Arama sonuçları: *

1. T

İtopya benim için bitmiştir.

Stok bitti geçmiş olsun
  2. T

Teşekkür postu Md2 da3

17 :24 de aldım ben de
  3. T

Da Md2 Zorda olsa siparişini yeni verdim

O anakarti 240tlye aldım gelmez diye sipariş ettim geldi yoksa almazdım
  4. T

Ekran kartı olarak 5600xt Asus tuf Evo var monitör Aoc 165hz anakartim Trendyol indirimde 240tl ye a520m almıştım bunlar var ne yapayım bir yol gösterin
  5. T

Beyler ekran kartım anakartim monitörüm olmasına rağmen indirim fiyatı beni mesh etti sipariş ettim ne yapacağım kararsız kaldım kullansam mı satsam mı bi yol gösterin
  6. T

DA-MD2 Alınır mı ?

Alıp satsam ne kadara satabilirim Beyler çünkü ben kendime ekran kartı anakart ve monitör almıştım sizce alıp satayım mı yoksa uğraşmayım mı
  7. T

AOC 23.6" C24G2AE Yeni gelen monitörde aşırı ghosting problemi

Aynı ekranı bende aldım nasıl yapılır bu test mesela yukarıda testin fotosu görünüyor nasıl anladınız hangi değerle ghosting olduğunu tespit ettiniz yani
  8. T

Gigabyte A520m s2h Anakart

Yok mu yardımcı olacak bir kişi
  9. T

Gigabyte A520m s2h Anakart

Arkadaşlar bu anakarta ryzen 5 3600 ile rx 5600xt taksam bir sorun oluşturur mu anakarti Trendyol üzerinden 240 TL almıştım sistem topluyorum kullanayım dedim ekran kartını da aldım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  10. T

Gigabyte A520m S2H'ı Yeni Sistem İçin Kullanabilir miyim?

Arkadaşlar bu anakarti Trendyol da 240 TL ye almıştım satarım diyordum ancak kullanmaya karar verdim dün gaming gecesinde Asus 5600 XT evo aldım işlemci olarak r5 3500x veya 3600 düşünüyorum bu anakarta takabilir mıyım sorun yaşatır mı zaten overclock yapmayı çok düşünmüyorum bu anakart götürür...
  11. T

Trendyol çılgın indirimler yapıyor. (Ana konu)

Benim kargo Trendyol express Aras değil
  12. T

router nedir nasıl kulanılır

Bahsettiğiniz reapeter tekrarlayıcı sinyal güçlendirici olarak bilinir genelde 180m mesafeden uzun utp bağlantılar için kullanılır router ise yönlendirici kendine entegre olan switch leri PC leri istediğiniz gibi konfigürasyon yaparak yönlendirme işlemini yapar
  13. T

Benim kargo dağıtıma çıkmış bile bugün elimde olur bilgilendirme yaparım
  14. T

329TL! MSI Vigor GK50 Low Profile TR RGB Mekanik Gaming Klavye

379TL alınır mı
  15. T

Fiyat, kalite ve performans odaklı her bütçeye uygun sistem tavsiyeleri - Aktif güncellenmektedir.

İ5 10400F ile rx 5700xt dar boğaz yapmaz mı ? Bu arada eline sağlık güzel paylaşım olmuş
  16. T

Ben sistem toplayacağım r5 3600 5600xt veya 5700xt bu psu alsam olur mu fiyatı ucuz mu yoksa daha iyi fırsat çıkar mi
  17. T

800 tllik A520M S2H anakart 250 TL

Satıcı arena ft yazıyor alan arkadaşlar bir baksınlar 😀
  18. T

800 tllik A520M S2H anakart 250 TL

Bende aldım 😀
  19. T

Da4 sistem update önerisi

Beyler ben 6 7 k lik sistem bekliyordum olmadi güzel bir fp sistemi geldi bana öneriniz var mı bu sistemi update mi edeyim edecek olsanız Max nasıl edebilirsiniz yoksa bekleyip indirim mi kovalayim
  20. T

DA 4 Ne Kadar Fiyat/Performans Bir Sistem?

Sistemi 7 8k ya kadar update ederim diyordum ekran kartı kurtarmıyor ben daha 6 6.5k lik sistem bekliyordum açıkçası hayırlı olsun ne diyelim
Top Bottom