Arama sonuçları: *

• Users: NhympexS
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. NhympexS

Sistemini kaça satmaliyim

Merhaba arkadaşlar sistemimi satmaya karar verdim ancak sizce ortalama ne kadar bir fiyata satmaliyim özellikler inno 3d Gtx 1650 super/8x2 3200MHZ Ram/Netac 256Gb SSD/Samsung 500GB HDD/i3 9100f/H310MHP Anakart/Aigo 450 W/DarkVoid Cpu fan ekstra Game garajın klasik kasası var game garajdan 1.5...
  2. NhympexS

Yardım Kulaklıktan cızırtı geliyor yardım lazım

Arkadaşlar selam daha önce jd710 kullaıyordum ve mikrofonu bozuldu bu yüzden dün rampage pulsar modelini satın aldım ilk 2-3 saat bir sorun yoktu veya ben fark etmedim ama daha sonra kulaklıktan bır hışırtı tarzı cızırtı gelmeye başladı mikrofondan değil direk kulaklıktan bilgisayar sesini 0 a...
  3. NhympexS

Arkadaşımın 1650s ve rx570-80 hakkında ki yorumları

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar iyi forumlar Bugün bir arkadaşımla konuşurken bana RX550 İLE 1650 SUPERİN AYNI PERFORMANSTA OLDUĞUNU RX570 ile ise RX580 in aynı performansta olduğunu söyledi ben cahile laf anlatmadım bu konuyu ona atıcağım yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  4. NhympexS

Valorant rank sistemi hk.

Arrkadaşlar sizlere bir sorum olucak valonun rank sistemi hakkında mesela bu sezon bitince Örnk silver bitirdim ama çerçevemde plat yazıyor bir sonraki sezon ilk kritr nasıl oynadığım ama ortalama olarak beni çereçevede yazana göremi yoksa bitirdiğim ranka göremi bi rank vericek bilginiz varmı...
  5. NhympexS

Cyberpunk 2077 kaç fps alırım

Sistem imzamda soru başlıkta 1607496120 mobil kullancılar için Sistem:Gtx 1650 super/8x2 3200MHZ Ram/Netac 256Gb SSD/Samsung 500GB HD/i3 9100f/H310MHP Anakart/Aigo 450 W
  6. NhympexS

R6 Tekrardan başlamaya değermi.

2019 Yılında uzun bir süre R6 Oyununu oynadım ve oyunu bıraktım sebebini hatırlamıyorum sonrasında csgo valo gibi oyunlara başladım valorant çıktığından beri sabah akşam oynuyorum ve toxic kitle beni sıkmaya başladı bu sebepten r6 tekrardan başlamayı düşünüyorum ama kitlesi hile durumu vs nasıl...
  7. NhympexS

İninal karta yapılan eft gelmedi

Arkadaşlar merhaba 3 saat önce kartıma eft yapıldı banka kartından ama hala gelmedi ne yapmam gerekiyor veya ne kadar daha beklemem lazım
  8. NhympexS

Valorant Son güncelleme ile gelen FPS Düşüşü hk.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2.2 GB Boyutunda bir update geldi ben ve arkadaşımın FPS Değerleri Düştü sizde durumlar nasıl ?
  9. NhympexS

Valorant Monitörü 75HZ Görmüyor

Merhaba arkadaşlar özel çözünürlük oluşturarak nvida driverdan 1600x900 75 HZ Kullanıyorum Ama Valorantta 1600x900 (60HZ) Olarak gözüküyor görüntü ayarlarında ise bilgisayarım 75 hz bunu nasıl düzletebilirim
  10. NhympexS

İnternetimi değiştirmelimiyim yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar merhaba şuanda 100 TL Gibi bir fiyata 25 Down 6 Upload alıyorum sınırsız türk telekom fiber Yakın zamanda taahütüm biticek şuanda memnunum ama sizce aynı fiyata başka yerden daha yüksek hız alabilirmiyim.
  11. NhympexS

