar böyle şeyler diye yeni bi hdd aldım taktım bilgisayara ve yine aynı sorun lütfen yardım edin. (Sorunun yeni hdd de...
Top Bottom