Arama sonuçları: *

1. Klauth

Geforce experience oyunları görmüyor

Arkadaşlar merhaba öncelikle geforce experience yüklediğim oyunları görmüyor format atmadan önce görüyordu format attıktan sonra görmemeye başladı tekrardan format atıp kurulum yaptım yine görmüyor tara dediğim zaman oyun veya uygulama bulunamadı diyor aramızda bu sorunu yaşayıp çözümleyen biri...
  2. Klauth

Mouse her hareket ettirişimde cihazdan gelen ses (1000hz deyken geliyor)

Anladım teşekkür ederim youtubedede arattım az önce bir arkadaş daha paylaşmış ses böyle ama bu kadar fazla gelmiyor benden
  3. Klauth

Mouse her hareket ettirişimde cihazdan gelen ses (1000hz deyken geliyor)

Arkadaşlar notebook cihazımda mouse her hareket ettirdiğimde garip bir ses çıkmakta (cızırtı desem doğru olmucak tiz bir ses diyim) fakat uygulama üzerinde mousenin herzini düşürdügümde o ses olmuyor 1000hz aldığım zaman oluyor teknik servise gönderdim testlerden olumlu geçmiş böyle sesler...
  4. Klauth

Laptopta mouse hareket ettirince cihazdan(klavye altından) gelen garip ses

Arkadaşlar mouseyi her hareket ettirdiğimde cihazdan garip bir ses gelmekte cızırtı desem değil mousenin herzini düşürdüğümde olmuyor fakat 1000 e çektiğimde geliyor sizce sorun ne olabilir veya sorun yaratır mı?
  5. Klauth

Corsair Void Elite Dip Ses Sorunu

en aşağıda zaten :(
  6. Klauth

Kulaklıkta bir sorun olduğunu düşünmüyorum yollasam da büyük ihtimalle üründe sorun yok diyeceklerdir corsairin yazılımıyla ilgili bir sorun çünkü icueyi kaldırıyorum sorun gidiyor :D kurduğumda ufak ses gelmeye başlıyor
  7. Klauth

Arkadaşlar ürünü yeni satın aldım icue yi kurduğum da kulaklıktan uğultu gibi ses çıkmakta fakat icueyi kaldırdığımda sorun düzeliyor sorunu yaşamış olup çözebilen var mı?
  8. Klauth

Steelseries Sensei Ten veya Razer DeathAdder V2 ?

https://mousespecs.org/compare/?ids=897-468 Şöyle bir link buldum baktığım zaman razer daha iyi gibi geldi IPS i daha yüksek ama sensei tende çok övülüyor bilemedim
  9. Klauth

Steelseries Sensei Ten veya Razer DeathAdder V2 ?

Arkadaşlar hangisini satın almalıyım ve neden bilgilendirirseniz çok sevinirim ^^
  10. Klauth

Monster Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör

Arkadaşlar bu yeni çıkan monitör hakkında fikirleriniz nelerdir? Alınır mı
Top Bottom