Opera gx vs chrome hangisini kullanmalıyım

Arkadaşlar oldum olalı chrome kullanıyorum az önce opera gx indirdim ve tasarımı özellikleri sesleri vs hoşuma gitti chrome göre daha kullanışlı ama bir tık yavaş gibi geldi sizce hangisi ?
  12. NhympexS

Modemin durduk yere çekme gücü azaldı çok kötü oldu

Arkadaşlar merhaba TürkTelekom fiber kullanıcısıyım 4-5 gündür internet yavaşlığından açmadığım konu kalmadı ama anladım ki Sorun hatta değil Modemde modemim türk telekomun verdiği Fiberhgw diye geçen siyah bir modem antensiz Ancak odam 1 yan odada Ve 1 yıldır modem daha eski dğeil 1 yıldır...
  13. NhympexS

Başka bir bilgisayar wifi bağlanınca internet çöküyor

Arkadaşlar sorun şu bu 3 gün önce olmaya başladı Evde benim kendi bilgisayarım internete bağlıyken hızım 30 33 mbps download aynı şekilde başka telefonlar bağlıykende hız bu şekilde ama lenovo marka bir bilgisayar var bilgisayar wifi bağlandığı gibi altta tek discord açık bağladığı gibi hız 1 2...
  14. NhympexS

5.5 K monitör + sistem

Arkadaşlar 5.5 k dediğim gibi max fiyat 5 TL bile aşamaz Hazır sistem +75 hz monitör istiyorum ms süresi önemli değil 75 hz olması birde sahili hoporloru olması lazım
  15. NhympexS

Su içip içip doymamak.

Arkadaşlar merhaba bu son 5 gündür var daha önceden olmadı olayi özetliyim içiyiroum içiyiorum susama isteğim gitmiyor karnım tıkanıyor ama hala çok susuyorum son 1 saate 6 Tane Su şişesi bitirdim ama hala susuyorum yardım edermisiniz
  16. NhympexS

Neden Türk Telekom sevilmiyor?

Arkadaşlar 2 yıldır türk telekom kullanıyorum 2 yıldır sadece 1-2 gün problem yaşamışımdır 30 down 8 up alıyorum şuan pakete 130 TL veriyorum fazla verme sebebim adil kullanım kotasını artırdım neden herkes bu kadar eleştriyor instgramda vs edit eski faturaymış şuan 90 veriyorum.
  17. NhympexS

Sanırım harbi korona oldum

Arkadşalar bundan 5 gün önce çok balgam atıyorum diye konu açmıştım şuan sırtımda ağrı var ve acayip halsizim boğazım ağrıyor öksürüyorum sanki akicğerimde bir şey var gibi yarın test yaptırmaya gidicem umarım negatif çıkar ama acı vs çok acı falan gelmiyor ben f sanırım
  18. NhympexS

Bilgisayardan görüntü gitti hemen çözmem lazım

Arkadaşlar 15 dk sonra canlı dersim var ve çift monitör yapmayı deniyordum yansıt kısmından sadece ikincil ekranı seçtim yanlışıkla ve laptop ekranı sim siyah olud hdmi çıkardım düzelmedi kapatıp açıyorum tuşa basılı tutup hala siyah nasıl eski haline alıcam acil cevap
  19. NhympexS

Korona kapmış olabilirmiyim?

Arkadaşlar selam Son 2 gündür acayip fazla şekilde balgam atıyorum ama her 5 dakikada birkere günde 100 kere balgam atıyorumdur çok hafif bir boğaz ağrım var sizce herhangibi bir şey olmuş olabilirmi lütfen neden bize sordun doktormuyuz vs demeyin sadece içime takıldı sabah sabah
  20. NhympexS

Türk telekom upload hızlarını 2 Katına çıkardı

Arkadaşlar türk telekom vdsl veya fiber müşterisi iseniz upload hızınızı kontrol ediniz ben 3-4 alıyordum şuan 7-8 Arası değişiyor adsl kullananlar yine üzgün ():
Top Bottom