Arama sonuçları: *

1. KnockOut_29

.lock dosyaları ne ifade ediyor

Bugün videolarımı kaydettiğim dosyada gezerken .lock_10234 gibi dosyalarla karşılaştım ne olduklarını bilmiyorum nereden geldiklerini de bilmiyorum acaba bilgisayarıma virüs falan mı bulaştı. Ne anlama geldiklerini bilmediğimden dolayı sayılarını karaladım attributesin de HAT yazıyor hat kötü...
  2. KnockOut_29

Unreal Engine 5 için kodlama dili bilmeme gerek var mı

Unreal engine 5 de hem blue print hemde kod ile oyun yapma seçeneği var kodlama olarak hiçbir şey bilmiyorum sadece blue print kullanılarak 2d yada 3d güzel bir oyun ortaya çıkarılabilir mi yoksa bir seviyeden sonra illaki c++ öğrenmem gerekiyor mu ?
  3. KnockOut_29

Türkiye'de dopshiping yapmanın kargo sorunu

Türkiye'de Türkiye üzerine dropshiping yapmaya kalktığım zaman maalesef kargo süreleri ve kargo ücretlerinden dolayı adam akıllı bir ürün bulamıyorum. Cjdropshiping gibi kargo sürelerini düşüren sitelerde bile kargo ücretleri çok üst seviyelere fırlıyor bu konudan anlayan birileri varsa acaba...
  4. KnockOut_29

Askerliği tecil ettirmek için gereken belgeler

Lise mezunuyum ve diğer sene askerliğim geliyor askerliği tecil ettirmem lazım bunun için gereken belgeleri merak ediyorum internete yazdığımda *Mezuniyet diploması ve 4 adet fotokopisi *Nüfus cüzdanı ve 4 adet fotokopisi *Yakın zamanda çekilmiş 6 adet vesikalık fotoğraf *Varsa ehliyet ve 2...
  5. KnockOut_29

Dead space 1 oynanmadan 2 oynanırmı

Xbox gamepass aldım ve gamepass içerisinde dead space üçlemesinin hepsi var ve oynamak istiyorum fakat dead space remake çıktığı için o cracklandiği zaman normal oynamaktansa remake oynamak daha iyi olur diye düşünüyorum remake crack çıkana kadar 2. oyunu oynayıp bitirsem sonra 1 e dönsem olurmu...
  6. KnockOut_29

Korku türüne başlamak için korku oyunu tavsiyesi

Baya uzun süredir korku türüne başlamak istiyorum ama çok tırsak bir eleman olduğumdan hala karar veremedim beni korkudan altıma kaçırtmayacak oyun tavsiyelerine açığım
  7. KnockOut_29

Cod cold war alınır mı ?

şuan oyun battle.net üzerinde 200tl oyun sizce alınır mı? oyunu oynamış kişiler varsa yorumları cidden benim için önemli
  8. KnockOut_29

Black ops cold war alınır mı? ?

Arkadaşlar battle.net sitesinde call of duty serileri %67 indirime girerek 600 TL den 199 TL ye inmiş acaba diyorum şimdi yeni call of duty oyunu çıkacağından cod black ops oyununun multiplayer oyuncu sayısı düşermi eğer çok düşüyorsa 200 TL mi heba etmek istemiyorum black opssu oynamış biri...
  9. KnockOut_29

Microsoft minecraft sürüm farklılıkları

Arkadaşlar ben minecrat almak istediğimde karşıma 2 paket minecraft çıkıyor biri java and bedrock edition öbürü ise düz minecraft yazan bir lin ikisinin de linkini koyuyorum benim 56 TL lik olanı almam 200 TL lik pakete göre bir fark yaratıyor mu yoksa ikisi aynı ama sadece birinde bedrock...
  10. KnockOut_29

Escape From Tarkov Almalı mıyım?

Arkadaşlar eft hakkında bir sorum olacaktı oyunun fiyatı tuzlu olduğu için iyi bir düşündükten sonra oyunu almak istediğime karar verdim ama oyun steama çıkacak diye duyduğum için fiyatı daha ucuz gelirde sonra olan benim parama olur diye biraz korkmuyor değilim şu anki sürümünde oyunu almam...
  11. KnockOut_29

GPU Kullanımı Nasıl Arttırırım?

msi 1660 ti ve ryzen 5 2600 16gb hafızalı bir sisteme sahibim ekran kartım tam anlamıyla kendini kullanmıyor. Öncelikle tahmini gelicek cevaplara cevaben: -Isı değerlerim gayet normal -Darboğaz Yok -Windows , Ekran kartım güncel -OC Yapmaktan korkuyorum -Ayarları yükseltmek istemiyorum düşükte...
  12. KnockOut_29

Yardım Ekran kartımı tam anlamıyla kullanmak istiyorum

1660 Tİ ve r5 2500 li bir sisteme sahibim fakat ne yaparsam yapayim oyunlarda ekran kartım kendini kullanmıyor Mesela squad oyununda ultra ayarlara çekersem kendini kullanıyor ama 70 fps arası alıyorum monitörüm 144 hertz olduğu için bana düşük geliyor Ayarları düşüğe çektiğimde ise fps em aynı...
  13. KnockOut_29

Öneri t6 ultra satıştan kalktı

T6 ultra alacaktım tavsiyeleriniz üstüne fakat ürün türkiye geneli satıştan kalktı hiç bir yerde stok yok maalesef buna alternatif bir hava soğutma gerek 200-300 TL bandında ne alabilirim
  14. KnockOut_29

Yardım İşlemcim çok ısınıyor

Arkadaşlar merhaba r5 2600 işlemcim yükte fazla bir şekilde ısınıyor şöyle söyleyeyim %100 yükte 95 dereceleri görür iken %50 lerde 80-85 arası gidiyor boşta ise 61 dereceleri görüyor yeni bir hava soğutma ve termal macun alacağım fakat benim bu ısıyı yazılımsal bir açıdan düşürme imkanım var mı...
  15. KnockOut_29

Çözüldü✓ İşlemci Soğutucusu Önerisi

Arkadaşlar merhaba işlemcim ısındığından dolayı yeni bir hava soğutma alamaya karar verdim işlemcim ağır oyunlarda 95 dereceyi görüyor çok yüksek bir ısı biliyorum daha fazla zorlayıp işlemciyi yakmayı istemiyorum 400-500 TL arası bir bütçem var önerebileceğiniz kaliteli bir hava soğutma var mı...
  16. KnockOut_29

Yardım Nvidia denetim masasından özel çözünürlük oluşturamıyorum

Nvidia denetim masasında oluşturduğum özel çözünürlükleri eskiden oyunlarımda gözükür iken artık gözükmüyorlar bakıyorum oluşturmuşum fakat oyun içi ayarlara girince oluşturduğum çözünürlüğü göremiyorum.
  17. KnockOut_29

Ekran kartını dik yerleştirmek ısı veya performans anlamında sıkıntı yaparmı

Evet arkadaşlar merak ettiğim bir konu eğer bu konuda bilinçli biri varsa bilgi almak isterim
  18. KnockOut_29

Çözüldü✓ Bilgisayarım için yeni kasa ve PSU önerisi

Arkadaşlar şuan kullandığım sistemde PowerBoostun PowerBoost VK-G3902S 600w 80+Modelini kullanmaktayım fakat pek memnun olmadığım bir kasa ısı değerleri olsun malzeme kalitesi olsun pek beyenmedim ve değiştirmeyi düşünüyorum. Sıcak bir şehirde yaşadığım için ısı değerleri çok yükseklere...
Top Bottom